Menu
Stacje hydrologiczne - temperatura
UWAGA: dla wygodnego przeglądania obróć / zmień urządzenie
akt. woj. akwen stacja °C
..10.19 13:10 warmińsko-mazurskie Jez. Drużno Żukowo 13.3
..10.19 13:10 warmińsko-mazurskie Zalew Wiślany Nowe Batorowo 14.7
..10.19 13:10 pomorskie Wisła Ujście Wisły 12.2
..10.19 13:10 zachodniopomorskie Regalica Regalica Szczecin 13.5
..10.19 13:10 zachodniopomorskie Wieprza Darłowo 11.9
..10.19 13:10 pomorskie Bałtyk Władysławowo 12.62
..10.19 13:10 pomorskie Bałtyk Ustka 12.32
..10.19 13:10 pomorskie Bałtyk Hel 13.56
..10.19 13:10 zachodniopomorskie Odra Gryfino 14.03
..10.19 13:10 pomorskie - Gdańsk 13.31
..10.19 13:10 pomorskie Bałtyk Łeba 13
..10.19 13:10 pomorskie Martwa Wisła Sobieszewo 13.1
..10.19 13:10 zachodniopomorskie Odra Szczecin 13.7
..10.19 13:10 pomorskie Zalew Wiślany Osłonka 15.8
..10.19 13:10 pomorskie Bałtyk Gdynia 13.5
..10.19 13:10 zachodniopomorskie Bałtyk Kołobrzeg 12.22
..10.19 13:10 zachodniopomorskie Zatoka Pomorska (ujście Świny) Świnoujście 12.07
..10.19 13:10 zachodniopomorskie Dziwna Wolin 13
..10.19 13:10 warmińsko-mazurskie Zalew Wiślany Nowa Pasłęka 12.8
..10.19 13:10 pomorskie Jez. Łebsko Izbica 12.3
..10.19 13:10 dolnośląskie Odra Trestno 13.46
..10.19 13:10 lubelskie Wieprz Trawniki 12.4
..10.19 13:00 pomorskie Wisła Tczew 12.8
..10.19 13:10 mazowieckie Wisła Wychódźc 13.9
..10.19 13:10 opolskie Odra Koźle 13.35
..10.19 13:10 warmińsko-mazurskie Jez. Pierzchalskie; Pasłęka Pierzchały 12
..10.19 13:10 śląskie Ruda Rybnik Gotartowice 13.3
..10.19 13:10 wielkopolskie Warta Sławsk 13.5
..10.19 13:10 opolskie Odra Ujście Nysy Kłodzkiej 13.28
..10.19 13:10 podkarpackie Wisłoka Łabuzie 14
..10.19 13:10 mazowieckie Bug Zabuże 13
..10.19 13:10 zachodniopomorskie Parsęta Bardy 12
..10.19 13:10 opolskie Ścinawa Niemodlińska Niemodlin 11.74
..10.19 13:10 mazowieckie Zb. Dębe Popowo 13.5
..10.19 13:10 małopolskie Wisła Jawiszowice 13.2
..10.19 13:00 małopolskie Wisła Pustynia 4.13
..10.19 13:10 dolnośląskie Widawa Zbytowa 12.3
..10.19 13:10 opolskie Odra Krapkowice 14
..10.19 13:10 dolnośląskie Miedzianka Turoszów 14.94
..10.19 13:10 wielkopolskie Gwda Ptusza 12.2
..10.19 13:10 dolnośląskie Klikawa Kudowa Zdrój-Zakrze 11.7
..10.19 13:10 kujawsko-pomorskie Brda Smukała 12.8
..10.19 13:00 małopolskie Łubinka Nowy Sącz 1 12.7
..10.19 13:10 mazowieckie Bug Wyszków 13.2
..10.19 13:00 śląskie Soła Żywiec 20.83
..10.19 13:10 lubuskie Warta Kostrzyn n. Odrą 13.1
..10.19 13:10 zachodniopomorskie Wieprza Stary Kraków 11.6
..10.19 13:10 małopolskie Krzczonówka Krzczonów 9.5
..10.19 13:10 dolnośląskie Odra Oława 13.6
..10.19 13:10 dolnośląskie Odra Głogów 13.8
..10.19 13:00 mazowieckie Wisła Warszawa - Nadwilanówka 15.5
..10.19 13:10 małopolskie Dunajec Żabno 13.7
..10.19 13:10 wielkopolskie Warta Nowa Wieś Podgórna 13.5
..10.19 13:10 wielkopolskie Warta Oborniki 13.5
..10.19 13:10 zachodniopomorskie Rega Trzebiatów 12.3
..10.19 13:00 dolnośląskie Odra Malczyce 13.9
..10.19 13:11 lubelskie Wieprz Kośmin 12.38
..10.19 13:10 dolnośląskie Ślęza Ślęza 12.1
..10.19 13:00 śląskie Wisła Zabrzeg 12.62
..10.19 13:10 lubelskie Huczwa Gozdów 12.7
..10.19 13:10 pomorskie Radunia Goręczyno 12.6
..10.19 13:10 podlaskie Narew Strękowa Góra 13.46
..10.19 13:10 mazowieckie Narew Zambski Kościelne 14.33
..10.19 13:10 małopolskie Wisła Karsy 14.16
..10.19 13:10 dolnośląskie Sąsiecznica Kanclerzowice 12.3
..10.19 13:10 lubuskie Odra Nietków 13.5
..10.19 13:10 małopolskie Dunajec Nowy Targ - Kowaniec 11.36
..10.19 13:10 wielkopolskie Gwda Piła 11.9
..10.19 13:10 opolskie Nysa Kłodzka Nysa 13.7
..10.19 13:10 małopolskie Dunajec Zgłobice 13.5
..10.19 13:10 pomorskie Radunia Pruszcz Gdański 11.9
..10.19 13:00 małopolskie Stryszawka Sucha Beskidzka 12.53
..10.19 13:10 dolnośląskie Nysa Łużycka Zgorzelec 13.47
..10.19 13:00 - Odra Słubice 13.8
..10.19 13:10 kujawsko-pomorskie Wda Krąplewice 11.8
..10.19 13:10 dolnośląskie Oława Zborowice 12.8
..10.19 13:10 dolnośląskie Barycz Osetno 12.7
..10.19 13:10 małopolskie Wisła Kraków - Bielany 13.7
..10.19 13:10 podkarpackie Wisła Koło 14.7
..10.19 13:10 lubuskie Odra Cigacice 13.7
..10.19 13:10 śląskie Przemsza Jeleń 12.77
..10.19 13:10 małopolskie Poprad Stary Sącz 13.31
..10.19 13:10 podkarpackie Grabinianka Głowaczowa 11.3
..10.19 13:10 podlaskie Narewka Białowieża 11.54
..10.19 13:10 mazowieckie Bug Małkinia 12.3
..10.19 13:10 opolskie Odra Brzeg (most) 13.2
..10.19 13:10 lubuskie Odra Nowa Sól 14.4
..10.19 13:10 lubuskie Bóbr Szprotawa 12.6
..10.19 13:10 pomorskie Liwa Kwidzyn 11.8
..10.19 13:10 podkarpackie San Dwernik 13.9
..10.19 13:10 lubuskie Kwisa Łozy 11.86
..10.19 13:10 małopolskie Wisła Szczucin 13.9
..10.19 13:10 dolnośląskie Kaczawa Piątnica 12.9
..10.19 13:10 dolnośląskie Bystrzyca Lubachów 13.38
..10.19 13:10 wielkopolskie Wełna Kowanówko 11.8
..10.19 13:10 dolnośląskie Kaczawa Świerzawa 12.11
..10.19 13:10 dolnośląskie Orla Korzeńsko 13.21
..10.19 13:10 dolnośląskie Bystrzyca Krasków 13.8
..10.19 13:00 łódzkie Ner Poddębice 14.9
..10.19 13:10 dolnośląskie Oława Oława 2 12.6
..10.19 13:00 łódzkie Prosna Mirków 12.5
..10.19 13:10 opolskie Widawa Namysłów 14.3
..10.19 13:10 opolskie Biała Głuchołaska Biała Nyska 12.1
..10.19 13:10 mazowieckie Drzewiczka Odrzywół 12.7
..10.19 13:10 dolnośląskie Pełcznica Świebodzice 13.6
..10.19 13:10 małopolskie Poprad Muszyna 12.6
..10.19 13:10 dolnośląskie Witka Ostróżno 13.16
..10.19 13:10 dolnośląskie Nysa Kłodzka Międzylesie 11.4
..10.19 13:10 dolnośląskie Ścinawka Tłumaczów 11.2
..10.19 13:10 świętokrzyskie Świślin Rzepin 10.3
..10.19 13:00 śląskie Gostynia Bojszowy 9.92
..10.19 13:10 mazowieckie Bzura Żuków 13.27
..10.19 13:10 dolnośląskie Strzegomka Łażany 13.6
..10.19 13:10 dolnośląskie Kwisa Gryfów Śląski 12.9
..10.19 13:10 pomorskie Słupia Słupsk 11.4
..10.19 13:10 dolnośląskie Bystrzyca Jarnołtów 12.91
..10.19 13:10 lubelskie Bystrzyca Sobianowice 14.03
..10.19 13:10 dolnośląskie Ślęza Borów 12.5
..10.19 13:10 łódzkie Warta Burzenin 12.7
..10.19 13:10 kujawsko-pomorskie Brda Tuchola 12.38
..10.19 13:10 wielkopolskie Polski Rów Rydzyna 11.1
..10.19 13:10 pomorskie Wierzyca Bożepole 12.1
..10.19 13:10 małopolskie Dunajec Nowy Sącz 13.5
..10.19 13:10 opolskie Prudnik Prudnik 12.5
..10.19 13:10 wielkopolskie Wrześnica Samarzewo 12
..10.19 13:00 łódzkie Oleśnica Niechmirów 11
..10.19 13:10 lubuskie Nysa Łużycka Gubin 13.56
..10.19 13:10 dolnośląskie Bóbr Jelenia Góra 12.64
..10.19 13:10 dolnośląskie Czarna Woda Rzeszotary 13.3
..10.19 13:10 dolnośląskie Bóbr Wojanów 12.3
..10.19 13:10 dolnośląskie Strzegomka Bogdaszowice 13.3
..10.19 13:10 wielkopolskie Drawa Drawiny 12.3
..10.19 13:10 warmińsko-mazurskie Bauda Nowe Sadłuki 12.1
..10.19 13:10 opolskie Biała Dobra 12.1
..10.19 13:10 dolnośląskie Widawa Krzyżanowice 12.6
..10.19 13:00 lubuskie Czerna Wielka Żagań 11.69
..10.19 13:10 dolnośląskie Podgórna Podgórzyn 11.2
..10.19 13:00 wielkopolskie Ołobok Ołobok 12
..10.19 13:10 dolnośląskie Biała Lądecka Żelazno 11.9
..10.19 13:10 dolnośląskie Bóbr Kamienna Góra 11.8
..10.19 13:10 dolnośląskie Nysa Łużycka Sieniawka 13.84
..10.19 11:10 małopolskie Łososina Jakubkowice 12.06
..10.19 13:10 podkarpackie Ropa Topoliny 0.2
..10.19 13:00 warmińsko-mazurskie Jarka Jurkiszki 10.8
..10.19 13:10 dolnośląskie Miedzianka Bogatynia 12.6
..10.19 13:10 opolskie Mała Panew Staniszcze Wielkie 12.2
..10.19 13:10 dolnośląskie Skora Chojnów 12
..10.19 13:10 śląskie Czarna Przemsza Radocha 12.23
..10.19 13:10 wielkopolskie Łobżonka Wyrzysk 12.4
..10.19 13:10 opolskie Biała Głuchołaska Głuchołazy 12.2
..10.19 13:10 opolskie Mała Panew Ozimek 12.4
..10.19 13:10 dolnośląskie Czarna Woda Gniechowice 12
..10.19 13:00 wielkopolskie Prosna Bogusław 14.2
..10.19 13:10 kujawsko-pomorskie Osa Rogóźno 11.4
..10.19 13:10 opolskie Nysa Kłodzka Skorogoszcz 12.9
..10.19 13:10 dolnośląskie Czarna Woda Bukowna 12.3
..10.19 13:00 łódzkie Niesób Kuźnica Skakawska 12.5
..10.19 13:10 dolnośląskie Ślęza Białobrzezie 11.6
..10.19 13:10 łódzkie Warta Uniejów 13.9
..10.19 13:10 łódzkie Pilica Spała 13.3
..10.19 13:10 dolnośląskie Kamienica Barcinek 11
..10.19 13:10 wielkopolskie Barycz Odolanów 11.7
..10.19 13:10 dolnośląskie Bystrzyca Jugowice 12.3
..10.19 13:10 dolnośląskie Kamienna Jakuszyce 10.25
..10.19 13:10 dolnośląskie Odra Brzeg Dolny 14.4
..10.19 13:10 lubuskie Lubsza Pleśno 12.6
..10.19 13:10 podlaskie Narew Piątnica-Łomża 12.9

źródło: IMGW-PIB,
wyświetlam 167 z 610,
pominięto 443 (odczyty starsze niż 48h)
czas UTC (do zimowego +1, do letniego +2 godziny)
pokaż wszystko


Stacje hydrologiczne - lód
akt. woj. akwen stacja lód
..10.17 06:00 opolskie Odra Koźle 0
..10.16 12:00 podkarpackie Wetlina Kalnica 0
..10.18 11:04 małopolskie Wisła Karsy 0
..10.17 06:00 opolskie Młynówka Branice 2 0
..10.18 08:06 małopolskie Dunajec Czchów 0
..10.17 09:57 podkarpackie San Leżachów 0
..10.17 06:00 śląskie Odra Olza 0
..10.16 10:08 podkarpackie Hoczewka Hoczew 0
..10.17 06:00 opolskie Opawa Branice 1 0
..10.17 06:00 śląskie Odra Chałupki 0
..10.17 06:00 śląskie Odra Krzyżanowice 0
..10.16 14:01 podkarpackie Bukowa Ruda Jastkowska 0

źródło: IMGW-PIB,
wyświetlam 12 z 610,
pominięto 598 (odczyty starsze niż tydzień)
czas UTC (do zimowego +1, do letniego +2 godziny)
pokaż wszystko


Stacje hydrologiczne - zarastanie
akt. woj. akwen stacja zarastanie
..10.17 06:59 zachodniopomorskie Odra Gryfino 0
..10.18 06:57 łódzkie Warta Działoszyn 0
..10.17 08:06 podlaskie Narew Ploski 0
..10.19 06:00 pomorskie Kanał Raduni Pruszcz Gdański_kanał 200
..10.16 14:00 łódzkie Rawka Kęszyce 100
..10.17 07:03 warmińsko-mazurskie Pisa Pisz 110
..10.17 11:10 podlaskie Narew Suraż 0
..10.18 09:59 łódzkie Warta Osjaków 0
..10.16 08:10 warmińsko-mazurskie Wałsza Bornity 0
..10.16 12:56 łódzkie Ner Lutomiersk 0
..10.15 07:10 śląskie Młynówka Cieszyn 0
..10.16 09:00 lubuskie Bóbr Nowogród Bobrzański 0
..10.17 11:00 lubuskie Bóbr Szprotawa 0
..10.17 12:06 warmińsko-mazurskie Pisa (Kanał Giżycki) Giżycko 100
..10.15 09:00 dolnośląskie Kaczawa Świerzawa 0
..10.17 08:57 podlaskie Orlanka Chraboły 111
..10.18 09:10 dolnośląskie Ścinawka Tłumaczów 0
..10.18 07:10 śląskie Żabniczanka Żabnica 0
..10.17 10:00 opolskie Opawa Branice 1 0
..10.14 10:11 małopolskie Skawa Wadowice 0
..10.18 11:00 łódzkie Warta Burzenin 0
..10.16 08:00 wielkopolskie Polski Rów Rydzyna 133
..10.16 09:00 śląskie Odra Krzyżanowice 0
..10.14 11:10 dolnośląskie Nysa Kłodzka Bardo Śląskie 100
..10.17 08:00 opolskie Złoty Potok Jarnołtówek 0
..10.14 11:03 wielkopolskie Ołobok Ołobok 101
..10.16 10:00 śląskie Psina Bojanów 101
..10.16 11:00 dolnośląskie Biała Lądecka Lądek Zdrój 100
..10.18 12:00 śląskie Czarna Przemsza Radocha 0
..10.18 08:00 dolnośląskie Nysa Kłodzka Bystrzyca Kłodzka 0

źródło: IMGW-PIB,
wyświetlam 30 z 610,
pominięto 580 (odczyty starsze niż tydzień)
czas UTC (do zimowego +1, do letniego +2 godziny)
pokaż wszystko | więcej szczegółów

Szukaj
szuka na diver.net.pl lub newsów w sieci

Pogoda dla 386 miejscowości


Ostrzeżenia

IMGW-PIB: ostrzeżenia meteo:

prognoza zagrożeń | 24 | 48 | 72h
ostrzeżenia hydrologiczne

prognoza konwekcyjna:

ostrzeżenia meteorologiczne:

EU dziś | EU jutro | PL dziś | PL jutro

ostrzeżenia burzowe ESTOFEX 24h:


Twoje urządzenie
IP: 3.227.2.109
Ekran: x
ViewPort: Requires JavaScript x Requires JavaScript
@@:@@:@@

Zegar atomowy ©

Podziel się!


hydro2
Udostępnij na: | | |


Statystyki

stat4u