Menu
Media
"Mamma Mia! Here We Go Again", "Bez litości 2" - filmowy weekend premium TV
HBO GO, Liga Mistrzów, Tidal i Majewski w ogrodzie. Plus promuje nowy abonament (wideo)
"Oceń sama". Kobiece pasmo dokumentalne od maja w BBC Lifestyle
Internet, jakiego potrzebujesz w nowej kampanii Plusa (wideo)
Wakacje to stan ducha. Ruszyła nowa kampania Redd`sa (wideo)
Premiera opery "Eugeniusz Oniegin" w TVP Kultura
"Okrągłe Stoły" - Nowy cykl debat Gazety Wyborczej w polskich miastach
Urządzenia 5G wkraczają na rynek. Zadowoleni będą gracze
Prestiżowe derby piłkarskie w Niemczech i we Włoszech, wyścig F1 - weekend w Eleven Sports
Netflix na maj - pełny wykaz premier
Drugi sezon "Śpiewajmy razem. All Together Now" traci widzów w Polsacie
Orange Światłowód o prędkości 1Gb/s dostępny w całym kraju
Przedwyborcza akcja "Nasza Europa" od maja w Radiu TOK FM
Premiera serialu Canal+ "Zasada przyjemności" jeszcze przed wakacjami. Także w 4K (foto)
Koncert "Gramy dla Europy" na żywo w TVP1. Kto na scenie?
"Wysokie Obcasy Psychologia. Cyfrowe dzieci". Specjalne wydanie Wysokich Obcasów
AXN nakręci drugi sezon polskiego serialu kryminalnego "Ultraviolet"
Salwin "Jimmy" Merstein-Siwak zwycięzcą drugiej edycji "Śpiewajmy razem. All Together Now" (wideo)
Dinozaury górą, czyli Ewa Kopacz zwycięża w plebiscycie "Srebrne Usta 2018 Plus" radiowej Trójki
Radiozet.pl z serwisem na eurowybory
Zbigniew Jankowski szefem innowacji w Gazecie Wyborczej
Michał Celeda redaktorem naczelnym Radia Zet
Nowy abonament w Plusie. W cenie HBO GO, Liga Mistrzów lub Tidal
AutoMapa wprowadza mobilne CB Radio w nawigacji
Smartfony i tablety Galaxy w specjalnych ofertach na Majówkę

NaEkranie - Filmy

NaEkranie - Seriale

Polecamy w TV (TeleMagazyn)
18:55 Strażnicy marzeń
19:00 Policjantki i policjanci odc. 534
19:15 Muzeum polskiej piosenki odc. 101: "Ucieczka z tropiku" - Marek Biliński
20:00 Kate i Leopold
20:00 Woda - źródło życia odc. 1: Błękitna planeta
20:00 Mad Max: Na drodze gniewu
20:00 Twierdza
20:05 Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami
20:10 Osiem dni odc. 7 (sezon 1)
20:25 Piast Gliwice - Cracovia
20:45 O mnie się nie martw odc. 125 (sezon 10)
21:00 Prawda czy wyzwanie
21:35 Miliardowy okup
21:45 Rodzinka.pl odc. 259: Ufamy sobie
22:05 Kochaj!
22:20 Yellowstone odc. 3 (sezon 1): Kiepskie konie
22:30 Sicario
22:55 Złoto dezerterów
23:00 Za linią wroga odc. 1 (sezon 1): Misja w Mogadiszu
23:30 Wiktoria odc. 13 (sezon 2): Serdeczne porozumienie
08:00 Na fali
08:35 Flintstonowie odc. 38: Bal dla wyższych sfer
08:50 13. posterunek odc. 18 (sezon 2)
09:40 Strażnicy marzeń
10:20 Korona królów odc. 209
10:20 Duran Duran: There's Something You Should Know
11:00 Mistrzostwa Świata w Sheffield
11:05 Baranek Shaun odc. 100: Byk na pikniku
11:05 Puchar świata szpiegów
11:55 U pana Boga za piecem
11:55 To je Borowicz. Podróże ze smakiem odc. 21
12:30 Jak zbudować wehikuł czasu
13:05 Columbo odc. 1: Nocne życie porucznika Columbo
13:25 Stawka większa niż życie odc. 12: Spotkanie
14:45 Allo, Allo odc. 23: Trudno znaleźć dobry personel
14:55 Grand Prix Azerbejdżanu
15:00 Salon sukien ślubnych Goka odc. 1
15:25 Borussia Dortmund - FC Schalke 04
15:55 Pluto Nash
16:55 Zmiennicy odc. 8: Fartowny dzień
17:30 Jaka to melodia?
17:55 Wredne dziewczyny
17:55 PGE Vive Kielce - Paris Saint-Germain Handball
18:00 Pingwiny z Madagaskaru odc. 32 (sezon 2): Niebezpieczna gra/Uliczny kolega
18:15 Johnny English
18:20 Jumper
18:30 Księga życia
18:30 Stulecie Winnych odc. 8
18:35 Mój brat niedźwiedź II
18:35 Postaw na milion

Teletydzień - Filmy
Nd, 5 maj 20:05 (TVP 2) - Niezgodna
Nd, 5 maj 22:35 (TVP 2) - Wielkie uwodzenie
Nd, 5 maj 22:30 (TVP 1) - Do diabła z miłością
Nd, 5 maj 21:40 (TVN 7) - Lara Croft: Tomb Raider
Sb, 4 maj 22:45 (TVP 1) - Rok komety
Sb, 4 maj 21:00 (TVN 7) - Pitch Perfect
Sb, 4 maj 20:55 (TVN) - Pożyczony narzeczony
Sb, 4 maj 22:20 (TVP 2) - Strażnik
Pt, 3 maj 21:35 (TVP 1) - Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy
Pt, 3 maj 22:25 (TVP 2) - Chiński zodiak
Pt, 3 maj 20:00 (TVN) - Łowca czarownic
Pt, 3 maj 22:10 (TVN) - Super 8
Cz, 2 maj 21:00 (TVN 7) - Nadchodzi Polly
Cz, 2 maj 22:30 (TVN) - Tylko mnie kochaj
Cz, 2 maj 21:00 (TV 4) - Ści(ą)gany
Cz, 2 maj 14:25 (TVP 1) - Jak zostać księżną
Śr, 1 maj 20:35 (Polsat) - Galimatias, czyli kogel-mogel 2
Śr, 1 maj 21:20 (TVP 2) - Wkręceni 2
Śr, 1 maj 21:00 (TVN 7) - Larry Crowne - uśmiech losu
Śr, 1 maj 22:35 (TVN) - Miami Vice
Wt, 30 kwi 20:05 (Polsat) - John Rambo
Wt, 30 kwi 21:00 (TV 4) - Paparazzi
Wt, 30 kwi 22:50 (TV 4) - Z podniesionym czołem
Wt, 30 kwi 21:00 (TVN 7) - Dzika rzeka
Wt, 30 kwi 23:10 (Polsat) - Krwawy biznes
Wt, 30 kwi 23:15 (TVP Kultura) - Wszystko będzie dobrze
Wt, 30 kwi 22:05 (HBO) - Avengers: Wojna bez granic
Wt, 30 kwi 21:00 (CANAL+) - Droga mistrza
Wt, 30 kwi 20:00 (Nowa TV) - Skala agresji
Wt, 30 kwi 21:00 (TNT) - Święci z Bostonu
Pn, 29 kwi 20:10 (Polsat) - Spider-Man: Homecoming
Pn, 29 kwi 21:00 (TVN 7) - Wkręceni
Pn, 29 kwi 21:30 (TVN) - Poranek kojota
Pn, 29 kwi 20:00 (Kino Polska) - Sztuka kochania
Pn, 29 kwi 23:00 (TV 4) - Nie ma się czego bać
Pn, 29 kwi 21:15 (TVP Kultura) - Sprawiedliwy
Pn, 29 kwi 20:00 (TV Puls) - Jumper
Pn, 29 kwi 20:10 (Ale kino+) - Francuski łącznik
Pn, 29 kwi 21:45 (TV Puls) - Transporter: Nowa moc
Pn, 29 kwi 21:55 (AXN) - Ścigany
Nd, 28 kwi 21:40 (TVN 7) - Szybcy i wściekli 6
Nd, 28 kwi 22:35 (TVN) - Niepamięć
Nd, 28 kwi 22:30 (TVP 1) - Prada albo nic
Nd, 28 kwi 21:20 (TVP 2) - Prawdziwe męstwo
Nd, 28 kwi 23:20 (TVP 2) - Paryż na bosaka
Nd, 28 kwi 23:10 (Polsat) - Mexican
Nd, 28 kwi 17:45 (TVN 7) - Vinci
Nd, 28 kwi 21:30 (CANAL+) - Pozycja obowiązkowa
Nd, 28 kwi 20:00 (Stopklatka TV) - Książę i ja: Królewskie wesele
Nd, 28 kwi 20:00 (TV 4) - Straszny film 5
jutro, 27 kwi 22:25 (TVP 2) - Son of a Gun: Młoda krew
jutro, 27 kwi 21:00 (TVN) - Bogowie
jutro, 27 kwi 21:00 (TVN 7) - Forrest Gump
jutro, 27 kwi 20:00 (Kino Polska) - Zgorszenie publiczne
jutro, 27 kwi 23:40 (TVP 1) - Triumf ducha
jutro, 27 kwi 17:55 (TVN 7) - Wredne dziewczyny
jutro, 27 kwi 20:10 (Ale kino+) - Ostatni pocałunek cesarza
jutro, 27 kwi 20:00 (TV Puls) - Sabotaż
jutro, 27 kwi 21:00 (Polsat Film) - Hitman
jutro, 27 kwi 22:00 (AXN) - Specjalista
dziś, 26 kwi 21:35 (TVP 1) - Miliardowy okup
dziś, 26 kwi 22:05 (Polsat) - Kochaj!
dziś, 26 kwi 21:00 (TVN 7) - Sędzia
dziś, 26 kwi 20:00 (Kino Polska) - Być jak Kazimierz Deyna
dziś, 26 kwi 22:55 (TVP 2) - Złoto dezerterów
dziś, 26 kwi 20:00 (TVN) - Mad Max: Na drodze gniewu
dziś, 26 kwi 23:00 (TV 4) - Redbad
dziś, 26 kwi 22:30 (TVN) - Sicario
dziś, 26 kwi 20:10 (Ale kino+) - Obcy - 8. pasażer "Nostromo"
dziś, 26 kwi 20:25 (TVP Kultura) - Z podniesionym czołem

Teletydzień - Sport
Nd, 5 maj 17:30 (Polsat Sport) - Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet - mecz finałowy fazy play-off: ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź
Nd, 5 maj 21:00 (TVP Sport) - Hokej: NHL - mecz 2. rundy fazy play-off
Sb, 4 maj 3:00 (Polsat Sport) - Boks: Walka o pasy IBF World, WBA Super World i WBC World w Las Vegas - waga średnia: Saul Alvarez - Daniel Jacobs
Nd, 5 maj 19:30 (Eurosport 1) - Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - mecz finałowy
Nd, 5 maj 17:30 (CANAL+) - Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Cracovia - Lechia Gdańsk
Sb, 4 maj 20:00 (Eurosport 1) - Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - mecz półfinałowy
Sb, 4 maj 20:20 (TVP 1) - Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Piast Gliwice
Pt, 3 maj 1:30 (CANAL+ Sport) - Koszykówka mężczyzn: NBA - mecz fazy play-off
Sb, 4 maj 15:15 (TVP Sport) - Hokej: Mistrzostwa Świata Dywizji 1B w Tallinnie - mecz: Polska - Japonia
Pt, 3 maj 18:25 (TVP Sport) - Tenis stołowy: Liga Mistrzyń - mecz finałowy: KTS Enea Siarka Tarnobrzeg - Dr. Casl Zagrzeb
Pt, 3 maj 19:30 (Eurosport 1) - Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - mecz półfinałowy
Pt, 3 maj 20:15 (Polsat Sport) - Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: GKS Katowice - PGE FKS Stal Mielec
Cz, 2 maj 20:30 (Polsat Sport) - Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet - mecz finałowy fazy play-off: Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź
Cz, 2 maj 18:45 (TVP Sport) - Hokej: Mistrzostwa Świata Dywizji 1B w Tallinnie - mecz: Estonia - Polska
Cz, 2 maj 19:30 (Eurosport 1) - Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - mecz półfinałowy
Cz, 2 maj 15:50 (Polsat) - Piłka nożna: Puchar Polski - mecz finałowy: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Śr, 1 maj 20:30 (Polsat Sport) - Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz finałowy fazy play-off: ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Śr, 1 maj 18:45 (TVP Sport) - Hokej: Mistrzostwa Świata Dywizji 1B w Tallinnie - mecz: Polska - Rumunia
Śr, 1 maj 19:30 (Eurosport 1) - Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - mecz ćwierćfinałowy
Śr, 1 maj 20:55 (TVP 1) - Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz półfinałowy: FC Barcelona - Liverpool FC
Wt, 30 kwi 20:00 (nSport) - Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Orlen Wisła Płock - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
Wt, 30 kwi 20:00 (Polsat Sport) - Sporty walki: KSW 48 - waga piórkowa: Roman Szymański - Salahdine Parnasse
Wt, 30 kwi 19:50 (TVP Sport) - Formuła 1: Grand Prix Azerbejdżanu - podsumowanie
Wt, 30 kwi 19:30 (Eurosport 1) - Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - mecz ćwierćfinałowy
Pn, 29 kwi 20:35 (TVP Sport) - 4-4-2
Pn, 29 kwi 20:30 (Polsat Sport) - Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet - mecz finałowy fazy play-off: ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź
Pn, 29 kwi 20:15 (Eurosport 1) - Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 10. dzień
Pn, 29 kwi 17:30 (Eurosport 1) - Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec
Pn, 29 kwi 13:00 (nSport) - Żużel: PGE Ekstraliga - mecz: FOGO Unia Leszno - truly.work Stal Gorzów
Pn, 29 kwi 11:00 (Eurosport 1) - Formuła E: ePrix Francji
Nd, 28 kwi 17:30 (Polsat Sport) - Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga - mecz: Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
Nd, 28 kwi 18:40 (TVP Sport) - Hokej: Mistrzostwa Świata Dywizji 1B w Tallinnie - mecz: Holandia - Polska
Nd, 28 kwi 14:05 (Eleven Sports 1) - Formuła 1: Grand Prix Azerbejdżanu
Nd, 28 kwi 19:30 (Eurosport 1) - Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 9. dzień
Nd, 28 kwi 15:10 (CANAL+ Sport) - Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - Arka Gdynia
Nd, 28 kwi 15:30 (nSport) - Żużel: PGE Ekstraliga - mecz: FOGO Unia Leszno - truly.work Stal Gorzów
jutro, 27 kwi 20:05 (Polsat) - Sporty walki: Gala KSW 48
jutro, 27 kwi 19:30 (Eurosport 1) - Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 8. dzień
jutro, 27 kwi 20:20 (TVP 1) - Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
jutro, 27 kwi 17:30 (CANAL+) - Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: PGE Vive Kielce - Paris Saint-Germain HB
jutro, 27 kwi 17:40 (CANAL+ Sport) - Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Pogoń Szczecin - Lech Poznań
jutro, 27 kwi 20:25 (nSport) - Siatkówka kobiet: Liga włoska - mecz półfinałowy fazy play-off: Igor Gorgonzola Novara - Savino Del Bene Scandicci
dziś, 26 kwi 19:30 (Eurosport 1) - Snooker: Mistrzostwa Świata w Sheffield - 7. dzień
dziś, 26 kwi 20:25 (CANAL+ Sport) - Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Cracovia
dziś, 26 kwi 13:30 (Polsat Sport News) - Tenis: Turniej ATP w Budapeszcie - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
dziś, 26 kwi 17:30 (Eleven Sports 1) - Żużel: PGE Ekstraliga - mecz: forBET Włókniarz Częstochowa - Speed Car Motor Lublin
dziś, 26 kwi 17:30 (Eurosport 2) - Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
dziś, 26 kwi 13:50 (POLSAT Sport Premium 1) - Piłka nożna: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz półfinałowy: TSG 1899 Hoffenheim - FC Porto
Szukaj
szuka na diver.net.pl lub newsów w sieci

Najczęściej szukane:
zanieczyszczenie powietrza
powietrze
smog


Kurs walut NBP (fix)
waluta kupno sprz.
USD 3.8152 3.8922
AUD 2.6731 2.7271
CAD 2.8279 2.8851
EUR 4.2509 4.3367
HUF 0.013179 0.013445
CHF 3.7398 3.8154
GBP 4.9240 5.0234
JPY 0.034168 0.034858
CZK 0.1651 0.1685
DKK 0.5693 0.5809
NOK 0.4401 0.4489
SEK 0.4002 0.4082
XDR 5.2520 5.3582

082/C/NBP/2019 na dn. 2019-04-26


Pogoda dla 381 miejscowości


Ostrzeżenia

IMGW-PIB: ostrzeżenia meteo:

prognoza zagrożeń | 24 | 48 | 72h
ostrzeżenia hydrologiczne

prognoza konwekcyjna:

ostrzeżenia meteorologiczne:

EU dziś | EU jutro | PL dziś | PL jutro

ostrzeżenia burzowe ESTOFEX 24h:


Twoje urządzenie
IP: 54.235.4.196
Ekran: x
ViewPort: Requires JavaScript x Requires JavaScript
@@:@@:@@

Zegar atomowy ©

Statystyki

stat4u