Menu
Stacje hydrologiczne
UWAGA: dla wygodnego przeglądania obróć / zmień urządzenie
akt. woj. akwen stacja cm
..19 15:10 lubuskie Skroda Przewoźniki 251
..19 15:10 pomorskie Dzierzgoń Bągart 713
..19 15:10 podkarpackie Stobnica Godowa 596
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Jez. Drużno Żukowo 555
..19 15:10 pomorskie Wisła Gdańska Głowa 582
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Zalew Wiślany Nowe Batorowo 512
..19 15:10 pomorskie Wisła Ujście Wisły 528
..19 15:00 pomorskie Wisła Przegalina 550
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Elbląg Elbląg 512
..19 15:10 pomorskie Wisła Świbno 528
..19 15:10 zachodniopomorskie Regalica Regalica Szczecin 523
..19 15:10 zachodniopomorskie Wieprza Darłowo 500
..19 15:10 pomorskie Bałtyk Władysławowo 514
..19 15:10 pomorskie Szkarpawa Tujsk 501
..19 15:10 zachodniopomorskie Odra Widuchowa 537
..19 15:10 pomorskie Bałtyk Ustka 500
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Zalew Wiślany Tolkmicko 503
..19 15:10 pomorskie Bałtyk Hel 507
..19 15:10 zachodniopomorskie Odra Gryfino 522
..19 15:10 pomorskie - Gdańsk 505
..19 15:10 pomorskie Bielawa Suchy Dąb 515
..19 15:10 podlaskie Sidra Harasimowicze 526
..19 15:10 pomorskie Bałtyk Łeba 507
..19 15:10 pomorskie Martwa Wisła Sobieszewo 502
..19 15:10 zachodniopomorskie Odra Szczecin 514
..19 15:10 pomorskie Zalew Wiślany Osłonka 498
..19 15:10 pomorskie Bałtyk Gdynia 503
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Nogat Dolna Kępa 500
..19 15:10 zachodniopomorskie Bałtyk Kołobrzeg 500
..19 15:10 pomorskie Święta Nowy Dwór Gdański 498
..19 15:10 pomorskie Zatoka Pucka Puck 496
..19 15:10 zachodniopomorskie Zatoka Pomorska (ujście Świny) Świnoujście 497
..19 15:10 zachodniopomorskie Dziwna Dziwnów 497
..19 15:10 zachodniopomorskie Zalew Szczeciński Trzebież 505
..19 15:10 zachodniopomorskie Dziwna Wolin 506
..19 15:10 pomorskie Jez. Łebsko Izbica 501
..19 15:10 pomorskie Motława Wiślina 481
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Jez. Drwęckie Ostróda 473
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Jez. Pierzchalskie; Pasłęka Pierzchały 428
..19 15:10 pomorskie Jez. Raduńskie Górne Borucino 492
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Wąska Pasłęk 468
..19 15:10 łódzkie Warta Działoszyn 444
..19 15:00 śląskie Żylica Łodygowice 397
..19 15:10 mazowieckie Szkwa Szkwa 420
..19 15:10 podlaskie Ełk (Kanał Rudzki) Osowiec 2 424
..19 15:10 podlaskie Narew Babino 457
..19 15:10 podlaskie Zb Siemianówka Bondary - Siemianówka 252
..19 15:10 podlaskie Narew Ploski 334
..19 15:00 dolnośląskie Kwisa Mirsk 358
..19 15:10 zachodniopomorskie Rega Resko 346
..19 15:10 dolnośląskie Odra Trestno 290
..19 15:10 lubelskie Wieprz Trawniki 335
..19 15:00 lubuskie Warta Skwierzyna 285
..19 15:10 pomorskie Wisła Tczew 480
..19 15:10 podkarpackie Czarny Polana 313
..19 15:10 wielkopolskie jez. Błędno Zbąszyń 299
..19 15:10 pomorskie Kanał Raduni Pruszcz Gdański_kanał 212
..19 15:10 wielkopolskie Kanał Ślesiński Konin-Morzysław 378
..19 15:10 mazowieckie Wisła Modlin 395
..19 15:10 mazowieckie Wisła Wyszogród 377
..19 15:10 mazowieckie Wisła Wychódźc 380
..19 15:10 małopolskie Szreniawa Biskupice 298
..19 15:10 opolskie Odra Koźle 288
..19 15:10 świętokrzyskie Łagowica Mocha 301
..19 15:10 śląskie Drama Pyskowice Dzierżno 294
..19 15:10 śląskie Kłodnica Pyskowice Dzierżno 297
..19 15:10 lubelskie Tyśmienica Tchórzew 222
..19 15:10 lubelskie Bug Strzyżów 465
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Jez. Pierzchalskie; Pasłęka Pierzchały 337
..19 15:10 śląskie Ruda Rybnik Gotartowice 281
..19 15:10 podkarpackie Wisłoka Krempna-Kotań 289
..19 15:10 lubelskie Wieprz Krasnystaw 313
..19 15:10 podlaskie Wissa Czachy 283
..19 15:00 kujawsko-pomorskie Noteć Nakło-Zachód 248
..19 15:10 podlaskie Ślina Zawady 292
..19 15:00 wielkopolskie Warta Sławsk 342
..19 15:10 zachodniopomorskie Odra Gozdowice 347
..19 15:10 lubuskie Warta Świerkocin 349
..19 15:10 opolskie Odra Ujście Nysy Kłodzkiej 252
..19 15:10 łódzkie Luciąża Kłudzice 284
..19 15:10 zachodniopomorskie Odra Bielinek 359
..19 15:10 lubuskie Warta Santok 2 339
..19 15:10 świętokrzyskie Czarna Januszewice 310
..19 15:10 podlaskie Biała Zawady 230
..19 15:00 małopolskie Soła Oświęcim 263
..19 15:10 małopolskie Rudawa Balice 253
..19 15:10 podkarpackie Wisłoka Łabuzie 276
..19 15:10 lubuskie Bóbr Stary Raduszec 257
..19 15:10 mazowieckie Bug Zabuże 335
..19 15:10 łódzkie Rawka Kęszyce 274
..19 15:10 łódzkie Czarna Dąbrowa 284
..19 15:10 dolnośląskie Łomnica Łomnica 248
..19 15:10 podlaskie Biebrza Osowiec 382
..19 15:10 zachodniopomorskie Parsęta Bardy 253
..19 15:10 podkarpackie San Radomysl 278
..19 15:10 opolskie Ścinawa Niemodlińska Niemodlin 238
..19 15:00 mazowieckie Zb. Dębe Popowo 314
..19 15:10 małopolskie Wisła Jawiszowice 285
..19 15:10 podkarpackie San Rzuchów 283
..19 15:10 łódzkie Mroga Bielawy 289
..19 15:10 małopolskie Raba Dobczyce 243
..19 15:10 lubuskie Warta Gorzów Wielkopolski 318
..19 15:10 świętokrzyskie Wisła Zawichost 280
..19 15:10 małopolskie Dunajec Sromowce Wyżne 201
..19 15:00 świętokrzyskie Kamienna Nietulisko Duże 246
..19 15:10 podkarpackie Wisłok Krosno 207
..19 15:10 śląskie Wapienica Podkępie 253
..19 15:10 podlaskie Nereśl Kulesze Chobotki 228
..19 15:10 kujawsko-pomorskie Wisła Chełmno 360
..19 15:10 małopolskie Wisła Pustynia 235
..19 15:10 dolnośląskie Widawa Zbytowa 327
..19 15:10 podlaskie Zb Siemianówka Bondary - Siemianówka 212
..19 15:10 opolskie Odra Krapkowice 224
..19 15:00 dolnośląskie Miedzianka Turoszów 248
..19 15:10 lubelskie Wisła Annopol 253
..19 15:10 małopolskie Białka Trybsz 2 200
..19 14:10 warmińsko-mazurskie Pisa Pisz 252
..19 15:10 kujawsko-pomorskie Zb. Gopło Popowo 226
..19 15:10 świętokrzyskie Wierna Rzeka Bocheniec 246
..19 15:10 małopolskie Raba Proszówki 236
..19 15:00 małopolskie Biała Grybów 254
..19 15:10 podkarpackie Morwawa Iskrzynia 226
..19 15:00 wielkopolskie Gwda Ptusza 196
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Węgorapa Mieduniszki 368
..19 15:10 dolnośląskie Klikawa Kudowa Zdrój-Zakrze 234
..18 17:10 warmińsko-mazurskie Jez. Wadąg Szypry 242
..19 15:10 kujawsko-pomorskie Wisła Grudziądz 354
..19 15:10 łódzkie Pilica Przedbórz 234
..19 15:10 śląskie Pszczynka Pszczyna 216
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Węgorapa Węgorzewo 211
..19 15:00 wielkopolskie Warta Pyzdry 304
..19 15:10 kujawsko-pomorskie Brda Smukała 177
..19 15:00 wielkopolskie Noteć Czarnków 165
..19 15:10 podlaskie Jez.Rajgrodzkie Rajgród 2 169
..19 15:00 podkarpackie Łęg Grębów 230
..19 15:00 wielkopolskie Warta Koło 268
..19 15:00 wielkopolskie Noteć Białośliwie 184
..19 15:10 podlaskie Ełk (Kanał.Rudzki) Przechody 254
..19 15:00 małopolskie Łubinka Nowy Sącz 1 208
..19 15:00 wielkopolskie Noteć Ujście 194
..19 15:10 mazowieckie Bug Wyszków 318
..19 15:10 śląskie Soła Żywiec 223
..19 15:00 śląskie Soła Rajcza 218
..19 15:10 lubuskie Noteć Gościmiec 261
..19 15:10 podlaskie Narew Wizna 410
..19 15:10 mazowieckie Wisła Kępa Polska 314
..19 15:10 lubelskie Krzna Malowa Góra 290
..19 15:10 lubuskie Warta Kostrzyn n. Odrą 280
..19 15:10 podlaskie Biebrza Dębowo 206
..19 15:10 zachodniopomorskie Wieprza Stary Kraków 226
..19 15:10 małopolskie Krzczonówka Krzczonów 207
..19 15:10 podkarpackie Wisłok Tryńcza 244
..19 15:10 lubelskie Wieprz Lubartów 218
..19 15:00 kujawsko-pomorskie Noteć Pakość 189
..19 15:00 małopolskie Dunajec Krościenko 182
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Węgorapa Prynowo 189
..19 15:10 śląskie Biała Przemsza Niwka 202
..19 15:00 mazowieckie Wkra Trzciniec 285
..19 15:10 dolnośląskie Odra Głogów 302
..19 15:10 śląskie Iłownica Czechowice Dziedzice 204
..19 15:00 wielkopolskie Warta Śrem 330
..19 15:00 śląskie Soła Czaniec (Kobiernice) 267
..19 15:10 pomorskie Wierzyca Brody Pomorskie 211
..19 15:10 dolnośląskie Budzówka Kamieniec Ząbkowicki 195
..19 15:00 mazowieckie Wisła Warszawa - Nadwilanówka 231
..19 15:10 świętokrzyskie Bobrza Slowik 212
..19 15:10 podkarpackie San Lesko 170
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Gołdapa Banie Mazurskie 212
..19 15:00 małopolskie Biała Ciężkowice 207
..19 15:10 lubuskie Odra Kostrzyn n. Odrą 293
..19 15:10 podlaskie Brzozówka Karpowicze 235
..19 15:10 kujawsko-pomorskie Wisła Fordon 308
..19 15:10 wielkopolskie Warta Nowa Wieś Podgórna 285
..19 15:10 świętokrzyskie Nida Pinczów 197
..19 15:10 łódzkie Warta Sieradz 246
..19 15:10 wielkopolskie Polska Woda Bogdaj 214
..19 15:00 wielkopolskie Warta Oborniki 306
..19 15:10 zachodniopomorskie Rega Trzebiatów 186
..19 15:10 dolnośląskie Odra Malczyce 136
..19 15:10 podkarpackie Wisłok Żarnowa 181
..19 15:10 podkarpackie Wisłoka Mielec 2 210
..19 15:10 kujawsko-pomorskie Wisła Toruń 302
..19 15:10 lubelskie Wieprz Kośmin 215
..19 15:10 dolnośląskie Ślęza Ślęza 194
..19 15:10 opolskie Osobłoga Racławice Śląskie 196
..19 15:10 lubelskie Tanew Osuchy 224
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Pasłęka Łozy 263
..19 15:00 śląskie Wisła Zabrzeg 197
..19 15:00 podkarpackie Wołosaty Stuposiany 170
..19 15:10 małopolskie Białka Łysa Polana 153
..19 15:10 lubelskie Huczwa Gozdów 194
..19 15:00 podkarpackie San Przemyśl 137
..19 15:10 mazowieckie Utrata Krubice 124
..19 15:10 pomorskie Radunia Goręczyno 119
..19 15:10 podlaskie Narew Strękowa Góra 313
..19 15:10 lubelskie Wisła Dęblin 204
..19 15:10 mazowieckie Narew Zambski Kościelne 309
..19 15:00 małopolskie Ropa Ropa 165
..19 15:10 mazowieckie Orzyc Maków Mazowiecki 246
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Guber Prosna 271
..19 15:10 podlaskie Biebrza Burzyn 305
..19 15:10 małopolskie Wisła Karsy 192
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Drwęca Rodzone 262
..19 15:10 dolnośląskie Sąsiecznica Kanclerzowice 223
..19 15:10 mazowieckie Iłżanka Kazanów 174
..19 15:10 małopolskie Wisła Popędzynka 250
..19 15:10 zachodniopomorskie Parsęta Tychówko 178
..19 15:00 wielkopolskie Kiełbaska Kościelec 202
..19 15:00 wielkopolskie Warta Poznań Most Rocha 278
..19 15:10 świętokrzyskie Biała Nida Mniszek 162
..19 15:10 dolnośląskie Witka Ręczyn 185
..19 15:10 łódzkie Pilica Sulejów 188
..19 15:10 małopolskie Wisła Gromiec 177
..19 15:00 wielkopolskie Powa Posoka 182
..19 15:10 małopolskie Skawinka Radziszów 171
..19 15:10 świętokrzyskie Koprzywianka Koprzywnica 194
..19 15:00 wielkopolskie Warta Wronki 274
..19 15:10 lubuskie Odra Nietków 249
..19 15:10 świętokrzyskie Czarna Staszów 156
..19 15:10 małopolskie Dunajec Nowy Targ - Kowaniec 156
..19 15:10 kujawsko-pomorskie Wisła Włocławek 255
..19 15:10 śląskie Pszczynka Borki Mizerów 144
..19 15:00 wielkopolskie Gwda Piła 134
..19 15:10 mazowieckie Jeziorka Piaseczno 182
..19 15:00 małopolskie Dunajec Gołkowice 154
..19 15:10 podkarpackie San Olchowce 150
..19 15:00 małopolskie Ochotnica Tylmanowa 122
..19 15:10 śląskie Pilica Wąsosz 180
..19 15:10 lubuskie Szprotawa Szprotawa 2 185
..19 15:10 śląskie Ruda Ruda Kozielska 169
..19 15:10 małopolskie Czarny Dunajec Koniówka 127
..19 15:10 śląskie Brennica Górki Wielkie 173
..19 15:00 łódzkie Widawka Rogóźno 172
..19 15:10 dolnośląskie Bystrzyca Mietków 155
..19 15:10 śląskie Przemsza Piwoń 172
..19 15:10 podlaskie Narew Suraż 254
..19 15:10 opolskie Nysa Kłodzka Nysa 166
..19 15:10 mazowieckie Rozoga Walery 230
..19 15:10 podlaskie Supraśl Fasty 159
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Jez. Ełckie Ełk 2 172
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 279
..19 15:10 podkarpackie Jasiołka Zboiska 168
..19 15:00 małopolskie Dunajec Zgłobice 142
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Drwęca Warmińska Krosno 180
..19 15:10 podlaskie Supraśl Supraśl 159
..19 15:10 pomorskie Radunia Pruszcz Gdański 162
..19 15:00 wielkopolskie Warta Ląd 243
..19 15:10 opolskie Stobrawa Karłowice (Wapienniki) 168
..19 15:00 małopolskie Stryszawka Sucha Beskidzka 161
..19 15:10 podkarpackie San Zatwarnica 136
..19 15:10 małopolskie Cicha Woda Zakopane Harenda 142
..19 14:10 warmińsko-mazurskie Jez. Mamry Przystań 142
..19 15:10 małopolskie Skawa Jordanów 191
..19 15:10 dolnośląskie Nysa Łużycka Zgorzelec 192
..19 15:10 podkarpackie Wisłoka Pustków 166
..19 15:00 lubuskie Odra Biała Góra 230
..19 15:00 łódzkie Warta Osjaków 191
..19 15:10 pomorskie Łeba Miłoszewo 168
..19 15:10 kujawsko-pomorskie Wda Krąplewice 169
..19 15:10 dolnośląskie Oława Zborowice 168
..19 15:10 dolnośląskie Barycz Osetno 229
..19 15:10 dolnośląskie Piława Dzierżoniów 154
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Ełk Prostki 124
..19 15:10 śląskie Wisła Skoczów 167
..19 15:10 małopolskie Wisła Kraków - Bielany 147
..19 15:10 mazowieckie Liwiec Zaliwie-Piegawki 170
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Wałsza Bornity 233
..19 15:10 podkarpackie Mleczka Zachodnia Gorliczyna 166
..19 15:10 podkarpackie Wisła Koło 179
..19 15:00 lubelskie Bug Krzyczew 273
..19 15:10 świętokrzyskie Pokrzywianka Włochy 159
..19 15:10 lubelskie Wisła Puławy 193
..19 15:10 lubuskie Obra Bledzew 185
..19 15:10 podkarpackie San Dynów 124
..19 15:10 lubuskie Odra Cigacice 237
..19 15:10 śląskie Przemsza Jeleń 163
..19 15:00 wielkopolskie Swędrnia Dębe 222
..19 15:10 lubuskie Czerna Mała Iłowa 150
..19 15:10 śląskie Drama Pyskowice 149
..19 15:10 lubuskie Noteć Nowe Drezdenko 196
..19 15:10 mazowieckie Radomka Rogożek 173
..19 15:10 podkarpackie Szkło Charytany 212
..19 15:10 małopolskie Wisła Smolice 147
..19 15:00 łódzkie Ner Lutomiersk 79
..19 15:10 podlaskie Netta Białobrzegi 155
..19 15:10 opolskie Mała Panew Turawa 124
..19 15:10 śląskie Młynówka Cieszyn 119
..19 15:10 świętokrzyskie Kamienna Brody Iłżeckie 145
..19 14:10 warmińsko-mazurskie Jez. Roś Maldanin 154
..19 15:10 mazowieckie Pilica Białobrzegi 174
..19 15:10 opolskie Młynówka Branice 2 170
..19 15:10 podkarpackie Grabinianka Głowaczowa 143
..19 15:10 podlaskie Narewka Białowieża 145
..19 15:10 podkarpackie San Nisko 161
..19 15:10 podkarpackie Wisłoka Krajowice 161
..19 15:10 zachodniopomorskie Ina Goleniów 171
..19 15:10 podkarpackie Pielnica Nowosielce 141
..19 15:10 mazowieckie Bug Małkinia 231
..19 15:10 śląskie Brynica Brynica 179
..19 15:00 łódzkie Widawka Szczerców 130
..19 15:10 opolskie Odra Brzeg (most) 189
..19 15:10 lubuskie Bóbr Nowogród Bobrzański 161
..19 15:10 podlaskie Pisa Dobrylas 181
..19 15:10 lubuskie Odra Nowa Sól 235
..19 15:10 mazowieckie Orz Czarnowo 177
..19 15:10 pomorskie Liwa Kwidzyn 108
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Pisa (Kanał Giżycki) Giżycko 120
..19 15:00 małopolskie Raba Kasinka Mała 144
..19 15:00 śląskie Łękawka Łękawica 129
..19 15:10 lubuskie Kwisa Łozy 162
..19 15:00 małopolskie Dunajec Czchów 128
..19 15:10 podlaskie Pisa Ptaki 176
..19 15:10 lubuskie Bóbr Dobroszów Wielki 175
..19 15:00 małopolskie Wisła Czernichów - Prom 235
..19 15:10 podkarpackie Wisłok Sieniawa 145
..19 15:10 opolskie Kłodnica Lenartowice 141
..19 15:10 dolnośląskie Kwisa Nowogrodziec 183
..19 15:10 małopolskie Wisła Szczucin 158
..19 15:10 dolnośląskie Kaczawa Piątnica 150
..19 15:10 mazowieckie Wkra Borkowo 198
..19 15:10 podkarpackie Trzebośnica Sarzyna 142
..19 15:10 małopolskie Niedziczanka Niedzica 126
..19 15:10 podkarpackie San Leżachów 177
..19 15:10 zachodniopomorskie Ina Stargard 101
..19 15:10 małopolskie Czarny Dunajec Nowy Targ 128
..19 15:00 podkarpackie Osława Zagórz 126
..19 15:10 śląskie Liswarta Niwki 145
..19 15:10 śląskie Odra Olza 158
..19 15:10 dolnośląskie Bystrzyca Lubachów 111
..19 15:00 śląskie Bystra Kamesznica 159
..19 15:10 opolskie Bogacica Domaradz 142
..19 15:00 wielkopolskie Wełna Kowanówko 95
..19 15:00 świętokrzyskie Czarna Nida Morawica 154
..19 15:10 dolnośląskie Kaczawa Świerzawa 134
..19 15:10 dolnośląskie Orla Korzeńsko 189
..19 15:10 podlaskie Narewka Narewka 215
..19 15:10 podkarpackie Hoczewka Hoczew 118
..19 15:00 dolnośląskie Bystrzyca Krasków 137
..19 15:10 podlaskie Supraśl Nowosiółki 160
..19 15:10 śląskie Czarna Przemsza Łagisza 132
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Łyna Smolajny 191
..19 15:00 śląskie Olza Istebna 129
..19 15:00 łódzkie Ner Poddębice 151
..19 15:00 wielkopolskie Łużyca Kraszewice 185
..19 15:00 łódzkie Grabia Grabno 200
..19 15:10 śląskie Wisła Drogomyśl 155
..19 15:10 podkarpackie Wisłok Puławy 129
..19 15:10 świętokrzyskie Kamienna Bzin 130
..19 15:10 mazowieckie Liwiec Łochów 164
..19 15:10 podlaskie Orlanka Chraboły 148
..19 15:10 małopolskie Poroniec Poronin 135
..19 15:00 łódzkie Prosna Mirków 165
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Ełk Ełk 146
..19 15:10 podkarpackie Jasiołka Jasło 138
..19 15:10 opolskie Stradunia Kamionka 127
..19 15:10 świętokrzyskie Czarna Połaniec 119
..19 15:00 śląskie Ruda Rybnik Stodoły 100
..19 15:10 opolskie Widawa Namysłów 170
..19 15:10 wielkopolskie Warta Międzychód 231
..19 15:00 śląskie Olza Łaziska 154
..19 15:10 dolnośląskie Strzegomka Chwaliszów 142
..19 15:10 opolskie Biała Głuchołaska Biała Nyska 112
..19 15:10 małopolskie Prądnik Ojców 113
..19 15:10 mazowieckie Drzewiczka Odrzywół 147
..19 15:10 dolnośląskie Pełcznica Świebodzice 116
..19 15:10 śląskie Biała Czechowice-Bestwina 119
..19 15:10 pomorskie Łeba Lębork 119
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Gołdapa Gołdap 2 143
..19 15:10 kujawsko-pomorskie Drwęca Brodnica 220
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Łyna Sępopol 199
..19 15:10 zachodniopomorskie jez. Drawsko Czaplinek 101
..19 15:10 świętokrzyskie Czarna Raków 125
..19 15:10 małopolskie Poprad Muszyna 110
..19 15:10 mazowieckie Mławka Szreńsk 112
..19 15:10 świętokrzyskie Czarna Nida Daleszyce 129
..19 15:10 śląskie Mitręga Kuźnica Sulikowska 131
..19 15:10 świętokrzyskie Mierzawa Michałów 92
..19 15:10 dolnośląskie Bystrzyca Dusznicka Szalejów Dolny 123
..19 15:00 dolnośląskie Witka Ostróżno 141
..19 15:10 małopolskie Wieprzówka Rudze 107
..19 15:10 dolnośląskie Nysa Kłodzka Międzylesie 128
..19 15:10 dolnośląskie Czarny Potok Mirsk 2 125
..19 15:10 dolnośląskie Ścinawka Tłumaczów 139
..19 15:10 świętokrzyskie Czarna Nida Tokarnia 128
..19 15:10 podlaskie Jegrznia Rajgród 153
..19 15:10 świętokrzyskie Świślin Rzepin 117
..19 15:10 świętokrzyskie Wisła Sandomierz 150
..19 15:10 śląskie Gostynia Bojszowy 73
..19 15:10 śląskie Wisła Ustroń Obłaziec 139
..19 15:10 małopolskie Biały Dunajec Szaflary 91
..19 15:10 śląskie Biała Mikuszowice 117
..19 15:10 śląskie Odra Racibórz Miedonia 186
..19 15:10 śląskie Wisła Wisła 123
..19 15:00 wielkopolskie Ner Dąbie 200
..19 15:10 łódzkie Bzura Kwiatkówek 117
..19 15:10 małopolskie Uszwica Borzęcin 106
..19 15:00 wielkopolskie Kanał Mosiński Kościan 68
..19 15:10 mazowieckie Bzura Żuków 205
..19 15:10 dolnośląskie Kaczawa Rzymówka 123
..19 15:10 mazowieckie Narew Orzechowo 234
..19 15:10 dolnośląskie Kaczawa Dunino 114
..19 15:00 małopolskie Skawa Sucha Beskidzka 2 134
..19 15:10 dolnośląskie Strzegomka Łażany 108
..19 15:10 podlaskie Ruź Zaruzie 165
..19 15:10 dolnośląskie Kwisa Gryfów Śląski 117
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Łyna Olsztyn 80
..19 15:10 małopolskie Raba Mszana Dolna 126
..19 15:10 pomorskie Słupia Słupsk 116
..19 15:10 dolnośląskie Odra Ścinawa 180
..19 15:10 podkarpackie Tanew Harasiuki 126
..19 15:10 lubelskie Bug Włodawa 183
..19 15:10 małopolskie Biała Koszyce Wielkie 118
..19 15:10 dolnośląskie Bystrzyca Jarnołtów 110
..19 15:00 małopolskie Ropa Klęczany 83
..19 15:10 lubelskie Bystrzyca Sobianowice 104
..19 15:10 małopolskie Potok Kościeliski Kościelisko-Kiry 85
..19 15:10 śląskie Liswarta Kule 142
..19 15:00 łódzkie Nieciecz Widawa 127
..19 15:10 lubuskie Odra Połęcko 171
..19 15:10 podkarpackie Solinka Terka 99
..19 15:00 śląskie Żabniczanka Żabnica 109
..19 15:10 opolskie Opawa Branice 1 115
..19 15:10 śląskie Warta Lgota Nadwarcie 111
..19 15:10 dolnośląskie Ślęza Borów 115
..19 15:10 małopolskie Skawa Wadowice 148
..19 15:10 dolnośląskie Nysa Kłodzka Kłodzko 113
..19 15:10 łódzkie Warta Burzenin 129
..19 15:10 małopolskie Skawa Osielec 122
..19 15:10 mazowieckie Narew Ostrołęka 221
..19 15:10 podkarpackie Wielopolka Brzeźnica 95
..19 15:10 wielkopolskie Kuroch Odolanów 2 152
..19 15:10 kujawsko-pomorskie Brda Tuchola 109
..19 15:10 wielkopolskie Polski Rów Rydzyna 108
..19 15:10 pomorskie Wierzyca Bożepole 68
..19 15:00 małopolskie Kamienica Nowy Sącz 106
..19 15:00 małopolskie Dunajec Nowy Sącz 86
..19 15:10 świętokrzyskie Nida Brzegi 113
..19 15:00 wielkopolskie Rgilewka Grzegorzew 176
..19 15:10 opolskie Prudnik Prudnik 93
..19 15:00 wielkopolskie Wrześnica Samarzewo 110
..19 15:10 lubuskie Nysa Łużycka Przewóz 125
..19 15:10 śląskie Wisła Goczałkowice 120
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Wel Lidzbark 85
..19 15:10 dolnośląskie Bóbr Bukówka 85
..19 15:00 łódzkie Oleśnica Niechmirów 117
..19 15:10 małopolskie Wisła Sierosławice 216
..19 15:10 śląskie Odra Chałupki 140
..19 15:10 łódzkie Warta Bobry 96
..19 15:00 śląskie Soła Cięcina 126
..19 15:10 lubuskie Nysa Łużycka Gubin 133
..19 15:10 lubelskie Bug Kryłów 239
..19 15:10 podlaskie Narew Nowogród 203
..19 15:10 dolnośląskie Skora Zagrodno 94
..19 15:10 śląskie Czarna Wisełka Wisła Czarne 80
..19 15:10 dolnośląskie Bóbr Jelenia Góra 109
..19 15:10 wielkopolskie Flinta Ryczywół 85
..19 15:10 dolnośląskie Czarna Woda Rzeszotary 121
..19 15:10 dolnośląskie Barycz Łąki 164
..19 15:00 wielkopolskie Prosna Piwonice 112
..19 15:00 śląskie Koszarawa Pewel Mała 113
..19 15:10 podlaskie Bug Frankopol 170
..19 15:10 małopolskie Mszanka Mszana Dolna 95
..19 15:00 śląskie Woda Ujsolska Ujsoły 98
..19 15:10 dolnośląskie Wilczka Wilkanów 82
..19 15:10 śląskie Kłodnica Gliwice 96
..19 15:00 opolskie Prosna Gorzów Śląski 98
..19 15:10 śląskie Odra Krzyżanowice 150
..19 15:10 świętokrzyskie Kamienna Kunów 94
..19 15:00 łódzkie Grabia Łask 153
..19 15:10 dolnośląskie Bóbr Wojanów 111
..19 15:00 dolnośląskie Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 136
..19 15:10 dolnośląskie Strzegomka Bogdaszowice 97
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Pasłęka Kalisty 81
..19 15:10 podlaskie Narew Narew 135
..19 15:10 wielkopolskie Drawa Drawiny 92
..19 15:10 wielkopolskie Noteć Krzyż 130
..19 15:10 mazowieckie Omulew Białobrzeg Bliższy 160
..19 15:10 małopolskie Raba Rabka 2 88
..19 15:10 podkarpackie Wiar Krówniki 98
..19 15:10 lubelskie Biała Łada Biłgoraj 78
..19 15:10 małopolskie Lubieńka Lubień 84
..19 15:10 dolnośląskie Nysa Kłodzka Bardo Śląskie 99
..19 15:10 lubuskie Noteć Santok 151
..19 15:10 opolskie Złoty Potok Jarnołtówek 74
..19 15:10 dolnośląskie Bóbr Błażkowa 95
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Bauda Nowe Sadłuki 166
..19 15:10 podkarpackie Osława Szczawne 80
..19 15:10 opolskie Biała Dobra 77
..19 15:10 dolnośląskie Widawa Krzyżanowice 144
..19 15:10 podlaskie Czarna Sochonie 88
..19 15:00 śląskie Wisła Bieruń Nowy 107
..19 15:10 lubelskie Bug Dorohusk 243
..19 15:10 śląskie Biała Wisełka Wisła Czarne 71
..19 15:10 zachodniopomorskie Radew Białogórzyno 84
..19 15:00 małopolskie Kamienic Łabowa 85
..19 15:00 lubuskie Czerna Wielka Żagań 88
..19 15:00 dolnośląskie Podgórna Podgórzyn 71
..19 15:10 kujawsko-pomorskie Drwęca Elgiszewo 152
..19 15:00 wielkopolskie Ołobok Ołobok 96
..19 15:10 podlaskie Biebrza Sztabin 138
..19 15:10 mazowieckie Świder Wólka Mlądzka 97
..19 15:10 podkarpackie Bren Wampierzów 86
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Wel Kuligi (Nowe Miasto) 109
..19 15:00 dolnośląskie Kamienna Piechowice 79
..19 15:10 dolnośląskie Biała Lądecka Żelazno 56
..19 15:10 śląskie Wisła Wisła Czarne 78
..19 15:00 zachodniopomorskie jez. Wielimskie Wielimie 72
..19 15:10 śląskie Czarna Przemsza Przeczyce 61
..19 15:10 małopolskie Wielki Rogoźnik Ludźmierz 189
..19 15:10 podkarpackie Wisłok Rzeszów 85
..19 15:10 dolnośląskie Bóbr Kamienna Góra 87
..19 15:10 podkarpackie Lubaczówka Zapałów 116
..19 15:10 podkarpackie Wisznia Nienowice 121
..19 15:10 dolnośląskie Kamienna Jelenia Góra 2 67
..19 15:10 pomorskie Reda Wejherowo 67
..19 15:10 dolnośląskie Nysa Łużycka Sieniawka 100
..19 15:10 opolskie Nysa Kłodzka Kopice 91
..19 15:10 podkarpackie Ropa Topoliny 69
..19 15:10 śląskie Warta Poraj 75
..19 15:10 mazowieckie Wiała Gusin 102
..19 15:10 zachodniopomorskie jez.Miedwie Morzyczyn 74
..19 15:10 pomorskie Wda Czarna Woda 56
..19 15:10 lubelskie Wieprz Michałów 55
..19 15:10 śląskie Psina Bojanów 60
..19 15:10 warmińsko-mazurskie Jarka Jurkiszki 126
..19 15:10 świętokrzyskie Kamienna Czekarzewice 61
..19 15:10 dolnośląskie Biała Lądecka Lądek Zdrój 52
..19 15:10 dolnośląskie Miedzianka Bogatynia 64
..19 15:10 małopolskie Stradomka Stradomka 67
..19 15:10 opolskie Mała Panew Staniszcze Wielkie 92
..19 15:10 mazowieckie Pilica Nowe Miasto/Pilicą 76
..19 15:10 dolnośląskie Skora Chojnów 61
..19 15:10 podlaskie Nurzec Brańsk 104
..19 15:10 świętokrzyskie Kamienna Michałów 2 63
..19 15:10 pomorskie Łupawa Łupawa 52
..19 15:10 śląskie Czarna Przemsza Radocha 51
..19 15:10 małopolskie Skawa Zator 110
..19 15:00 wielkopolskie Łobżonka Wyrzysk 69
..19 15:10 opolskie Biała Głuchołaska Głuchołazy 48
..19 15:10 podkarpackie San Jarosław 76
..19 15:10 pomorskie Wieprza Korzybie 43
..19 15:10 dolnośląskie Ścinawka Gorzuchów 88
..19 08:10 dolnośląskie Bystrzyca Bystrzyca Kłodzka 2 30
..19 15:10 dolnośląskie Kwisa Leśna 56
..19 15:10 opolskie Mała Panew Ozimek 83
..19 15:10 dolnośląskie Nysa Szalona Winnica 39
..19 15:10 dolnośląskie Czarna Woda Gniechowice 64
..19 15:00 wielkopolskie Bawół Trąbczyn 97
..19 15:10 małopolskie Lepietnica Ludźmierz 40
..19 15:00 wielkopolskie Prosna Bogusław 145
..19 15:10 kujawsko-pomorskie Osa Rogóźno 114
..19 15:10 małopolskie Raba Stróża 57
..19 15:00 opolskie Nysa Kłodzka Skorogoszcz 71
..19 15:10 dolnośląskie Czarna Woda Bukowna 79
..19 15:10 dolnośląskie Ślęza Białobrzezie 56
..19 15:10 pomorskie Łupawa Smołdzino 40
..19 15:10 pomorskie Słupia Soszyca 37
..19 15:10 podkarpackie Wisłoka Żółków 78
..19 15:10 podkarpackie Bukowa Ruda Jastkowska 68
..19 15:00 łódzkie Warta Uniejów 67
..19 15:10 dolnośląskie Piława Mościsko 42
..19 15:10 śląskie Brynica Kozłowa Góra 67
..19 15:10 opolskie Bierawka Grabówka 54
..19 15:10 śląskie Kłodnica Gliwice-Łabędy 154
..19 15:00 łódzkie Widawka Podgórze 76
..19 15:10 śląskie Mała Panew Krupski Młyn 58
..19 15:10 łódzkie Pilica Spała 46
..19 15:10 śląskie - Szabelnia 31
..19 15:10 śląskie Olza Cieszyn 57
..19 15:10 dolnośląskie Kamienica Barcinek 52
..19 15:10 dolnośląskie Jedlica Kowary 26
..19 15:10 świętokrzyskie Kamienna Wąchock 69
..19 15:00 lubelskie Wieprz Nielisz 57
..19 15:10 śląskie Warta Kręciwilk 33
..19 15:10 dolnośląskie Bóbr Pilchowice 60
..19 15:10 wielkopolskie Barycz Odolanów 50
..19 15:10 dolnośląskie Bystrzyca Jugowice 48
..19 15:10 dolnośląskie Kamienna Jakuszyce 18
..19 15:10 dolnośląskie Nysa Szalona Jawor 36
..19 15:10 dolnośląskie Nysa Kłodzka Bystrzyca Kłodzka 35
..19 15:00 dolnośląskie Sośniak Sosnówka 5
..19 15:10 lubuskie Lubsza Pleśno 75
..19 15:10 podlaskie Narew Piątnica-Łomża 283

źródło: IMGW-PIB,
wyświetlam 583 z 609,
pominięto 26 (odczyty starsze niż 48h)

Szukaj
szuka na diver.net.pl lub newsów w sieci

Najczęściej szukane:
zanieczyszczenie powietrza
powietrze
smog


Pogoda dla 381 miejscowości


Ostrzeżenia

IMGW-PIB: ostrzeżenia meteo:

prognoza zagrożeń | 24 | 48 | 72h
ostrzeżenia hydrologiczne

prognoza konwekcyjna:

ostrzeżenia meteorologiczne:

teraz | dziś | jutro | Polska

ostrzeżenia burzowe ESTOFEX 24h:


Twoje urządzenie
IP: 3.80.38.5
Ekran: x
ViewPort: Requires JavaScript x Requires JavaScript
@@:@@:@@

Zegar atomowy ©

Statystyki

stat4u