Ostrzeżenie pogodowe - zobacz szczegóły

Wtorek 20 VIII

Województwa Małopolskie, Podkarpackie, Śląskie, Opolskie, Łódzkie prognozowane są burze w czasie których porywy będą dochodzić do 60-80 km/h, opady do 20-40 mm/m² (za wyjątkiem Zachodniopomorskiego, Pomorskiego i Lubelskiego), grad o średnicy do 1,5 cm, niewykluczone nieduże trąby powietrzne w Podkarpackiem, Małopolskiem, Śląskiem.

Województwa Świętokrzyskie, Mazowieckie, Wielkopolskie, Lubuskie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie, Kujawsko-Pomorskie Prognozowane opady będą się przemieszczać w kierunku północno-wschodnim we wtorek i w nocy z wtorku na środę może spaść do 50 mm/m².
Należy również pamiętać że wyładowania atmosferyczne to często bardzo dynamiczne zjawiska, które trudno do końca przewidzieć. Dlatego zachęcam do analizy przemieszczania się komórek burzowych i towarzyszącym im opadom na radarach. Dostęp do aktualnych danych radarowych (po wybraniu miejscowości). Warto sprawdzać nowe obliczenia modeli numerycznych ENWO 1. doba, ENWO 2. doba, Ventusky, Windyty, Energia Potencjalna Dostępna Konwekcyjnie (CAPE).

aktualizacja: 20.08.2019, 7:34:50


Menu
Preferencje

Uwaga wszystkie ustawienia są zapisywane na Twoim urządzeniu w postaci cookies! Poniżej możesz zdecydować o widoczności poszczególnych elementów witryny.


Po co ta funkcjonalność?

W przypadku komputerów do dyspozycji mamy sporą powierzchnię ekranu dzięki czemu strona wyświetlana jest w 2-3 kolumnach, dzięki temu przewijając stronę po jej prawej stronie mamy pokaźny zbiór odnośników oraz inne elementy. W tym przypadku ograniczanie widoczności ma mniejszy sens niż na tabletach i smartfonach gdzie ekrany są o wiele mniejsze, a cała strona jest wyświetlana najczęściej w jednej lub dwóch kolumnach więc dotarcie np. do danego panelu bocznego jest możliwe dopiero po przewinięciu prawie całej strony. Na każdym kroku staram się tak dobierać treści by były tylko te najbardziej interesujące, niemniej jednak każdy ma swój gust i preferencje. Dlatego też każdy może wybrać - a właściwie odznaczyć - co ma się nie wyświetlać na stronie. Dzięki temu strona stanie się krótsza.


Panele boczne, menu

Pogoda, ostrzeżenia, informacje:
Społeczność:


Pozostałe:

Zawartość strony:

Zbiór newsów:
Android i Mobile:Bezpieczeństwo:
Ciekawostki i nauka:Energetyka:

Energetyka wyłączenia:
Informacje:Informacje regionalne:

Media, Filmy, seriale, TV:
PC, Software, Hardwar:

Pogoda:

Regionalny System Ostrzegania:


Sport:
Za dużo namieszane? resetuj ustawienia widoczności elementów, a następnie odśwież stronę.


Styl (kolorystyka strony):
automatyczny (w zależności od pory dnia i miesiąca (0-5 noc, 6-19 jasny, 20-0 ciemny) - domyślny)
ciemny (czarno-niebieski - dawniej domyślny)
noc (czarno-szaro-niebieski, dodatkowo przyciemniony)
jasny (biało-szary)
pomarańczowy (czarno-pomarańczowy)
czarny (dla ekranów AMOLED/OLED)
prosty (siwo-szaro-granatowy, bezwodotrysków i spłaszczony dla starszych urządzeń, przeglądarek, SmartTV)


Dodaj tą stronę jako aplikację na ekran swojego smartfona z Androidem!
Aby to zrobić potrzebujesz urządzenie z Androidem, przeglądarkę Google Chrome lub pochodną, następnie tylko na tej podstronie należy kliknąć w 3 kropeczki (menu przeglądarki) i wybrać dodaj do ekranu głównego, następnie możesz zmienić nazwę skrótu i dodać skrót.

Szukaj
szuka na diver.net.pl lub newsów w sieci

Najczęściej szukane:
powietrze
zanieczyszczenie powietrza
smog 2018


Pogoda dla 386 miejscowości


Twoje urządzenie
IP: 35.173.48.224
Ekran: x
ViewPort: Requires JavaScript x Requires JavaScript
@@:@@:@@

Zegar atomowy ©

Podziel się!


preferencje
Udostępnij na: | | |


Statystyki

stat4u