Menu
Wyszukiwanie miejscowości / dzielnicy / ulicy

ENERGA - wyłączenia bieżące (Kujawsko-Pomorskie)
Miasto i Gmina Toruń 15.07.2019 20:04-22:15 - Toruń ulice Tadeusza Kościuszki, Stefana Batorego, Dworcowa, Zaułek Dworcowy, Pawła Kałamarskiego, Władysława Łokietka, Wschodnia, Fabryczna, Kanałowa, Bolesława Chrobrego, Mazurska, Pod Dębową Górą, Grudziądzka, Wielki Rów, Kraińska, Świętopełka, ppłk. Jana Pałubickiego, Wandy BukiewiczWyłączenie awaryjne - Region Toruń - Miasto i Gmina Toruń

Miasto i Gmina Włocławek 15.07.2019 23:00-01:00 - Włocławek ulice Ruciana, Malinowa, Poziomkowa, Jeżynowa, Brzoskwiniowa, Figowa, Herbaciana, Różana, Morelowa, Azaliowa, Borówkowa, Bobrownicka, Witoszyńska, Krokusowa, Grodzka, Sasankowa, GrzybowaWyłączenie planowe - Region Włocławek - Miasto i Gmina Włocławek

zobacz na mapie bieżące i planowane prace


ENERGA - wyłączenia planowane (Kujawsko-Pomorskie)
Gmina Biskupiec 17.07.2019 08:00-12:00 - Stacja Mierzyn 4.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Gmina Biskupiec

Gmina Biskupiec 17.07.2019 10:00-15:00 - Stacja Lipinki 4.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Gmina Biskupiec

Gmina Bobrowo, Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie 19.07.2019 08:00-16:00 - Stacje Tylice: 1, 4.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Gmina Bobrowo, Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie

Gmina Grodziczno 17.07.2019 08:00-12:00 - Linia Mroczenko 1, obwód 100.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Gmina Grodziczno

Gmina Zbiczno 23.07.2019 08:00-14:00 - Stacja Ładnówko 2.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Gmina Zbiczno

Miasto i Gmina Brodnica 16.07.2019 08:30-12:30 - Linia Młyn obwód 1200 złącze 17 12 07 dla miejscowości Brodnica ulica Podgórna.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Miasto i Gmina Brodnica

Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie 18.07.2019 08:30-15:00 - Stacja Chrośle 3.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie

Gmina Gruta 16.07.2019 08:00-13:00 - Stacja: Gruta 5 obwód 100Wyłączenie planowane - Region Grudziądz - Gmina Gruta

Gmina Płużnica 18.07.2019 08:00-12:00 - Stacje: Płużnica 7 Hydrofornia, obwód 100 i 300; Płużnica 6 SKR. obwód 300Wyłączenie planowane - Region Grudziądz - Gmina Płużnica

Gmina Radzyń Chełmiński 16.07.2019 08:00-14:00 - Stacja: Zielnowo 7Wyłączenie planowane - Region Grudziądz - Gmina Radzyń Chełmiński

Gmina Radzyń Chełmiński 17.07.2019 08:00-13:00 - Stacja: Mazanki 3Wyłączenie planowane - Region Grudziądz - Gmina Radzyń Chełmiński

Gmina Unisław 23.07.2019 11:00-16:00 - Stacja: Unisław Wybudowanie obwód 400Wyłączenie planowane - Region Grudziądz - Gmina Unisław

Gmina Łasin 19.07.2019 08:00-13:00 - Stacja: Szonowo 1Wyłączenie planowane - Region Grudziądz - Gmina Łasin

Miasto i Gmina Chełmno 23.07.2019 08:00-17:00 - Stacje: Łęg 2 i 4.Wyłączenie planowane - Region Grudziądz - Miasto i Gmina Chełmno

Miasto i Gmina Chełmno 16.07.2019 09:00-15:00 - Stacja: Starogród Górny 3Wyłączenie planowane - Region Grudziądz - Miasto i Gmina Chełmno

Miasto i Gmina Grudziądz 16.07.2019 10:00-15:00 - Stacja: Grudziądz Mierosławskiego obwód 300Wyłączenie planowane - Region Grudziądz - Miasto i Gmina Grudziądz

Gmina Bądkowo 26.07.2019 10:00-14:00 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BĄDKOWO 2 obwód 600 kierunek PrzepompowniaWyłączenie planowane - Region Radziejów - Gmina Bądkowo

Gmina Lubanie 23.07.2019 08:00-14:30 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBANIE 20 obwód 100Wyłączenie planowane - Region Radziejów - Gmina Lubanie

Gmina Piotrków Kujawski 22.07.2019 08:30-13:30 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej JERZYCE 2Wyłączenie planowane - Region Radziejów - Gmina Piotrków Kujawski

Gmina Piotrków Kujawski 25.07.2019 09:00-13:30 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej STAWISKA 4 obwód 200Wyłączenie planowane - Region Radziejów - Gmina Piotrków Kujawski

Gmina Piotrków Kujawski 16.07.2019 08:30-14:30 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej POŁAJEWO 2Wyłączenie planowane - Region Radziejów - Gmina Piotrków Kujawski

Gmina Piotrków Kujawski 17.07.2019 08:30-15:00 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej POŁAJEWO 2 obwód 200Wyłączenie planowane - Region Radziejów - Gmina Piotrków Kujawski

Gmina Piotrków Kujawski 17.07.2019 08:30-15:00 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PALCZEWO 1Wyłączenie planowane - Region Radziejów - Gmina Piotrków Kujawski

Gmina Piotrków Kujawski Od 18.07.2019 08:30 do 19.07.2019 15:00 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PALCZEWO 1 obwód 100Wyłączenie planowane - Region Radziejów - Gmina Piotrków Kujawski

Gmina Raciążek 25.07.2019 09:30-13:30 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SIARZEWO 6 obwód 100Wyłączenie planowane - Region Radziejów - Gmina Raciążek

Gmina Topólka 26.07.2019 09:00-12:30 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BOREK 2Wyłączenie planowane - Region Radziejów - Gmina Topólka

Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski 22.07.2019 08:00-14:30 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ODOLION 5Wyłączenie planowane - Region Radziejów - Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski

Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski, Miasto i Gmina Ciechocinek 25.07.2019 09:00-14:30 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WOŁUSZEWO 2Wyłączenie planowane - Region Radziejów - Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski, Miasto i Gmina Ciechocinek

Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski, Miasto i Gmina Ciechocinek 26.07.2019 09:00-14:30 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WOŁUSZEWO 2 obwód 100Wyłączenie planowane - Region Radziejów - Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski, Miasto i Gmina Ciechocinek

Miasto i Gmina Ciechocinek 22.07.2019 09:30-11:30 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK WOŁUSZEWSKA 1 obwód 300 kierunek MotorowniaWyłączenie planowane - Region Radziejów - Miasto i Gmina Ciechocinek

Miasto i Gmina Ciechocinek 18.07.2019 08:00-12:00 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK ROLNA ulice Nieszawska, RolnaWyłączenie planowane - Region Radziejów - Miasto i Gmina Ciechocinek

Gmina Brzuze 17.07.2019 08:00-14:00 - Stacja Piskorczyn 1 obwód 100 kierunek Laskowska.Wyłączenie planowane - Region Rypin - Gmina Brzuze

Gmina Dobrzyń nad Wisłą, Gmina Skępe Od 22.07.2019 08:00 do 26.07.2019 15:00 - Stacje Szczekarzewo 1, 2, 3.Wyłączenie planowane - Region Rypin - Gmina Dobrzyń nad Wisłą, Gmina Skępe

Gmina Dobrzyń nad Wisłą, Gmina Skępe 18.07.2019 08:00-10:00 - Stacje Łąkie 3, 4, 5, 9 MBM, 13, 14, 15, 18, 19, Szczekarzewo 1, 2, 3.Wyłączenie planowane - Region Rypin - Gmina Dobrzyń nad Wisłą, Gmina Skępe

Gmina Rogowo, Gmina Skępe, Miasto i Gmina Rypin 17.07.2019 08:30-11:00 - Stacje Rojewo 1, 2, Tuczarnia, 5, Rogówko 2, Kobrzyniec 2, 3, Lisiny, Sarnowo 3.Wyłączenie planowane - Region Rypin - Gmina Rogowo, Gmina Skępe, Miasto i Gmina Rypin

Gmina Skępe Od 24.07.2019 15:00 do 26.07.2019 15:00 - Stacje Likiec 1 Turka, 7, Wólka 9, 13.Wyłączenie planowane - Region Rypin - Gmina Skępe

Gmina Skępe Od 15.07.2019 08:00 do 19.07.2019 18:00 - Stacje Wólka 9, 13.Wyłączenie planowane - Region Rypin - Gmina Skępe

Gmina Skępe Od 15.07.2019 08:00 do 17.07.2019 18:00 - Stacje Wólka 3, 11, 12, 14.Wyłączenie planowane - Region Rypin - Gmina Skępe

Gmina Skępe Od 18.07.2019 08:00 do 19.07.2019 18:00 - Stacje Likiec 1 Turka, 7.Wyłączenie planowane - Region Rypin - Gmina Skępe

Gmina Zbójno 16.07.2019 08:30-11:00 - Stacja Rembiocha 2 obwód 400 kierunek Jasiński.Wyłączenie planowane - Region Rypin - Gmina Zbójno

Miasto i Gmina Rypin 16.07.2019 08:30-14:00 - Stacja Puszcza Miejska 1.Wyłączenie planowane - Region Rypin - Miasto i Gmina Rypin

Gmina Bartniczka, Gmina Łubianka, Gmina Łysomice 16.07.2019 07:30-12:00 - Stacja Świerczynki Pigża ulica Urokliwa, Różankowo , Świerczynki , ŚwierczynyWyłączenie planowane - Region Toruń - Gmina Bartniczka, Gmina Łubianka, Gmina Łysomice

Gmina Bobrowo, Gmina Ciechocin, Gmina Obrowo 17.07.2019 12:00-15:00 - Stacja Obrowo 3 Świętosław , Obrowo ulice Borowikowa, Grzybowa, Leszczynowa, Jagodowa, Kurkowa, Kolonia ObrowskaWyłączenie planowane - Region Toruń - Gmina Bobrowo, Gmina Ciechocin, Gmina Obrowo

Gmina Lubicz, Miasto i Gmina Toruń 19.07.2019 16:00-18:00 - Stacja BUDLEXWyłączenie planowane - Region Toruń - Gmina Lubicz, Miasto i Gmina Toruń

Gmina Obrowo 16.07.2019 07:30-12:00 - Stacja Brzozówka 6 Brzozówka ulice Okrężna, Poziomkowa, Szkolna, Truskawkowa, Owocowa, Głogowo ulice Jarzębinowa, Warszawska, OwocowaWyłączenie planowane - Region Toruń - Gmina Obrowo

Gmina Zła Wieś Wielka 18.07.2019 08:30-15:00 - Stacja Gierkowo ob. WioskaWyłączenie planowane - Region Toruń - Gmina Zła Wieś Wielka

Gmina Łubianka 19.07.2019 08:30-14:30 - Stacja Zamek Bierzgłowski 2 Zamek Bierzgłowski ulice Piastowska, Piasta, św. Jadwigi, JagiellońskaWyłączenie planowane - Region Toruń - Gmina Łubianka

Gmina Łysomice 17.07.2019 08:00-12:00 - Stacja Łysomice 2 Łysomice ulica DługaWyłączenie planowane - Region Toruń - Gmina Łysomice

Miasto i Gmina Toruń 16.07.2019 08:00-10:00 - Stacja Koniuchy 3 Toruń ulice Janiny Bartkiewiczówny,Wyłączenie planowane - Region Toruń - Miasto i Gmina Toruń

Miasto i Gmina Toruń 16.07.2019 09:00-11:00 - Stacja Myśliwska Toruń ulice św. Antoniego, Wilcza, Chełmińska, Bażantowa, Szosa Chełmińska233, Barbarka, MyśliwskaWyłączenie planowane - Region Toruń - Miasto i Gmina Toruń

Gmina Baruchowo 18.07.2019 09:30-13:00 - stacja Baruchowo obwód 600Wyłączenie planowane - Region Włocławek - Gmina Baruchowo

Gmina Brześć Kujawski 16.07.2019 09:00-15:00 - stacja Aleksandrówek 1Wyłączenie planowane - Region Włocławek - Gmina Brześć Kujawski

Gmina Brześć Kujawski 18.07.2019 09:00-11:00 - stacja Machnacz 1 obwód 100Wyłączenie planowane - Region Włocławek - Gmina Brześć Kujawski

Gmina Brześć Kujawski, Miasto i Gmina Włocławek 18.07.2019 10:00-13:00 - stacja Kruszyn Osiedle 2 obwód 500Wyłączenie planowane - Region Włocławek - Gmina Brześć Kujawski, Miasto i Gmina Włocławek

Gmina Choceń 16.07.2019 09:30-13:00 - stacja Bodzanówek 1Wyłączenie planowane - Region Włocławek - Gmina Choceń

Gmina Fabianki 17.07.2019 08:00-15:00 - stacja: Chełmica Mała 6 obwód 100, Chełmica Mała 1 obwód 200Wyłączenie planowane - Region Włocławek - Gmina Fabianki

Miasto i Gmina Włocławek 16.07.2019 08:00-20:00 - Włocławek ulice Kruszyńska, Kujawska, Stefana Żeromskiego, Kaliska, Mazowiecka, DojazdowaWyłączenie planowane - Region Włocławek - Miasto i Gmina Włocławek

Miasto i Gmina Włocławek 17.07.2019 07:30-08:30 - stacja: Żytnia 3, Polna 63Wyłączenie planowane - Region Włocławek - Miasto i Gmina Włocławek

Miasto i Gmina Włocławek 17.07.2019 09:30-11:30 - stacja Kosinowo 1Wyłączenie planowane - Region Włocławek - Miasto i Gmina Włocławek

Miasto i Gmina Włocławek Od 15.07.2019 08:00 do 17.07.2019 14:00 - Włocławek ulice Inowrocławska, Podmiejska, Siewna, Twarda, Szara, Zatorze, Tartaczna, Toruńska, WydmowaWyłączenie planowane - Region Włocławek - Miasto i Gmina Włocławek

Miasto i Gmina Włocławek 19.07.2019 09:30-13:00 - stacja Dębice obwód 100Wyłączenie planowane - Region Włocławek - Miasto i Gmina Włocławek

zobacz na mapie bieżące i planowane prace


ENEA - wyłączenia planowane (Kujawsko-Pomorskie)
• Nowe, 2019-03-07, 7 mar 15:00 - 7 mar 17:00
• Drzycim, 2019-03-08, 8 mar 08:30 - 8 mar 12:00
• Lubiewo, 2019-03-08, 8 mar 08:00 - 8 mar 14:00
• Chojnice, 2019-03-08, 8 mar 08:00 - 8 mar 13:30
• Kęsowo, 2019-03-07, 7 mar 08:00 - 7 mar 13:30
• Chojnice, 2019-03-07, 7 mar 08:00 - 7 mar 13:00
• Chojnice, 2019-03-06, 6 mar 08:00 - 6 mar 13:00
• Chojnice, 2019-03-06, 6 mar 08:00 - 6 mar 13:30
• Czersk, 2019-03-06, 6 mar 11:00 - 6 mar 14:30
• Czersk, 2019-03-05, 5 mar 08:00 - 5 mar 11:30
• Chojnice, 2019-03-05, 5 mar 08:00 - 5 mar 13:30
• Kęsowo, 2019-03-05, 5 mar 12:00 - 5 mar 15:00
• Tuchola, 2019-03-05, 5 mar 08:00 - 5 mar 11:30
• Gostycyn, 2019-03-05, 5 mar 08:30 - 5 mar 11:30
• Chojnice, 2019-03-04, 4 mar 09:00 - 4 mar 13:30
• Gostycyn, 2019-03-04, 4 mar 08:00 - 4 mar 10:30
• Chojnice, 2019-03-04, 4 mar 08:00 - 4 mar 13:30
• Tuchola, 2019-03-04, 4 mar 08:00 - 4 mar 12:30
• Czersk, 2019-03-04, 4 mar 12:00 - 4 mar 15:30
• Śliwice, 2019-03-04, 4 mar 08:30 - 4 mar 12:00
• Cekcyn, 2019-03-04, 4 mar 08:30 - 4 mar 13:00
• Koronowo, 2019-03-08, 8 mar 08:00 - 8 mar 16:00
• W rejonie dzielnicy Fordon, 2019-03-08, 8 mar 07:30 - 8 mar 15:00
• Białe Błota, 2019-03-08, 8 mar 07:15 - 8 mar 13:15
• Białe Błota, 2019-03-08, 8 mar 07:00 - 8 mar 15:00
• Białe Błota, 2019-03-07, 7 mar 07:15 - 7 mar 13:15
• Osielsko, 2019-03-07, 7 mar 07:30 - 7 mar 12:00
• Osielsko, 2019-03-07, 7 mar 08:00 - 7 mar 14:00
• Rojewo, 2019-02-27, 27 lut 08:00 - 27 lut 14:00
• Łabiszyn, 2019-02-28, 28 lut 07:00 - 28 lut 17:30
• Janikowo, 2019-03-01, 1 mar 07:00 - 1 mar 15:30
• Mogilno, 2019-03-01, 1 mar 07:00 - 1 mar 15:30
• Żnin, 2019-03-01, 1 mar 07:00 - 1 mar 14:30
• Gniewkowo, 2019-03-01, 1 mar 12:00 - 1 mar 16:00
• Nowa Wieś Wielka, 2019-03-01, 1 mar 08:00 - 1 mar 14:00
• Inowrocław, 2019-03-01, 1 mar 07:30 - 1 mar 17:30
• Gniewkowo, 2019-03-01, 1 mar 07:00 - 1 mar 15:00
• Białe Błota, 2019-03-07, 7 mar 08:00 - 7 mar 15:00
• W rejonie dzielnicy Miedzyń, 2019-03-06, 6 mar 07:30 - 6 mar 12:30
• W rejonie dzielnicy Fordon, 2019-03-04, 4 mar 07:30 - 4 mar 12:30
• Kcynia, 2019-03-08, 8 mar 07:30 - 8 mar 14:00
• Koronowo, 2019-03-08, 8 mar 07:30 - 8 mar 14:00
• Szubin, 2019-03-07, 7 mar 12:00 - 7 mar 19:00
• Mogilno, 2019-02-28, 28 lut 07:00 - 28 lut 18:00
• Kcynia, 2019-03-07, 7 mar 08:00 - 7 mar 14:00
• Sicienko, 2019-03-07, 7 mar 07:30 - 7 mar 14:00
• Kcynia, 2019-03-07, 7 mar 07:00 - 7 mar 14:00
• Kcynia, 2019-03-06, 6 mar 07:30 - 6 mar 14:00
• Sępólno Krajeńskie, 2019-03-06, 6 mar 07:30 - 6 mar 14:00
• Sępólno Krajeńskie, 2019-03-05, 5 mar 07:30 - 5 mar 14:00
• Sośno, 2019-03-05, 5 mar 08:00 - 5 mar 14:00
• Sadki, 2019-03-04, 4 mar 07:30 - 4 mar 14:00
• Sicienko, 2019-03-04, 4 mar 07:30 - 4 mar 14:00
• W rejonie dzielnicy Osowa Góra, 2019-03-06, 6 mar 08:00 - 6 mar 14:00
• Sośno, 2019-03-04, 4 mar 07:30 - 4 mar 14:00
• Dobrcz, 2019-03-06, 6 mar 07:00 - 6 mar 13:30
• Białe Błota, 2019-03-06, 6 mar 08:00 - 6 mar 15:00
• W rejonie dzielnicy Szwederowo, 2019-03-05, 5 mar 07:00 - 5 mar 15:00
• Szubin, 2019-03-04, 4 mar 07:30 - 4 mar 14:00
• W rejonie dzielnic Miedzyń, Prądy, 2019-03-05, 5 mar 08:00 - 5 mar 18:00
• Osielsko, 2019-03-05, 5 mar 07:00 - 5 mar 13:30
• W rejonie dzielnicy Wyżyny, 2019-03-05, 5 mar 08:00 - 5 mar 14:00
• Dąbrowa Chełmińska, 2019-03-04, 4 mar 08:00 - 4 mar 14:00
• Osielsko, 2019-03-04, 4 mar 07:30 - 4 mar 13:00
• Sępólno Krajeńskie, 2019-03-01, 1 mar 07:30 - 1 mar 14:00
• Strzelno, 2019-02-28, 28 lut 07:00 - 28 lut 15:00
• Mogilno, 2019-02-28, 28 lut 07:00 - 28 lut 13:30
• Trzemeszno, 2019-02-26, 26 lut 08:00 - 26 lut 13:00
• Gniewkowo, 2019-02-28, 28 lut 12:00 - 28 lut 16:00
• Inowrocław, 2019-02-28, 28 lut 09:00 - 28 lut 12:00
• Kruszwica, 2019-02-28, 28 lut 08:00 - 28 lut 14:00
• W rejonie dzielnicy Piaski, 2019-02-26, 26 lut 07:30 - 26 lut 13:30
• Mogilno, 2019-02-27, 27 lut 07:00 - 27 lut 15:00
• Trzemeszno, 2019-02-27, 27 lut 07:00 - 27 lut 13:30
• Gąsawa, 2019-02-27, 27 lut 07:30 - 27 lut 14:30
• Inowrocław, 2019-02-27, 27 lut 07:30 - 27 lut 17:30
• Inowrocław, 2019-02-28, 28 lut 07:30 - 28 lut 15:00
• Gniewkowo, 2019-02-28, 28 lut 07:30 - 28 lut 15:00
• Barcin, 2019-02-27, 27 lut 07:30 - 27 lut 15:00
• Złotniki Kujawskie, 2019-02-27, 27 lut 07:30 - 27 lut 15:00
• Pakość, 2019-02-26, 26 lut 07:30 - 26 lut 17:30
• Złotniki Kujawskie, 2019-02-26, 26 lut 07:30 - 26 lut 15:00
• Trzemeszno, 2019-02-26, 26 lut 08:00 - 26 lut 13:00
• Janowiec Wielkopolski, 2019-02-26, 26 lut 07:00 - 26 lut 15:00
• Mogilno, 2019-02-26, 26 lut 07:00 - 26 lut 15:00
• Kamień Krajeński, 2019-03-01, 1 mar 10:00 - 1 mar 11:30
• Czersk, 2019-03-01, 1 mar 10:30 - 1 mar 14:30
• Chojnice, 2019-03-01, 1 mar 09:00 - 1 mar 14:30
• Czersk, 2019-03-01, 1 mar 08:00 - 1 mar 13:30
• Brusy, 2019-03-01, 1 mar 08:00 - 1 mar 13:30
• Chojnice, 2019-02-28, 28 lut 12:00 - 28 lut 15:30
• Chojnice, 2019-02-28, 28 lut 08:00 - 28 lut 11:30
• Tuchola, 2019-02-28, 28 lut 08:00 - 28 lut 14:30
• Czersk, 2019-02-28, 28 lut 08:00 - 28 lut 13:30
• Lubiewo, 2019-02-28, 28 lut 09:00 - 28 lut 14:30
• Chojnice, 2019-02-28, 28 lut 08:00 - 28 lut 13:30
• Chojnice, 2019-02-28, 28 lut 09:00 - 28 lut 13:30
• Cekcyn, 2019-02-27, 27 lut 09:00 - 27 lut 12:30
• Czersk, 2019-02-27, 27 lut 09:00 - 27 lut 12:30
• Brusy, 2019-02-27, 27 lut 09:00 - 27 lut 14:30
Szukaj
szuka na diver.net.pl lub newsów w sieci

Najczęściej szukane:
powietrze
zanieczyszczenie powietrza
smog 2018


Kurs walut NBP (fix)
waluta kupno sprz.
USD 3.7570 3.8328
AUD 2.6273 2.6803
CAD 2.8786 2.9368
EUR 4.2260 4.3114
HUF 0.012973 0.013235
CHF 3.8129 3.8899
GBP 4.7137 4.8089
JPY 0.034758 0.03546
CZK 0.1651 0.1685
DKK 0.5660 0.5774
NOK 0.4394 0.4482
SEK 0.4001 0.4081
XDR 5.1848 5.2896

135/C/NBP/2019 na dn. 2019-07-15


Pogoda dla 386 miejscowości


Ostrzeżenia

IMGW-PIB: ostrzeżenia meteo:

prognoza zagrożeń | 24 | 48 | 72h
ostrzeżenia hydrologiczne

prognoza konwekcyjna:

ostrzeżenia meteorologiczne:

EU dziś | EU jutro | PL dziś | PL jutro

ostrzeżenia burzowe ESTOFEX 24h:


Twoje urządzenie
IP: 34.229.24.100
Ekran: x
ViewPort: Requires JavaScript x Requires JavaScript
@@:@@:@@

Zegar atomowy ©

Podziel się!


energetykaoff
Udostępnij na: | | |


Statystyki

stat4u