Menu
Stacje hydrologiczne
UWAGA: dla wygodnego przeglądania obróć / zmień urządzenie
akt. woj. akwen stacja cm
..17 11:10 lubuskie Skroda Przewoźniki 244
..17 11:10 pomorskie Dzierzgoń Bągart 693
..17 11:10 podkarpackie Stobnica Godowa 590
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Jez. Drużno Żukowo 550
..17 11:10 pomorskie Wisła Gdańska Głowa 516
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Zalew Wiślany Nowe Batorowo 524
..17 11:10 pomorskie Wisła Ujście Wisły 516
..17 11:10 pomorskie Wisła Przegalina 518
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Elbląg Elbląg 520
..17 11:10 pomorskie Wisła Świbno 514
..17 11:10 zachodniopomorskie Regalica Regalica Szczecin 514
..17 11:10 zachodniopomorskie Wieprza Darłowo 506
..17 11:10 pomorskie Bałtyk Władysławowo 514
..17 11:10 pomorskie Szkarpawa Tujsk 516
..17 11:10 zachodniopomorskie Odra Widuchowa 510
..17 11:10 pomorskie Bałtyk Ustka 506
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Zalew Wiślany Tolkmicko 514
..17 11:10 pomorskie Bałtyk Hel 511
..17 11:10 zachodniopomorskie Odra Gryfino 509
..17 09:10 pomorskie - Gdańsk 508
..17 11:10 pomorskie Bielawa Suchy Dąb 546
..17 11:10 podlaskie Sidra Harasimowicze 503
..17 11:10 pomorskie Bałtyk Łeba 507
..17 11:10 pomorskie Martwa Wisła Sobieszewo 511
..17 11:10 zachodniopomorskie Odra Szczecin 507
..17 11:10 pomorskie Zalew Wiślany Osłonka 511
..17 11:10 pomorskie Bałtyk Gdynia 508
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Nogat Dolna Kępa 512
..17 11:10 zachodniopomorskie Bałtyk Kołobrzeg 504
..17 11:10 pomorskie Święta Nowy Dwór Gdański 513
..17 11:10 pomorskie Zatoka Pucka Puck 509
..17 11:10 zachodniopomorskie Zatoka Pomorska (ujście Świny) Świnoujście 500
..17 11:10 zachodniopomorskie Dziwna Dziwnów 504
..17 11:10 zachodniopomorskie Zalew Szczeciński Trzebież 505
..17 11:10 zachodniopomorskie Dziwna Wolin 503
..17 11:10 pomorskie Motława Wiślina 476
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Jez. Drwęckie Ostróda 448
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Jez. Pierzchalskie; Pasłęka Pierzchały 409
..17 11:10 pomorskie Jez. Raduńskie Górne Borucino 490
..17 11:00 warmińsko-mazurskie Wąska Pasłęk 417
..17 11:10 łódzkie Warta Działoszyn 398
..17 11:00 śląskie Żylica Łodygowice 367
..17 11:10 mazowieckie Szkwa Szkwa 367
..17 11:10 podlaskie Ełk (Kanał Rudzki) Osowiec 2 354
..17 11:10 podlaskie Narew Babino 349
..17 11:10 podlaskie Zb Siemianówka Bondary - Siemianówka 206
..17 11:10 podlaskie Narew Ploski 214
..17 11:10 dolnośląskie Kwisa Mirsk 326
..17 11:10 zachodniopomorskie Rega Resko 285
..17 11:10 dolnośląskie Odra Trestno 330
..17 11:10 lubelskie Wieprz Trawniki 311
..17 11:00 lubuskie Warta Skwierzyna 128
..17 11:10 pomorskie Wisła Tczew 241
..17 11:10 podkarpackie Czarny Polana 312
..17 11:10 wielkopolskie jez. Błędno Zbąszyń 266
..17 11:10 pomorskie Kanał Raduni Pruszcz Gdański_kanał 226
..17 11:10 wielkopolskie Kanał Ślesiński Konin-Morzysław 303
..17 11:10 mazowieckie Wisła Modlin 253
..17 11:10 mazowieckie Wisła Wyszogród 262
..17 11:10 mazowieckie Wisła Wychódźc 265
..17 11:10 małopolskie Szreniawa Biskupice 299
..17 11:10 opolskie Odra Koźle 286
..17 11:10 świętokrzyskie Łagowica Mocha 279
..17 11:10 śląskie Drama Pyskowice Dzierżno 307
..17 11:10 śląskie Kłodnica Pyskowice Dzierżno 312
..17 11:10 podkarpackie Wetlina Kalnica 276
..17 11:10 lubelskie Tyśmienica Tchórzew 272
..17 11:10 lubelskie Bug Strzyżów 321
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Jez. Pierzchalskie; Pasłęka Pierzchały 269
..17 11:10 śląskie Ruda Rybnik Gotartowice 275
..17 11:10 podkarpackie Wisłoka Krempna-Kotań 277
..17 11:10 lubelskie Wieprz Krasnystaw 288
..17 11:10 podlaskie Wissa Czachy 246
..17 11:10 kujawsko-pomorskie Noteć Nakło-Zachód 265
..17 11:10 podlaskie Ślina Zawady 261
..17 11:10 wielkopolskie Warta Sławsk 259
..17 11:10 zachodniopomorskie Odra Gozdowice 189
..17 11:10 lubuskie Warta Świerkocin 181
..17 11:10 łódzkie Luciąża Kłudzice 238
..17 11:10 zachodniopomorskie Odra Bielinek 186
..17 11:10 lubuskie Warta Santok 2 182
..17 11:10 świętokrzyskie Czarna Januszewice 258
..17 11:10 podlaskie Biała Zawady 216
..17 11:00 małopolskie Soła Oświęcim 257
..17 11:10 małopolskie Rudawa Balice 238
..17 11:10 podkarpackie Wisłoka Łabuzie 254
..17 11:10 lubuskie Bóbr Stary Raduszec 163
..17 11:10 mazowieckie Bug Zabuże 216
..17 11:10 łódzkie Rawka Kęszyce 229
..17 11:10 łódzkie Czarna Dąbrowa 215
..17 11:10 dolnośląskie Łomnica Łomnica 229
..17 11:10 podlaskie Biebrza Osowiec 204
..17 11:10 zachodniopomorskie Parsęta Bardy 185
..17 11:10 opolskie Ścinawa Niemodlińska Niemodlin 229
..17 11:10 mazowieckie Zb. Dębe Popowo 212
..17 11:10 małopolskie Wisła Jawiszowice 235
..17 11:10 podkarpackie San Rzuchów 319
..17 11:10 łódzkie Mroga Bielawy 248
..17 11:10 małopolskie Raba Dobczyce 219
..17 11:10 lubuskie Warta Gorzów Wielkopolski 161
..17 11:10 świętokrzyskie Wisła Zawichost 328
..17 11:10 małopolskie Dunajec Sromowce Wyżne 218
..17 11:10 świętokrzyskie Kamienna Nietulisko Duże 225
..17 11:10 podkarpackie Wisłok Krosno 249
..17 11:10 śląskie Wapienica Podkępie 230
..17 11:10 podlaskie Nereśl Kulesze Chobotki 213
..17 11:10 kujawsko-pomorskie Wisła Chełmno 169
..17 11:10 małopolskie Wisła Pustynia 231
..17 11:10 dolnośląskie Widawa Zbytowa 229
..17 11:10 podlaskie Zb Siemianówka Bondary - Siemianówka 217
..17 11:10 dolnośląskie Miedzianka Turoszów 218
..17 11:10 lubelskie Wisła Annopol 283
..17 11:10 małopolskie Białka Trybsz 2 241
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Pisa Pisz 146
..17 11:10 kujawsko-pomorskie Zb. Gopło Popowo 227
..17 11:10 świętokrzyskie Wierna Rzeka Bocheniec 237
..17 11:10 małopolskie Raba Proszówki 220
..17 11:00 małopolskie Biała Grybów 237
..17 11:10 podkarpackie Morwawa Iskrzynia 218
..17 11:10 wielkopolskie Gwda Ptusza 207
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Węgorapa Mieduniszki 152
..17 11:10 dolnośląskie Klikawa Kudowa Zdrój-Zakrze 211
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Jez. Wadąg Szypry 208
..17 11:10 kujawsko-pomorskie Wisła Grudziądz 162
..17 11:10 łódzkie Pilica Przedbórz 206
..17 11:10 śląskie Pszczynka Pszczyna 212
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Węgorapa Węgorzewo 223
..17 11:10 wielkopolskie Warta Pyzdry 200
..17 11:10 kujawsko-pomorskie Brda Smukała 176
..17 11:10 podlaskie Jez.Rajgrodzkie Rajgród 2 131
..17 11:00 podkarpackie Łęg Grębów 219
..17 11:10 wielkopolskie Noteć Białośliwie 134
..17 11:10 podlaskie Ełk (Kanał.Rudzki) Przechody 225
..17 11:00 małopolskie Łubinka Nowy Sącz 1 205
..17 11:10 wielkopolskie Noteć Ujście 196
..17 11:10 mazowieckie Bug Wyszków 166
..17 11:10 śląskie Soła Żywiec 208
..17 11:10 śląskie Soła Rajcza 204
..17 11:10 lubuskie Noteć Gościmiec 138
..17 11:10 podlaskie Narew Wizna 148
..17 11:10 mazowieckie Wisła Kępa Polska 176
..17 11:10 lubelskie Krzna Malowa Góra 202
..17 11:10 lubuskie Warta Kostrzyn n. Odrą 125
..17 11:10 podlaskie Biebrza Dębowo 160
..17 11:10 zachodniopomorskie Wieprza Stary Kraków 182
..17 11:10 małopolskie Krzczonówka Krzczonów 148
..17 11:10 podkarpackie Wisłok Tryńcza 289
..17 11:10 lubelskie Wieprz Lubartów 174
..17 11:10 kujawsko-pomorskie Noteć Pakość 170
..17 11:00 małopolskie Dunajec Krościenko 192
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Węgorapa Prynowo 218
..17 11:10 śląskie Biała Przemsza Niwka 198
..17 11:00 mazowieckie Wkra Trzciniec 173
..17 11:10 dolnośląskie Odra Głogów 156
..17 11:10 śląskie Iłownica Czechowice Dziedzice 199
..17 11:10 wielkopolskie Warta Śrem 167
..17 11:00 śląskie Soła Czaniec (Kobiernice) 192
..17 11:10 pomorskie Wierzyca Brody Pomorskie 166
..17 11:10 dolnośląskie Budzówka Kamieniec Ząbkowicki 186
..17 11:00 mazowieckie Wisła Warszawa - Nadwilanówka 147
..17 11:10 świętokrzyskie Bobrza Slowik 187
..17 11:10 małopolskie Dunajec Żabno 209
..17 11:10 podkarpackie San Lesko 168
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Gołdapa Banie Mazurskie 151
..17 07:10 małopolskie Biała Ciężkowice 189
..17 11:10 lubuskie Odra Kostrzyn n. Odrą 124
..17 11:10 podlaskie Brzozówka Karpowicze 135
..17 11:10 kujawsko-pomorskie Wisła Fordon 127
..17 11:10 świętokrzyskie Nida Pinczów 183
..17 11:10 wielkopolskie Polska Woda Bogdaj 178
..17 11:10 wielkopolskie Warta Oborniki 144
..17 11:10 zachodniopomorskie Rega Trzebiatów 136
..17 11:10 dolnośląskie Odra Malczyce 165
..17 11:10 podkarpackie Wisłok Żarnowa 208
..17 11:10 podkarpackie Wisłoka Mielec 2 201
..17 11:10 kujawsko-pomorskie Wisła Toruń 124
..17 11:10 lubelskie Wieprz Kośmin 149
..17 11:10 dolnośląskie Ślęza Ślęza 220
..17 11:10 opolskie Osobłoga Racławice Śląskie 177
..17 11:10 lubelskie Tanew Osuchy 252
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Pasłęka Łozy 158
..17 11:00 śląskie Wisła Zabrzeg 171
..17 11:10 podkarpackie Wołosaty Stuposiany 171
..17 11:10 małopolskie Białka Łysa Polana 180
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Pasłęka Tomaryny 172
..17 11:10 lubelskie Huczwa Gozdów 220
..17 11:00 podkarpackie San Przemyśl 141
..17 11:10 mazowieckie Utrata Krubice 131
..17 11:10 pomorskie Radunia Goręczyno 183
..17 11:10 podlaskie Narew Strękowa Góra 132
..17 11:10 lubelskie Wisła Dęblin 209
..17 11:10 mazowieckie Narew Zambski Kościelne 126
..17 11:10 małopolskie Ropa Ropa 176
..17 11:00 mazowieckie Orzyc Maków Mazowiecki 151
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Guber Prosna 146
..17 11:10 podlaskie Biebrza Burzyn 116
..17 11:10 małopolskie Wisła Karsy 202
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Drwęca Rodzone 152
..17 11:10 dolnośląskie Sąsiecznica Kanclerzowice 93
..17 11:10 mazowieckie Iłżanka Kazanów 166
..17 11:10 małopolskie Wisła Popędzynka 177
..17 11:10 zachodniopomorskie Parsęta Tychówko 141
..17 11:10 wielkopolskie Kiełbaska Kościelec 145
..17 11:10 wielkopolskie Warta Poznań Most Rocha 135
..17 11:10 świętokrzyskie Biała Nida Mniszek 172
..17 11:10 dolnośląskie Witka Ręczyn 153
..17 11:10 łódzkie Pilica Sulejów 152
..17 11:10 małopolskie Wisła Gromiec 171
..17 11:10 wielkopolskie Powa Posoka 162
..17 11:10 małopolskie Skawinka Radziszów 168
..17 11:10 świętokrzyskie Koprzywianka Koprzywnica 170
..17 11:10 wielkopolskie Warta Wronki 114
..17 11:10 lubuskie Odra Nietków 91
..17 04:10 świętokrzyskie Czarna Staszów 160
..17 11:10 małopolskie Dunajec Nowy Targ - Kowaniec 174
..17 11:10 kujawsko-pomorskie Wisła Włocławek 118
..17 11:10 śląskie Pszczynka Borki Mizerów 150
..17 11:10 wielkopolskie Gwda Piła 148
..17 11:10 mazowieckie Jeziorka Piaseczno 173
..17 11:00 małopolskie Dunajec Gołkowice 171
..17 11:10 podkarpackie San Olchowce 140
..17 11:10 małopolskie Ochotnica Tylmanowa 122
..17 11:10 śląskie Pilica Wąsosz 168
..17 11:10 lubuskie Szprotawa Szprotawa 2 126
..17 11:10 śląskie Ruda Ruda Kozielska 152
..17 11:10 małopolskie Czarny Dunajec Koniówka 146
..17 07:00 śląskie Brennica Górki Wielkie 161
..17 11:00 łódzkie Widawka Rogóźno 152
..17 11:10 dolnośląskie Bystrzyca Mietków 154
..17 11:10 śląskie Przemsza Piwoń 155
..17 11:10 podlaskie Narew Suraż 121
..17 11:10 opolskie Nysa Kłodzka Nysa 146
..17 11:10 mazowieckie Rozoga Walery 142
..17 11:10 podlaskie Supraśl Fasty 162
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Jez. Ełckie Ełk 2 141
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 133
..17 11:10 podkarpackie Jasiołka Zboiska 152
..17 11:10 małopolskie Dunajec Zgłobice 162
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Drwęca Warmińska Krosno 152
..17 11:10 podlaskie Supraśl Supraśl 162
..17 11:10 pomorskie Radunia Pruszcz Gdański 160
..17 11:10 wielkopolskie Warta Ląd 147
..17 11:10 opolskie Stobrawa Karłowice (Wapienniki) 136
..17 11:10 małopolskie Stryszawka Sucha Beskidzka 140
..17 11:10 podkarpackie San Zatwarnica 131
..17 11:10 małopolskie Cicha Woda Zakopane Harenda 151
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Jez. Mamry Przystań 133
..17 11:10 małopolskie Skawa Jordanów 162
..17 11:10 dolnośląskie Nysa Łużycka Zgorzelec 145
..17 11:10 podkarpackie Wisłoka Pustków 136
..17 11:00 lubuskie Odra Biała Góra 74
..17 11:00 łódzkie Warta Osjaków 128
..17 11:10 pomorskie Łeba Miłoszewo 146
..17 11:10 kujawsko-pomorskie Wda Krąplewice 151
..17 11:10 dolnośląskie Oława Zborowice 147
..17 11:10 dolnośląskie Barycz Osetno 114
..17 11:10 dolnośląskie Piława Dzierżoniów 147
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Ełk Prostki 134
..17 11:10 śląskie Wisła Skoczów 144
..17 11:10 małopolskie Wisła Kraków - Bielany 141
..17 11:00 mazowieckie Liwiec Zaliwie-Piegawki 172
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Wałsza Bornity 144
..17 11:10 podkarpackie Mleczka Zachodnia Gorliczyna 138
..17 11:10 podkarpackie Wisła Koło 171
..17 11:00 lubelskie Bug Krzyczew 126
..17 11:10 świętokrzyskie Pokrzywianka Włochy 150
..17 11:10 lubelskie Wisła Puławy 223
..17 11:10 lubuskie Obra Bledzew 98
..17 11:10 podkarpackie San Dynów 119
..17 11:10 lubuskie Odra Cigacice 91
..17 11:10 śląskie Przemsza Jeleń 147
..17 11:00 wielkopolskie Swędrnia Dębe 131
..17 11:10 lubuskie Czerna Mała Iłowa 129
..17 11:10 małopolskie Poprad Stary Sącz 151
..17 11:10 śląskie Drama Pyskowice 142
..17 11:10 lubuskie Noteć Nowe Drezdenko 79
..17 11:10 mazowieckie Radomka Rogożek 124
..17 11:10 podkarpackie Szkło Charytany 169
..17 11:10 małopolskie Wisła Smolice 135
..17 11:00 łódzkie Ner Lutomiersk 49
..17 11:10 podlaskie Netta Białobrzegi 147
..17 11:10 opolskie Mała Panew Turawa 125
..17 11:10 śląskie Młynówka Cieszyn 137
..17 11:10 świętokrzyskie Kamienna Brody Iłżeckie 133
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Jez. Roś Maldanin 61
..17 11:10 mazowieckie Pilica Białobrzegi 130
..17 11:10 opolskie Młynówka Branice 2 138
..17 11:10 podkarpackie Grabinianka Głowaczowa 130
..17 11:10 podlaskie Narewka Białowieża 70
..17 11:10 podkarpackie San Nisko 204
..17 11:10 podkarpackie Wisłoka Krajowice 139
..17 11:10 zachodniopomorskie Ina Goleniów 82
..17 11:10 podkarpackie Pielnica Nowosielce 137
..17 11:10 mazowieckie Bug Małkinia 111
..17 11:10 śląskie Brynica Brynica 169
..17 11:00 łódzkie Widawka Szczerców 147
..17 11:10 opolskie Odra Brzeg (most) 157
..17 11:10 lubuskie Bóbr Nowogród Bobrzański 126
..17 11:10 podlaskie Pisa Dobrylas 82
..17 11:10 lubuskie Odra Nowa Sól 122
..17 11:10 mazowieckie Orz Czarnowo 122
..17 11:10 pomorskie Liwa Kwidzyn 132
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Pisa (Kanał Giżycki) Giżycko 112
..17 11:10 podkarpackie San Dwernik 112
..17 11:00 małopolskie Raba Kasinka Mała 123
..17 11:10 śląskie Łękawka Łękawica 114
..17 11:10 lubuskie Kwisa Łozy 120
..17 11:10 małopolskie Dunajec Czchów 156
..17 11:10 podlaskie Pisa Ptaki 64
..17 11:10 lubuskie Bóbr Dobroszów Wielki 111
..17 11:00 małopolskie Wisła Czernichów - Prom 132
..17 11:10 podkarpackie Wisłok Sieniawa 145
..17 11:10 opolskie Kłodnica Lenartowice 126
..17 11:10 dolnośląskie Kwisa Nowogrodziec 128
..17 11:10 małopolskie Wisła Szczucin 164
..17 11:10 dolnośląskie Kaczawa Piątnica 109
..17 11:10 mazowieckie Wkra Borkowo 129
..17 11:10 podkarpackie Trzebośnica Sarzyna 145
..17 11:10 małopolskie Niedziczanka Niedzica 130
..17 11:10 podkarpackie San Leżachów 202
..17 11:10 zachodniopomorskie Ina Stargard 38
..17 11:10 małopolskie Czarny Dunajec Nowy Targ 144
..17 11:10 podkarpackie Osława Zagórz 114
..17 11:10 śląskie Liswarta Niwki 133
..17 11:10 śląskie Odra Olza 118
..17 11:10 dolnośląskie Bystrzyca Lubachów 112
..17 11:10 śląskie Bystra Kamesznica 127
..17 11:10 opolskie Bogacica Domaradz 126
..17 11:10 wielkopolskie Wełna Kowanówko 105
..17 11:00 świętokrzyskie Czarna Nida Morawica 154
..17 11:10 dolnośląskie Kaczawa Świerzawa 113
..17 11:10 dolnośląskie Orla Korzeńsko 104
..17 11:10 podlaskie Narewka Narewka 110
..17 11:10 podkarpackie Hoczewka Hoczew 110
..17 11:10 dolnośląskie Bystrzyca Krasków 118
..17 11:10 podlaskie Supraśl Nowosiółki 162
..17 11:10 śląskie Czarna Przemsza Łagisza 113
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Łyna Smolajny 109
..17 11:10 śląskie Olza Istebna 114
..17 11:00 łódzkie Ner Poddębice 104
..17 11:00 wielkopolskie Łużyca Kraszewice 125
..17 11:00 łódzkie Grabia Grabno 101
..17 11:10 śląskie Wisła Drogomyśl 111
..17 11:00 podkarpackie Wisłok Puławy 111
..17 11:10 świętokrzyskie Kamienna Bzin 115
..17 11:10 mazowieckie Liwiec Łochów 105
..17 11:10 podlaskie Orlanka Chraboły 115
..17 11:10 małopolskie Poroniec Poronin 139
..17 11:00 łódzkie Prosna Mirków 127
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Ełk Ełk 120
..17 11:10 podkarpackie Jasiołka Jasło 119
..17 11:10 opolskie Stradunia Kamionka 112
..17 11:10 świętokrzyskie Czarna Połaniec 110
..17 11:10 śląskie Ruda Rybnik Stodoły 91
..17 11:10 opolskie Widawa Namysłów 119
..17 11:10 wielkopolskie Warta Międzychód 71
..17 11:00 śląskie Olza Łaziska 106
..17 11:10 dolnośląskie Strzegomka Chwaliszów 114
..17 11:10 opolskie Biała Głuchołaska Biała Nyska 104
..17 11:10 małopolskie Prądnik Ojców 119
..17 11:10 mazowieckie Drzewiczka Odrzywół 115
..17 11:10 dolnośląskie Pełcznica Świebodzice 108
..17 11:10 śląskie Biała Czechowice-Bestwina 110
..17 11:00 pomorskie Łeba Lębork 108
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Gołdapa Gołdap 2 101
..17 11:10 kujawsko-pomorskie Drwęca Brodnica 83
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Łyna Sępopol 105
..17 11:10 zachodniopomorskie jez. Drawsko Czaplinek 75
..17 11:10 małopolskie Poprad Muszyna 116
..17 11:10 mazowieckie Mławka Szreńsk 66
..17 11:10 świętokrzyskie Czarna Nida Daleszyce 115
..17 11:10 śląskie Mitręga Kuźnica Sulikowska 82
..17 11:10 świętokrzyskie Mierzawa Michałów 94
..17 11:10 dolnośląskie Bystrzyca Dusznicka Szalejów Dolny 102
..17 11:10 dolnośląskie Witka Ostróżno 92
..17 11:10 małopolskie Wieprzówka Rudze 85
..17 11:10 dolnośląskie Nysa Kłodzka Międzylesie 103
..17 11:10 dolnośląskie Czarny Potok Mirsk 2 102
..17 11:10 dolnośląskie Ścinawka Tłumaczów 105
..17 11:10 świętokrzyskie Czarna Nida Tokarnia 115
..17 11:10 podlaskie Jegrznia Rajgród 101
..17 11:10 świętokrzyskie Świślin Rzepin 102
..17 11:10 świętokrzyskie Wisła Sandomierz 171
..17 11:10 śląskie Gostynia Bojszowy 120
..17 11:10 śląskie Wisła Ustroń Obłaziec 100
..17 11:10 małopolskie Biały Dunajec Szaflary 116
..17 11:10 śląskie Biała Mikuszowice 113
..17 11:10 śląskie Odra Racibórz Miedonia 111
..17 11:10 śląskie Wisła Wisła 100
..17 11:10 wielkopolskie Ner Dąbie 88
..17 11:10 łódzkie Bzura Kwiatkówek 71
..17 11:10 małopolskie Uszwica Borzęcin 100
..17 11:10 mazowieckie Bzura Żuków 63
..17 11:10 dolnośląskie Kaczawa Rzymówka 98
..17 11:10 mazowieckie Narew Orzechowo 44
..17 11:10 dolnośląskie Kaczawa Dunino 97
..17 11:10 małopolskie Skawa Sucha Beskidzka 2 120
..17 11:10 dolnośląskie Strzegomka Łażany 95
..17 11:10 podlaskie Ruź Zaruzie 108
..17 11:10 dolnośląskie Kwisa Gryfów Śląski 91
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Łyna Olsztyn 108
..17 11:10 małopolskie Raba Mszana Dolna 103
..17 11:10 pomorskie Słupia Słupsk 88
..17 11:10 dolnośląskie Odra Ścinawa 131
..17 11:10 podkarpackie Tanew Harasiuki 126
..17 11:10 małopolskie Biała Koszyce Wielkie 103
..17 11:10 dolnośląskie Bystrzyca Jarnołtów 91
..17 11:10 małopolskie Ropa Klęczany 76
..17 11:10 lubelskie Bystrzyca Sobianowice 68
..17 10:10 małopolskie Potok Kościeliski Kościelisko-Kiry 90
..17 11:10 śląskie Liswarta Kule 86
..17 11:00 łódzkie Nieciecz Widawa 96
..17 11:10 podkarpackie Solinka Terka 92
..17 11:10 śląskie Żabniczanka Żabnica 99
..17 11:10 opolskie Opawa Branice 1 91
..17 11:10 śląskie Warta Lgota Nadwarcie 81
..17 11:10 dolnośląskie Ślęza Borów 74
..17 11:10 małopolskie Skawa Wadowice 107
..17 11:10 dolnośląskie Nysa Kłodzka Kłodzko 87
..17 11:10 łódzkie Warta Burzenin 76
..17 11:10 małopolskie Skawa Osielec 94
..17 11:10 mazowieckie Narew Ostrołęka 51
..17 11:10 podkarpackie Wielopolka Brzeźnica 92
..17 11:10 wielkopolskie Kuroch Odolanów 2 85
..17 11:10 kujawsko-pomorskie Brda Tuchola 85
..17 11:10 wielkopolskie Polski Rów Rydzyna 102
..17 11:10 pomorskie Wierzyca Bożepole 52
..17 11:10 podkarpackie Solinka Cisna 86
..17 11:00 małopolskie Kamienica Nowy Sącz 86
..17 11:10 małopolskie Dunajec Nowy Sącz 98
..17 11:10 świętokrzyskie Nida Brzegi 98
..17 11:10 wielkopolskie Rgilewka Grzegorzew 88
..17 11:10 opolskie Prudnik Prudnik 80
..17 11:10 wielkopolskie Wrześnica Samarzewo 96
..17 11:10 lubuskie Nysa Łużycka Przewóz 71
..17 11:10 śląskie Wisła Goczałkowice 90
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Wel Lidzbark 48
..17 11:10 dolnośląskie Bóbr Bukówka 79
..17 11:00 łódzkie Oleśnica Niechmirów 77
..17 11:10 małopolskie Wisła Sierosławice 95
..17 11:10 śląskie Odra Chałupki 88
..17 11:10 łódzkie Warta Bobry 76
..17 11:10 śląskie Soła Cięcina 90
..17 11:10 lubuskie Nysa Łużycka Gubin 36
..17 11:10 lubelskie Bug Kryłów 151
..17 11:10 podlaskie Narew Nowogród 34
..17 11:10 dolnośląskie Skora Zagrodno 78
..17 11:10 śląskie Czarna Wisełka Wisła Czarne 83
..17 11:10 dolnośląskie Bóbr Jelenia Góra 73
..17 11:10 wielkopolskie Flinta Ryczywół 67
..17 11:10 dolnośląskie Czarna Woda Rzeszotary 76
..17 11:10 dolnośląskie Barycz Łąki 81
..17 11:00 wielkopolskie Prosna Piwonice 72
..17 11:10 śląskie Koszarawa Pewel Mała 93
..17 11:10 podlaskie Bug Frankopol 57
..17 11:10 małopolskie Mszanka Mszana Dolna 86
..17 11:10 śląskie Woda Ujsolska Ujsoły 81
..17 11:10 śląskie Kłodnica Gliwice 81
..17 11:00 opolskie Prosna Gorzów Śląski 101
..17 11:10 śląskie Odra Krzyżanowice 85
..17 11:10 świętokrzyskie Kamienna Kunów 77
..17 11:00 łódzkie Grabia Łask 78
..17 11:10 dolnośląskie Bóbr Wojanów 74
..17 11:10 dolnośląskie Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 73
..17 11:10 dolnośląskie Strzegomka Bogdaszowice 75
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Pasłęka Kalisty 91
..17 11:10 podlaskie Narew Narew 59
..17 11:10 wielkopolskie Drawa Drawiny 46
..17 11:10 wielkopolskie Noteć Krzyż 20
..17 11:10 mazowieckie Omulew Białobrzeg Bliższy 58
..17 11:10 małopolskie Raba Rabka 2 77
..17 11:10 podkarpackie Wiar Krówniki 86
..17 11:10 lubelskie Biała Łada Biłgoraj 86
..17 11:10 małopolskie Lubieńka Lubień 76
..17 11:10 dolnośląskie Nysa Kłodzka Bardo Śląskie 68
..17 11:10 lubuskie Noteć Santok 8
..17 11:10 opolskie Złoty Potok Jarnołtówek 72
..17 11:10 dolnośląskie Bóbr Błażkowa 80
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Bauda Nowe Sadłuki 76
..17 11:10 podkarpackie Osława Szczawne 64
..17 11:10 opolskie Biała Dobra 72
..17 11:10 dolnośląskie Widawa Krzyżanowice 45
..17 11:10 podlaskie Czarna Sochonie 95
..17 11:10 śląskie Wisła Bieruń Nowy 72
..17 11:10 lubelskie Bug Dorohusk 84
..17 11:10 śląskie Biała Wisełka Wisła Czarne 62
..17 11:10 zachodniopomorskie Radew Białogórzyno 84
..17 11:00 małopolskie Kamienic Łabowa 59
..17 11:00 lubuskie Czerna Wielka Żagań 59
..17 11:10 dolnośląskie Podgórna Podgórzyn 55
..17 11:10 kujawsko-pomorskie Drwęca Elgiszewo 64
..17 11:00 wielkopolskie Ołobok Ołobok 50
..17 11:10 podlaskie Biebrza Sztabin 18
..17 11:10 mazowieckie Świder Wólka Mlądzka 59
..17 11:10 podkarpackie Bren Wampierzów 69
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Wel Kuligi (Nowe Miasto) 66
..17 11:10 dolnośląskie Kamienna Piechowice 55
..17 11:10 dolnośląskie Biała Lądecka Żelazno 46
..17 11:10 śląskie Wisła Wisła Czarne 60
..17 11:10 zachodniopomorskie jez. Wielimskie Wielimie 26
..17 11:10 śląskie Czarna Przemsza Przeczyce 54
..17 11:10 małopolskie Skawica Skawica Dolna 77
..17 11:10 małopolskie Wielki Rogoźnik Ludźmierz 188
..17 11:10 podkarpackie Wisłok Rzeszów 93
..17 11:10 dolnośląskie Bóbr Kamienna Góra 57
..17 11:10 podkarpackie Lubaczówka Zapałów 92
..17 11:10 podkarpackie Wisznia Nienowice 106
..17 11:10 dolnośląskie Kamienna Jelenia Góra 2 50
..17 11:10 pomorskie Reda Wejherowo 56
..17 11:10 małopolskie Łososina Jakubkowice 66
..17 11:10 opolskie Nysa Kłodzka Kopice 40
..17 11:10 podkarpackie Ropa Topoliny 58
..17 11:10 śląskie Warta Poraj 115
..17 11:10 zachodniopomorskie jez.Miedwie Morzyczyn 77
..17 11:10 pomorskie Wda Czarna Woda 56
..17 11:10 lubelskie Wieprz Michałów 60
..17 11:10 śląskie Psina Bojanów 67
..17 11:10 warmińsko-mazurskie Jarka Jurkiszki 38
..17 11:10 świętokrzyskie Kamienna Czekarzewice 48
..17 11:10 dolnośląskie Biała Lądecka Lądek Zdrój 44
..17 11:10 dolnośląskie Miedzianka Bogatynia 50
..17 11:10 małopolskie Stradomka Stradomka 64
..17 11:10 opolskie Mała Panew Staniszcze Wielkie 42
..17 11:10 mazowieckie Pilica Nowe Miasto/Pilicą 39
..17 11:10 dolnośląskie Skora Chojnów 47
..17 11:10 podlaskie Nurzec Brańsk 67
..17 11:10 świętokrzyskie Kamienna Michałów 2 49
..17 11:10 pomorskie Łupawa Łupawa 60
..17 11:10 śląskie Czarna Przemsza Radocha 39
..17 11:10 małopolskie Skawa Zator 60
..17 11:10 wielkopolskie Łobżonka Wyrzysk 17
..17 11:10 opolskie Biała Głuchołaska Głuchołazy 41
..17 11:10 podkarpackie San Jarosław 83
..17 11:10 pomorskie Wieprza Korzybie 26
..17 11:10 dolnośląskie Ścinawka Gorzuchów 42
..17 11:10 dolnośląskie Bystrzyca Bystrzyca Kłodzka 2 19
..17 11:10 dolnośląskie Kwisa Leśna 10
..17 11:10 opolskie Mała Panew Ozimek 33
..17 11:10 dolnośląskie Nysa Szalona Winnica 37
..17 11:10 dolnośląskie Czarna Woda Gniechowice 46
..17 11:10 małopolskie Lepietnica Ludźmierz 28
..17 11:00 wielkopolskie Prosna Bogusław 17
..17 11:10 kujawsko-pomorskie Osa Rogóźno 37
..17 11:10 małopolskie Raba Stróża 46
..17 11:10 opolskie Nysa Kłodzka Skorogoszcz 19
..17 11:10 dolnośląskie Czarna Woda Bukowna 60
..17 11:10 dolnośląskie Ślęza Białobrzezie 29
..17 11:10 pomorskie Łupawa Smołdzino 33
..17 11:10 pomorskie Słupia Soszyca 27
..17 11:10 podkarpackie Wisłoka Żółków 50
..17 11:10 podkarpackie Bukowa Ruda Jastkowska 36
..17 11:10 łódzkie Warta Uniejów 44
..17 11:10 dolnośląskie Piława Mościsko 20
..17 11:10 śląskie Brynica Kozłowa Góra 41
..17 11:10 opolskie Bierawka Grabówka 34
..17 11:10 śląskie Kłodnica Gliwice-Łabędy 122
..17 11:00 łódzkie Widawka Podgórze 8
..17 11:10 śląskie Mała Panew Krupski Młyn 25
..17 11:10 łódzkie Pilica Spała 22
..17 11:10 śląskie - Szabelnia 23
..17 11:10 śląskie Olza Cieszyn 19
..17 11:10 dolnośląskie Kamienica Barcinek 24
..17 11:10 dolnośląskie Jedlica Kowary 23
..17 11:10 świętokrzyskie Kamienna Wąchock 20
..17 11:10 lubelskie Wieprz Nielisz 19
..17 11:10 śląskie Warta Kręciwilk 29
..17 11:10 dolnośląskie Bóbr Pilchowice 22
..17 11:10 wielkopolskie Barycz Odolanów 24
..17 11:10 dolnośląskie Bystrzyca Jugowice 15
..17 11:10 dolnośląskie Kamienna Jakuszyce 16
..17 11:10 dolnośląskie Nysa Szalona Jawor 11
..17 11:10 dolnośląskie Nysa Kłodzka Bystrzyca Kłodzka 13
..17 11:10 dolnośląskie Sośniak Sosnówka 7
..17 11:10 lubuskie Lubsza Pleśno 119
..17 11:10 podlaskie Narew Piątnica-Łomża 84

źródło: IMGW-PIB,
wyświetlam 575 z 609,
pominięto 34 (odczyty starsze niż 48h)
czas UTC (do zimowego +1, do letniego +2 godziny)
więcej szczegółów

Szukaj
szuka na diver.net.pl lub newsów w sieci

Najczęściej szukane:
powietrze
zanieczyszczenie powietrza
smog 2018


Pogoda dla 386 miejscowości


Ostrzeżenia

IMGW-PIB: ostrzeżenia meteo:

prognoza zagrożeń | 24 | 48 | 72h
ostrzeżenia hydrologiczne

prognoza konwekcyjna:

ostrzeżenia meteorologiczne:

EU dziś | EU jutro | PL dziś | PL jutro

ostrzeżenia burzowe ESTOFEX 24h:


Twoje urządzenie
IP: 34.238.190.154
Ekran: x
ViewPort: Requires JavaScript x Requires JavaScript
@@:@@:@@

Zegar atomowy ©

Podziel się!


hydro
Udostępnij na: | | |


Statystyki

stat4u