Menu
Aktualne parametry

18.58°C | 1003.61 hPa | 81 % w.w. | 1.22 m/s = 4.392 km/h S | zachm. 64 %


Ryki  10 min

Miejscowości

Polska

Europa

Słońce

10 Najnowszych wpisów
Heineken stworzył piwo z THC zamiast alkoholu. To może być ważna strategicznie decyzja

W amerykańskiej Kalifornii kupić można napoje nowej piwnej marki Heinekena. To Lagunitas, którą firma opisuje jako "chmielową wodę gazowaną".


Snapdragon 855? Zapomnijcie – Qualcomm ma inne, rewolucyjne plany

Powoli zamykamy rok. Tak, jest dopiero sierpień, ale większość firm ma już zamknięte kluczowe projekty i lada moment będą one przedstawiane. Mowa oczywiście o flagowych modelach, bo to one mają wyznaczać standardy. Tym sposobem producenci poszczególnych podzespołów już szykują nowe generacje swoi...


Dron należący do ratowników ocalił życie kobiecie, którą porwały wysokie fale

Coraz więcej ratowników korzysta z pomocy dronów. Biorą one udział w akcjach patrolowania plaż, a z ich pomocą ratownicy mogą znacznie szybciej i skutecznej udzielić pomocy potrzebującym.


Dlaczego słysząc bas chce się tańczyć?

Dobry bas jest podstawą praktycznie każdej muzyki w klubach. To dzięki niemu aż chce się tańczyć i ludzie wychodzą na parkiet. Uznaje się też, że bas tworzy rytmiczną podstawę a wysokie dźwięki melodię. Ale dlaczego tak się dzieje? Zbadali to naukowcy z Western Sydney University’s MARCS Institute...


Porównanie OnePlus 6 i Xiaomi Mi 8 – to było zbyt proste

Artykuł Porównanie OnePlus 6 i Xiaomi Mi 8 – to było zbyt proste pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.


Nowa Motorola wygląda jak kopia iPhone'a X. Ludzie nie zostawiają na firmie suchej nitki

Motorola zaprezentowała nowy telefon. To Motorola P30. Urządzenie kosztuje około 350 dolarów i ma w środku nie najgorsze komponenty, w tym procesor Qualcomm Snapdragon i 128 GB pamięci wewnętrznej.


Recenzja notebooka Chuwi LapBook 12.3. Co potrafi laptop z Chin za kilkaset złotych?

Na co dzień korzystam z kilku urządzeń, ale przede wszystkim ze smartfona, tabletu i komputera stacjonarnego. Jak widać, istnieje tutaj pewna pustka, czegoś ewidentnie brakuje. Tak, chodzi o laptopa i to takiego niewielkiego (bez sensu, żebym kupował coś dużego, jeśli mam komputer stacjonarny). Ch...


Uczeni wierzą, że Ziemia ma okresowe mini-księżyce

Ziemia ma jeden naturalny Księżyc, ale okazuje się, że okresowo ma także inne naturalne satelity. Są one niewielkie, bo mają rozmiar zbliżony do człowieka. Takie mini-księżyce pojawiają się co jakiś czas, a potem znikają. Naukowcy wierzą, że w konkretnym czasie może być ich nawet kilka lub więcej....


Steam.tv - Valve wkrótce uruchomi serwis mający być rywalem Twitcha

Firma Valve wkrótce uruchomi Steam.tv, czyli sieciowy serwis streamingowy, który zapowiada się na bezpośrednia konkurencję dla popularnego Twitcha.


Fortnite dla Androida już dostępny

Na razie tylko w wersji beta, ale posiadacze wybranych smartfonów z Androidem mogą już grać w mobilną wersję Fortnite'a.


zobacz więcej wpisów | z zajawkami

Wyszukiwarka diver.net.pl

Wyszukiwarka newsów

Pogoda dla 380 miejscowości


Ostrzeżenia

IMGW-PIB: ostrzeżenia meteo:

prognoza zagrożeń | 24 | 48 | 72h
ostrzeżenia hydrologiczne

prognoza konwekcyjna:

ostrzeżenia meteorologiczne:

teraz | dziś | jutro | Polska

ostrzeżenia burzowe ESTOFEX 24h:

zanieczyszczenie powietrza:


Twoje urządzenie
IP: 54.80.87.62
Ekran: x
ViewPort: Requires JavaScript x Requires JavaScript
@@:@@:@@

Statystyki

stat4u