Menu
Wyszukiwanie miejscowości / dzielnicy / ulicy

ENERGA - wyłączenia bieżące (Kujawsko-Pomorskie)
Gmina Bartniczka, Gmina Brzozie 22.10.2019 08:00-17:00 - Stacje: Janówko 4. Radoszki Iły: 1, 2, 4. Trepki: 1, 2, 3, 4, 5.Wyłączenie planowe - Region Brodnica - Gmina Bartniczka, Gmina Brzozie

Miasto i Gmina Brodnica 22.10.2019 08:00-19:00 - Stacja Wyspiańskiego dla miejscowości Brodnica ulica Wyspiańskiego.Wyłączenie planowe - Region Brodnica - Miasto i Gmina Brodnica

Miasto i Gmina Brodnica Od 22.10.2019 09:00 do 23.10.2019 15:00 - Stacja CPN dla miejscowości Brodnica ulica SikorskiegoWyłączenie planowe - Region Brodnica - Miasto i Gmina Brodnica

Gmina Kijewo Królewskie Od 22.10.2019 08:00 do 23.10.2019 12:00 - Stacja: Płutowo 1 Wieś obwód 100Wyłączenie planowe - Region Grudziądz - Gmina Kijewo Królewskie

Gmina Kijewo Królewskie, Gmina Unisław 22.10.2019 09:00-16:00 - Stacje: Grzybno 5, 6, 13Wyłączenie planowe - Region Grudziądz - Gmina Kijewo Królewskie, Gmina Unisław

Gmina Płużnica 22.10.2019 08:30-16:00 - Stacje: Nowa Wieś Królewska 5, 6, 12, 14, 15 EW (obca); Mgowo 7Wyłączenie planowe - Region Grudziądz - Gmina Płużnica

Gmina Radzyń Chełmiński Od 22.10.2019 08:00 do 23.10.2019 12:00 - Stacja: Radzyń CPN obwód 100Wyłączenie planowe - Region Grudziądz - Gmina Radzyń Chełmiński

Gmina Lubraniec 22.10.2019 08:00-14:30 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SKASZYN 2 obwód 200Wyłączenie planowe - Region Radziejów - Gmina Lubraniec

Gmina Kowalewo Pomorskie 22.10.2019 10:30-17:30 - Bielsk 5,1,3,4,6, Marstal 2, Motostal , Oczyszczalnia , Kowalewo Nowa , Toruńska ,Marstal , Szychowo 3 , Odrodzenia 1,2Kowalewo Pomorskie ulice św. Mikołaja, Toruńska, Chopina, Konopnickiej, Odrodzenia, Bielsk , Lipienica , SzychowoWyłączenie planowe - Region Toruń - Gmina Kowalewo Pomorskie

Gmina Kowalewo Pomorskie 22.10.2019 10:30-17:30 - Stacja Chełmonie 1,6,5,Bielsk 2, LipienicaWyłączenie planowe - Region Toruń - Gmina Kowalewo Pomorskie

Gmina Brześć Kujawski 22.10.2019 08:00-15:00 - stacja Gustorzyn 2Wyłączenie planowe - Region Włocławek - Gmina Brześć Kujawski

zobacz na mapie bieżące i planowane prace


ENERGA - wyłączenia planowane (Kujawsko-Pomorskie)
Gmina Biskupiec 24.10.2019 10:00-16:00 - Stacja Piotrowice 10.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Gmina Biskupiec

Gmina Bobrowo, Miasto i Gmina Brodnica 23.10.2019 08:00-16:00 - Stacja Siewna dla miejscowości Kruszynki ulica Siewna oraz Linia Drużyny 3 obwód 100.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Gmina Bobrowo, Miasto i Gmina Brodnica

Gmina Grodziczno 28.10.2019 08:00-10:00 - Stacja Grodziczno Nowe 2.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Gmina Grodziczno

Gmina Górzno 23.10.2019 10:00-14:00 - Linia Górzno Matejki obwód 300 dla miejscowości Górzno ulica Polna.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Gmina Górzno

Gmina Jabłonowo 25.10.2019 08:30-14:30 - Linia Jabłonowo Główna obwód 100 dla miejscowości Jabłonowo Pomorskie ulica Główna, Polna, Grudziądzka.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Gmina Jabłonowo

Gmina Kurzętnik 23.10.2019 09:30-12:30 - Linia Tereszewo 10, obwód 200.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Gmina Kurzętnik

Gmina Kurzętnik, Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie 31.10.2019 08:00-11:00 - Stacje Marzęcice: 4, 6, 10.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Gmina Kurzętnik, Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie

Gmina Zbiczno 25.10.2019 09:00-12:00 - Linia Żmijewo 2, obwód 200.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Gmina Zbiczno

Gmina Świedziebnia 24.10.2019 08:30-14:00 - Linia Chlebowo 3, obwód 100.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Gmina Świedziebnia

Gmina Świedziebnia, Miasto i Gmina Brodnica 28.10.2019 10:00-16:00 - Linia Michałowo 4, obwód 100 dla miejscowości Wybudowanie Michałowo, Brodnica, Wybudowanie Michałowskie ulice: Działkowa, Łączna.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Gmina Świedziebnia, Miasto i Gmina Brodnica

Miasto i Gmina Brodnica 24.10.2019 09:00-18:00 - Stacja Cielęta Wybudowanie 1.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Miasto i Gmina Brodnica

Miasto i Gmina Brodnica Od 22.10.2019 09:00 do 23.10.2019 15:00 - Stacja CPN dla miejscowości Brodnica ulica SikorskiegoWyłączenie planowane - Region Brodnica - Miasto i Gmina Brodnica

Miasto i Gmina Brodnica 29.10.2019 08:00-15:00 - Stacja Moczadło 2 i linia Szosa Rypińska obwód 100 dla miejscowości Brodnica ulica Długa.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Miasto i Gmina Brodnica

Miasto i Gmina Golub Dobrzyń 23.10.2019 08:30-14:00 - Linia Osiedle Młodych 4 obwód 700 dla miejscowości Golub-Dobrzyń garaże.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Miasto i Gmina Golub Dobrzyń

Miasto i Gmina Golub Dobrzyń 23.10.2019 09:00-13:00 - Linia Owieczkowo 2,obwód 300.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Miasto i Gmina Golub Dobrzyń

Miasto i Gmina Golub Dobrzyń 31.10.2019 11:00-14:30 - Linia Pusta Dąbrówka 1, obwód 200.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Miasto i Gmina Golub Dobrzyń

Miasto i Gmina Golub Dobrzyń 31.10.2019 08:30-11:00 - Linia Cieszyny 5, obwód 200.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Miasto i Gmina Golub Dobrzyń

Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie 24.10.2019 08:00-20:00 - Stacje Pacółtowo: 2, 3.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie

Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie 25.10.2019 08:00-20:00 - Stacje: Tylice PGR, Farma Wiatrowa Pacółtowo.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie

Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie 28.10.2019 10:30-15:00 - Linia Mszanowo PGR, obwód 200.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie

Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie 29.10.2019 08:00-14:30 - Linia Słoneczna NM obwód 300 dla miejscowości Nowe Miasto Lubawskie ulica Słoneczna.Wyłączenie planowane - Region Brodnica - Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie

Gmina Gruta 25.10.2019 17:00-18:30 - Stacje: Dąbrówka Królewska 2 i 4Wyłączenie planowane - Region Grudziądz - Gmina Gruta

Gmina Gruta 24.10.2019 08:00-12:00 - Stacja: Dąbrówka Królewska 5, obwód 100Wyłączenie planowane - Region Grudziądz - Gmina Gruta

Gmina Gruta 29.10.2019 08:00-11:00 - Stacje: Annowo 5, Gruta 5, 8, 17, 18Wyłączenie planowane - Region Grudziądz - Gmina Gruta

Gmina Gruta, Gmina Płużnica 23.10.2019 15:00-16:30 - Stacje: Dąbrówka Królewska 2 i 4Wyłączenie planowane - Region Grudziądz - Gmina Gruta, Gmina Płużnica

Gmina Gruta, Gmina Radzyń Chełmiński 24.10.2019 08:00-19:30 - Stacje: Plemięta 1, 2, 4, 5, 6; Nowy Dwór 1, 2; Kneblowo 2, 3Wyłączenie planowane - Region Grudziądz - Gmina Gruta, Gmina Radzyń Chełmiński

Gmina Gruta, Miasto i Gmina Grudziądz 28.10.2019 09:30-17:30 - Stacje: Nicwałd 4; Pokrzywno 5, 6Wyłączenie planowane - Region Grudziądz - Gmina Gruta, Miasto i Gmina Grudziądz

Gmina Kijewo Królewskie Od 22.10.2019 08:00 do 23.10.2019 12:00 - Stacja: Płutowo 1 Wieś obwód 100Wyłączenie planowane - Region Grudziądz - Gmina Kijewo Królewskie

Gmina Kijewo Królewskie, Gmina Stolno 23.10.2019 08:00-17:30 - Stacje: Małe Czyste 1, 2, 6, 8, 9, 12, 15Wyłączenie planowane - Region Grudziądz - Gmina Kijewo Królewskie, Gmina Stolno

Gmina Radzyń Chełmiński Od 22.10.2019 08:00 do 23.10.2019 12:00 - Stacja: Radzyń CPN obwód 100Wyłączenie planowane - Region Grudziądz - Gmina Radzyń Chełmiński

Gmina Rogóźno 23.10.2019 17:00-18:30 - Stacje: Gubiny 1, 2, 3, 4; Skurgwy 5; Budy 1, 2 (obca), 3Wyłączenie planowane - Region Grudziądz - Gmina Rogóźno

Gmina Stolno 23.10.2019 09:30-15:30 - Stacja: Małe Czyste 15Wyłączenie planowane - Region Grudziądz - Gmina Stolno

Gmina Unisław 23.10.2019 07:30-18:30 - Stacje: Hotel Unisław, Cukrownia Bloki Unisław, Centrum Unisław, Apteka UnisławWyłączenie planowane - Region Grudziądz - Gmina Unisław

Gmina Unisław 23.10.2019 09:00-17:00 - Stacja: Apteka UnisławWyłączenie planowane - Region Grudziądz - Gmina Unisław

Miasto Wąbrzeźno 25.10.2019 08:30-16:30 - Stacje: Zieleń 4 i 5Wyłączenie planowane - Region Grudziądz - Miasto Wąbrzeźno

Miasto i Gmina Grudziądz 23.10.2019 07:30-19:30 - Stacje: Kobylanka 2, 3, 4; Marusza 1, 2, 3, 5, 6 (obca); Skarszewy 6; Węgrowo 9Wyłączenie planowane - Region Grudziądz - Miasto i Gmina Grudziądz

Miasto i Gmina Grudziądz 25.10.2019 08:30-14:30 - Stacja: Wielki Wełcz 1Wyłączenie planowane - Region Grudziądz - Miasto i Gmina Grudziądz

Miasto i Gmina Grudziądz 25.10.2019 08:00-12:00 - Stacja: Dusocin 1, obwód 600Wyłączenie planowane - Region Grudziądz - Miasto i Gmina Grudziądz

Miasto i Gmina Grudziądz 28.10.2019 08:00-14:00 - Stacja: Mierosławskiego, obwód 300Wyłączenie planowane - Region Grudziądz - Miasto i Gmina Grudziądz

Gmina Boniewo 24.10.2019 08:00-16:00 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej JANOWOWyłączenie planowane - Region Radziejów - Gmina Boniewo

Gmina Boniewo, Gmina Izbica Kujawska 25.10.2019 08:00-16:00 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BNINWyłączenie planowane - Region Radziejów - Gmina Boniewo, Gmina Izbica Kujawska

Gmina Boniewo, Gmina Izbica Kujawska, Gmina Zakrzewo 24.10.2019 09:00-12:30 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBOMIN MBM, CHŁODNIA, LUBOMIN RZĄDOWY 5, 6, LUBOMIN WIEŚ 1, 2, 3, LUBOMIN LEŚNY 4, 4A, WIATRAKIWyłączenie planowane - Region Radziejów - Gmina Boniewo, Gmina Izbica Kujawska, Gmina Zakrzewo

Gmina Boniewo, Gmina Waganiec 23.10.2019 08:30-10:30 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NISZCZEWY 3Wyłączenie planowane - Region Radziejów - Gmina Boniewo, Gmina Waganiec

Gmina Bądkowo 28.10.2019 08:00-14:00 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŻABIENIEC 3 obwód 100Wyłączenie planowane - Region Radziejów - Gmina Bądkowo

Gmina Koneck Od 30.10.2019 08:00 do 31.10.2019 15:30 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KRUSZYNEKWyłączenie planowane - Region Radziejów - Gmina Koneck

Gmina Lubraniec 28.10.2019 08:00-16:00 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SKASZYN 1Wyłączenie planowane - Region Radziejów - Gmina Lubraniec

Gmina Osięciny 23.10.2019 08:00-14:30 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŻAKOWICE 3 obwód 100Wyłączenie planowane - Region Radziejów - Gmina Osięciny

Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski 24.10.2019 08:00-16:00 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW SŁOWACKIEGO obwód 300 ulica Słowackiego od nr 77 do 81Wyłączenie planowane - Region Radziejów - Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski

Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski 28.10.2019 12:00-16:00 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW SZPITAL obwód 100 ulica Słowackiego 63Wyłączenie planowane - Region Radziejów - Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski

Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski 29.10.2019 12:00-16:00 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW SZPITAL obwód 100 ulica Słowackiego 73 AWyłączenie planowane - Region Radziejów - Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski

Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski 28.10.2019 08:00-12:00 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW SZPITAL obwód 100 ulica Słowackiego 55Wyłączenie planowane - Region Radziejów - Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski

Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski 29.10.2019 08:00-12:00 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW SZPITAL obwód 100 ulica Słowackiego 67Wyłączenie planowane - Region Radziejów - Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski

Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski, Miasto i Gmina Ciechocinek 25.10.2019 08:00-16:00 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW OGRODOWA obwód 900 ulica Słowackiego od nr 19 do 49Wyłączenie planowane - Region Radziejów - Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski, Miasto i Gmina Ciechocinek

Miasto i Gmina Ciechocinek 30.10.2019 08:00-12:00 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK PPUC 2 obwód 400 ulica Nieszawska 16 IIWyłączenie planowane - Region Radziejów - Miasto i Gmina Ciechocinek

Miasto i Gmina Ciechocinek 30.10.2019 12:00-16:00 - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK PPUC 2 obwód 700 ulica Słowackiego 3Wyłączenie planowane - Region Radziejów - Miasto i Gmina Ciechocinek

Gmina Chrostkowo, Gmina Kikół, Gmina Zbójno 23.10.2019 08:30-13:00 - Stacje Kawno 2, Zosin 4.Wyłączenie planowane - Region Rypin - Gmina Chrostkowo, Gmina Kikół, Gmina Zbójno

Gmina Czernikowo, Gmina Wielgie, Gmina Zbójno 23.10.2019 08:30-13:00 - Stacja Liciszewy 2 obwód 100 kierunek Klonowo.Wyłączenie planowane - Region Rypin - Gmina Czernikowo, Gmina Wielgie, Gmina Zbójno

Gmina Dobrzyń nad Wisłą 30.10.2019 08:00-12:30 - Stacja Kisielewo 2.Wyłączenie planowane - Region Rypin - Gmina Dobrzyń nad Wisłą

Gmina Skrwilno, Miasto i Gmina Lipno, Miasto i Gmina Rypin 30.10.2019 11:00-14:30 - Stacje Kotowy od 1 do 7.Wyłączenie planowane - Region Rypin - Gmina Skrwilno, Miasto i Gmina Lipno, Miasto i Gmina Rypin

Gmina Skępe 24.10.2019 08:00-12:00 - Stacja Wólka 13 obwód 100 kierunek ZE-2140.Wyłączenie planowane - Region Rypin - Gmina Skępe

Gmina Skępe 24.10.2019 09:00-13:00 - Stacja Wólka 13 obwód 200 kierunek ZE-2148.Wyłączenie planowane - Region Rypin - Gmina Skępe

Gmina Tłuchowo 23.10.2019 08:00-14:00 - Stacja Trzcianka 1.Wyłączenie planowane - Region Rypin - Gmina Tłuchowo

Gmina Tłuchowo 23.10.2019 09:00-13:00 - Stacje Turza Nowa 1, 2, 3, Turza Wilcza 1, 4.Wyłączenie planowane - Region Rypin - Gmina Tłuchowo

Gmina Wielgie 24.10.2019 08:00-15:00 - Stacja Piaseczno 1.Wyłączenie planowane - Region Rypin - Gmina Wielgie

Gmina Zbójno 30.10.2019 08:30-14:00 - Stacja Ciechanówek 7 obwód 300.Wyłączenie planowane - Region Rypin - Gmina Zbójno

Miasto i Gmina Lipno 30.10.2019 08:30-13:00 - Stacja Jastrzębie 1 obwód 400 kierunek Złotopole.Wyłączenie planowane - Region Rypin - Miasto i Gmina Lipno

Miasto i Gmina Rypin 24.10.2019 08:30-13:00 - Stacja Starorypin Prywatny 5 obwód 100 kierunek Meller.Wyłączenie planowane - Region Rypin - Miasto i Gmina Rypin

Miasto i Gmina Rypin 30.10.2019 08:00-11:30 - Stacje Sadłowo 2, 5, 14.Wyłączenie planowane - Region Rypin - Miasto i Gmina Rypin

Gmina Obrowo 24.10.2019 08:30-15:30 - Stacja Silno 1 , Silno ulica WiślanaWyłączenie planowane - Region Toruń - Gmina Obrowo

Gmina Zła Wieś Wielka 25.10.2019 08:30-15:30 - Stacja Górsk 5 , 6 , 7 , 8 , 13, 17 , Górsk ulice Czeremchowa, Nadwiślańska, Długa, Prosta, Spółdzielcza, Wiejska, Sosnowa, Toruńska, ks. Bronisława Markiewicza, Zławieś Mała ulica SosnowaWyłączenie planowane - Region Toruń - Gmina Zła Wieś Wielka

Miasto i Gmina Toruń 25.10.2019 07:00-18:00 - Stacja Iglasta ulice Cienista, Ustronna, Iglasta, Radosna, Matysiaków, Familijna, Bratnia, Nasza, Mała, Łódzka 177 do 185Wyłączenie planowane - Region Toruń - Miasto i Gmina Toruń

Gmina Baruchowo 24.10.2019 09:00-12:30 - stacja PIASKI ZAWADZKIE 3 obwód 100Wyłączenie planowane - Region Włocławek - Gmina Baruchowo

Gmina Brześć Kujawski, Miasto i Gmina Włocławek 23.10.2019 08:30-19:00 - Wieniec ulica Świerkowa, Kruszyn ulice Akacjowa, Świerkowa, Balonowa, Wierzbowa, Topolowa, Nowa Wieś ulica SpadochronowaWyłączenie planowane - Region Włocławek - Gmina Brześć Kujawski, Miasto i Gmina Włocławek

Gmina Chodecz 23.10.2019 09:00-13:00 - stacja PRZYBOROWO OSADA LEŚNAWyłączenie planowane - Region Włocławek - Gmina Chodecz

Miasto i Gmina Kowal, Miasto i Gmina Włocławek 25.10.2019 08:00-12:00 - Włocławek ulica Wojska Polskiego 4, 6, 6a, 8, 8a, 10Wyłączenie planowane - Region Włocławek - Miasto i Gmina Kowal, Miasto i Gmina Włocławek

Miasto i Gmina Włocławek 25.10.2019 08:00-14:00 - we Włocławku ul. Warszawska 15, 15b, 17Wyłączenie planowane - Region Włocławek - Miasto i Gmina Włocławek

Miasto i Gmina Włocławek 23.10.2019 23:00-01:30 - Włocławek ul. Brzezinowa , Ziołowa , Botaniczna , Przepompownia ścieków przy ul. BotanicznejWyłączenie planowane - Region Włocławek - Miasto i Gmina Włocławek

Miasto i Gmina Włocławek 24.10.2019 08:30-13:30 - we Włocławku ul. Reja 18/16Wyłączenie planowane - Region Włocławek - Miasto i Gmina Włocławek

zobacz na mapie bieżące i planowane prace


ENEA - wyłączenia planowane (Kujawsko-Pomorskie)
• W rejonie osiedla Śródmieście, 2019-10-31, 31 paź 07:30 - 31 paź 12:30
• Białe Błota, 2019-10-31, 31 paź 07:30 - 31 paź 14:00
• W rejonie osiedla Miedzyń, 2019-10-30, 30 paź 07:30 - 30 paź 14:00
• W rejonie osiedla Osowa Góra, 2019-10-30, 30 paź 08:00 - 30 paź 12:00
• W rejonie osiedla Bartodzieje, 2019-10-29, 29 paź 07:30 - 29 paź 12:30
• W rejonie osiedla Czyżkówko, 2019-10-29, 29 paź 07:00 - 29 paź 15:00
• W rejonie osiedla Szwederowo, 2019-10-29, 29 paź 08:00 - 29 paź 16:00
• W rejonie osiedla Fordon, 2019-10-29, 29 paź 08:00 - 29 paź 14:00
• W rejonie osiedla Fordon, 2019-10-28, 28 paź 07:30 - 28 paź 12:30
• W rejonie osiedla Fordon, 2019-10-28, 28 paź 07:30 - 28 paź 16:00
• Kcynia, 2019-10-31, 31 paź 08:00 - 31 paź 15:00
• Więcbork, 2019-10-24, 24 paź 07:00 - 24 paź 10:00
• Szubin, 2019-10-23, 23 paź 09:00 - 23 paź 17:00
• Sadki, 2019-10-30, 30 paź 07:00 - 30 paź 10:00, 30 paź 14:00 - 30 paź 18:00
• Sępólno Krajeńskie, 2019-10-30, 30 paź 08:00 - 30 paź 15:00
• Więcbork, 2019-10-29, 29 paź 08:00 - 29 paź 15:00
• Nakło nad Notecią, 2019-10-29, 29 paź 07:00 - 29 paź 17:00
• Mrocza, Nakło nad Notecią, 2019-10-29, 29 paź 07:00 - 29 paź 09:00, 29 paź 14:00 - 29 paź 18:00
• Sośno, 2019-10-28, 28 paź 08:00 - 28 paź 15:00
• Nakło nad Notecią, 2019-10-28, 28 paź 09:30 - 28 paź 15:00
• Sadki, 2019-10-28, 28 paź 07:00 - 28 paź 10:00, 28 paź 13:00 - 28 paź 17:00
• Gniewkowo, 2019-10-25, 25 paź 09:00 - 25 paź 15:00
• Łabiszyn, 2019-10-23, 23 paź 08:00 - 23 paź 15:00
• Trzemeszno, 2019-10-23, 23 paź 07:00 - 23 paź 08:30, 23 paź 16:00 - 23 paź 18:00
• Trzemeszno, 2019-10-23, 23 paź 07:00 - 23 paź 18:00
• Nowa Wieś Wielka, 2019-10-25, 25 paź 09:00 - 25 paź 13:00
• Łabiszyn, 2019-10-24, 24 paź 09:00 - 24 paź 15:00
• Kruszwica, 2019-10-24, 24 paź 08:00 - 24 paź 15:00
• Inowrocław, 2019-10-23, 23 paź 08:00 - 23 paź 15:00
• Trzemeszno, 2019-10-24, 24 paź 08:00 - 24 paź 15:00
• Jeziora Wielkie, 2019-10-24, 24 paź 08:00 - 24 paź 13:00
• Żnin, 2019-10-25, 25 paź 08:00 - 25 paź 13:00
• Rogowo, 2019-10-24, 24 paź 08:00 - 24 paź 13:00
• Janowiec Wielkopolski, 2019-10-23, 23 paź 08:00 - 23 paź 13:00
• Rogowo, 2019-10-22, 22 paź 08:00 - 22 paź 13:00
• Jeżewo, 2019-10-21, 21 paź 08:30 - 21 paź 11:30
• Chojnice, 2019-10-24, 24 paź 08:00 - 24 paź 11:30
• Tuchola, 2019-10-25, 25 paź 08:30 - 25 paź 11:30
• Tuchola, 2019-10-25, 25 paź 11:30 - 25 paź 15:00
• Czersk, 2019-10-25, 25 paź 08:00 - 25 paź 14:00
• Cekcyn, 2019-10-24, 24 paź 08:30 - 24 paź 12:00
• Chojnice, 2019-10-23, 23 paź 09:00 - 23 paź 12:30
• Lubiewo, 2019-10-23, 23 paź 08:30 - 23 paź 12:00
• Chojnice, 2019-10-23, 23 paź 10:00 - 23 paź 12:30
• Kęsowo, 2019-10-23, 23 paź 08:30 - 23 paź 14:00
• Czersk, 2019-10-22, 22 paź 10:00 - 22 paź 13:30
• Tuchola, 2019-10-22, 22 paź 08:00 - 22 paź 14:00
• Chojnice, 2019-10-21, 21 paź 12:00 - 21 paź 15:30
• Czersk, 2019-10-21, 21 paź 08:00 - 21 paź 12:30
• Chojnice, 2019-10-21, 21 paź 08:00 - 21 paź 11:30
• Tuchola, 2019-10-21, 21 paź 08:00 - 21 paź 10:30
• Chojnice, 2019-10-21, 21 paź 08:00 - 21 paź 14:30
• Tuchola, 2019-10-21, 21 paź 10:00 - 21 paź 14:30
• Sadki, 2019-10-21, 21 paź 07:00 - 21 paź 10:00, 21 paź 14:00 - 21 paź 18:00
• Rogowo, 2019-10-23, 23 paź 10:00 - 23 paź 11:00
• Rogowo, 2019-10-23, 23 paź 10:00 - 23 paź 11:00
• W rejonie osiedli Zimne Wody, Czersko Polskie, 2019-10-24, 24 paź 07:30 - 24 paź 13:30
• Dąbrowa Chełmińska, 2019-10-23, 23 paź 07:00 - 23 paź 16:00
• W rejonie osiedla Bartodzieje, 2019-10-21, 21 paź 07:30 - 21 paź 13:30
• Osielsko, 2019-10-21, 21 paź 09:30 - 21 paź 13:30
• Gąsawa, 2019-10-19, 19 paź 08:00 - 19 paź 15:00
• Strzelno, 2019-10-21, 21 paź 08:00 - 21 paź 15:00
• Trzemeszno, 2019-10-21, 21 paź 09:00 - 21 paź 14:00
• Złotniki Kujawskie, 2019-10-30, 30 paź 08:00 - 30 paź 17:00
• Pakość, 2019-10-24, 24 paź 09:00 - 24 paź 14:00
• Nowa Wieś Wielka, 2019-10-22, 22 paź 13:00 - 22 paź 18:00
• Koronowo, 2019-10-21, 21 paź 09:00 - 21 paź 17:00
• Koronowo, 2019-10-22, 22 paź 09:00 - 22 paź 17:00
• Janowiec Wielkopolski, 2019-10-18, 18 paź 13:00 - 18 paź 18:00
• Mogilno, 2019-10-18, 18 paź 10:00 - 18 paź 18:00
• W rejonie osiedla Fordon, 2019-10-23, 23 paź 07:30 - 23 paź 12:30
• Solec Kujawski, 2019-10-25, 25 paź 07:00 - 25 paź 15:00
• Osielsko, 2019-10-21, 21 paź 07:30 - 21 paź 13:00
• Dąbrowa Chełmińska, 2019-10-21, 21 paź 07:00 - 21 paź 16:00
• Białe Błota, 2019-10-22, 22 paź 07:00 - 22 paź 15:00
• W rejonie osiedla Wyżyny, 2019-10-22, 22 paź 07:30 - 22 paź 11:30
• Mrocza, 2019-10-25, 25 paź 08:00 - 25 paź 10:00, 25 paź 14:00 - 25 paź 17:00
• Sadki, 2019-10-22, 22 paź 09:30 - 22 paź 15:00
• Kcynia, 2019-10-22, 22 paź 08:30 - 22 paź 12:00
• Koronowo, 2019-10-22, 22 paź 07:00 - 22 paź 15:00
• Kcynia, 2019-10-21, 21 paź 07:00 - 21 paź 15:00
• Nakło nad Notecią, 2019-10-25, 25 paź 08:00 - 25 paź 14:00
• Koronowo, 2019-10-24, 24 paź 07:00 - 24 paź 09:00, 24 paź 16:00 - 24 paź 19:00
• Sośno, 2019-10-24, 24 paź 08:00 - 24 paź 13:00
• W rejonie osiedla Czyżkówko, 2019-10-21, 21 paź 07:30 - 21 paź 12:30
• Strzelno, 2019-10-17, 17 paź 08:00 - 17 paź 12:00
• Gniewkowo, 2019-10-22, 22 paź 08:00 - 22 paź 14:00
• Gniewkowo, 2019-10-21, 21 paź 08:00 - 21 paź 15:00
• Gniewkowo, 2019-10-18, 18 paź 09:00 - 18 paź 15:00
• Nowa Wieś Wielka, 2019-10-18, 18 paź 08:00 - 18 paź 13:00
• Inowrocław, 2019-10-18, 18 paź 08:00 - 18 paź 14:00
• Rogowo, 2019-10-18, 18 paź 08:00 - 18 paź 15:00
• Trzemeszno, 2019-10-17, 17 paź 08:00 - 17 paź 16:00
• Dąbrowa, 2019-10-17, 17 paź 07:30 - 17 paź 15:00
• Inowrocław, 2019-10-17, 17 paź 09:00 - 17 paź 15:00
• Inowrocław, 2019-10-16, 16 paź 08:00 - 16 paź 11:00
• Mogilno, 2019-10-16, 16 paź 11:00 - 16 paź 14:00
• Mogilno, 2019-10-16, 16 paź 08:00 - 16 paź 13:00
• Żnin, 2019-10-16, 16 paź 07:00 - 16 paź 15:00
• Janikowo, 2019-10-16, 16 paź 09:00 - 16 paź 14:00
Szukaj
szuka na diver.net.pl lub newsów w sieci

Kurs walut NBP (fix)
waluta kupno sprz.
USD 3.8001 3.8769
AUD 2.6128 2.6656
CAD 2.8992 2.9578
EUR 4.2394 4.3250
HUF 0.012847 0.013107
CHF 3.8573 3.9353
GBP 4.9375 5.0373
JPY 0.035023 0.035731
CZK 0.1655 0.1689
DKK 0.5675 0.5789
NOK 0.4167 0.4251
SEK 0.3951 0.4031
XDR 5.2383 5.3441

205/C/NBP/2019 na dn. 2019-10-22


Pogoda dla 386 miejscowości


Ostrzeżenia

IMGW-PIB: ostrzeżenia meteo:

prognoza zagrożeń | 24 | 48 | 72h
ostrzeżenia hydrologiczne

prognoza konwekcyjna:

ostrzeżenia meteorologiczne:

EU dziś | EU jutro | PL dziś | PL jutro

ostrzeżenia burzowe ESTOFEX 24h:


Twoje urządzenie
IP: 3.228.21.186
Ekran: x
ViewPort: Requires JavaScript x Requires JavaScript
@@:@@:@@

Zegar atomowy ©

Podziel się!


energetykaoff
Udostępnij na: | | |


Statystyki

stat4u