Menu
Wyszukiwanie miejscowości / dzielnicy / ulicy

ENERGA - wyłączenia bieżące (Kujawsko-Pomorskie)

ENERGA - wyłączenia planowane (Kujawsko-Pomorskie)

Gmina Osiek

Stacja Strzygi 5.

23.04.2018 08:00-18:00

Wyłączenie planowane – Region Brodnica - Gmina Osiek

Miasto i Gmina Brodnica

Stacja Nowy Dwór 3.

23.04.2018 08:00-19:00

Wyłączenie planowane – Region Brodnica - Miasto i Gmina Brodnica

Gmina Biskupiec

Stacja Wonna 1.

23.04.2018 08:30-16:00

Wyłączenie planowane – Region Brodnica - Gmina Biskupiec

Gmina Biskupiec

Stacje Wonna: 2, 3, 4, 5, 7, 8, PGR.

23.04.2018 08:30-12:00

Wyłączenie planowane – Region Brodnica - Gmina Biskupiec

Miasto i Gmina Brodnica

Stacja Kruszynki Osiedle.

23.04.2018 10:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Brodnica - Miasto i Gmina Brodnica

Gmina Biskupiec

Stacja Krotoszyny 2.

24.04.2018 08:00-18:00

Wyłączenie planowane – Region Brodnica - Gmina Biskupiec

Gmina Biskupiec

Stacje: Biskupiec: 2, 3, 8; Bielice 1; Czachówki: 1, 2, PGR; Fitowo 1; Krotoszyny: 2, 3, 5, 6, 8.

24.04.2018 08:00-10:00
24.04.2018 14:00-18:00

Wyłączenie planowane – Region Brodnica - Gmina Biskupiec

Gmina Brzozie, Gmina Grodziczno, Gmina Zbiczno

Stacje: Bachotek AZS; Jajkowo: Owczarnia, PGR, 1, 2, 4, 5, 7; Kuligi, Kuligi 2; Szramowo: 4, 5.

24.04.2018 08:00-25.04.2018 18:00

Wyłączenie planowane – Region Brodnica - Gmina Brzozie, Gmina Grodziczno, Gmina Zbiczno

Miasto i Gmina Golub Dobrzyń

Stacja Bemet.

24.04.2018 08:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Brodnica - Miasto i Gmina Golub Dobrzyń

Miasto i Gmina Golub Dobrzyń

Linia Sokołowo 1 obwód 100.

24.04.2018 08:30-15:30

Wyłączenie planowane – Region Brodnica - Miasto i Gmina Golub Dobrzyń

Miasto i Gmina Golub Dobrzyń

Stacja Szosa Rypińska 2 dla miejscowości Golub Dobrzyń ulice Ceglana i szosa Rypińska.

25.04.2018 08:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Brodnica - Miasto i Gmina Golub Dobrzyń

Gmina Bartniczka

Linia Radoszki 4 obwód 200.

25.04.2018 08:30-14:00

Wyłączenie planowane – Region Brodnica - Gmina Bartniczka

Gmina Świecie nad Osą

Stacja Rychnowo 3.

26.04.2018 08:00-20:00

Wyłączenie planowane – Region Brodnica - Gmina Świecie nad Osą

Gmina Jabłonowo

Linia Buk Pomorski 4 obwód 200.

26.04.2018 08:30-16:00

Wyłączenie planowane – Region Brodnica - Gmina Jabłonowo

Miasto i Gmina Brodnica

Linia Zduńska obwód 200 dla miejscowości Brodnica ulica Zduńska 2 i 4.

27.04.2018 08:00-14:00

Wyłączenie planowane – Region Brodnica - Miasto i Gmina Brodnica

Gmina Dębowa Łąka

Linia Wielkie Radowiska 6 obwód 100.

27.04.2018 08:30-16:00

Wyłączenie planowane – Region Brodnica - Gmina Dębowa Łąka

Gmina Górzno

Linia Szczutowo 9 obwód 100.

27.04.2018 08:30-16:00

Wyłączenie planowane – Region Brodnica - Gmina Górzno

Miasto i Gmina Golub Dobrzyń

Linia Sosnowa obwód 400 i linia Osiedle Leśne 2 obwód 700 dla miejscowości Golub Dobrzyń ulice: Leśna, Lipnowska, Modrzewiowa, Sosnowa i świerkowa.

27.04.2018 08:30-15:30

Wyłączenie planowane – Region Brodnica - Miasto i Gmina Golub Dobrzyń

Miasto i Gmina Golub Dobrzyń

Linia Sosnowa obwód 400 i linia Osiedle Leśne 2 obwód 700 dla miejscowości Golub Dobrzyń ulice: Leśna, Lipnowska, Modrzewiowa, Sosnowa i świerkowa.

27.04.2018 08:30-15:30

Wyłączenie planowane – Region Brodnica - Miasto i Gmina Golub Dobrzyń

Miasto i Gmina Grudziądz

Stacja: Węgrowo 7 obwód 200

23.04.2018 08:00-13:00

Wyłączenie planowane – Region Grudziądz - Miasto i Gmina Grudziądz

Miasto i Gmina Grudziądz, Miasto Wąbrzeźno

Stacje: Ryńsk 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15

23.04.2018 08:00-10:00
23.04.2018 14:00-16:00

Wyłączenie planowane – Region Grudziądz - Miasto i Gmina Grudziądz, Miasto Wąbrzeźno

Miasto i Gmina Grudziądz, Miasto Wąbrzeźno

Stacje: Ryńsk 1, 2, 14

23.04.2018 10:00-14:00

Wyłączenie planowane – Region Grudziądz - Miasto i Gmina Grudziądz, Miasto Wąbrzeźno

Gmina Łasin

Stacja: Nowe Błonowo 2

24.04.2018 08:30-16:00

Wyłączenie planowane – Region Grudziądz - Gmina Łasin

Gmina Łasin

Stacja: Nowe Błonowo 2 obwód 200

25.04.2018 08:00-16:00

Wyłączenie planowane – Region Grudziądz - Gmina Łasin

Miasto i Gmina Grudziądz

Stacja: Mokre 14 obwód 300

26.04.2018 08:00-12:00

Wyłączenie planowane – Region Grudziądz - Miasto i Gmina Grudziądz

Miasto Wąbrzeźno

Stacja: Trzcianek 1

26.04.2018 08:00-12:00

Wyłączenie planowane – Region Grudziądz - Miasto Wąbrzeźno

Gmina Stolno, Miasto i Gmina Chełmno

Stacja: Grubno PZGS obwód 600

26.04.2018 09:00-13:00

Wyłączenie planowane – Region Grudziądz - Gmina Stolno, Miasto i Gmina Chełmno

Miasto i Gmina Grudziądz

Stacja: Mokre 14 obwód 400

26.04.2018 12:00-16:00

Wyłączenie planowane – Region Grudziądz - Miasto i Gmina Grudziądz

Miasto i Gmina Grudziądz

Stacja: Piaski 1 obwód 100

27.04.2018 08:00-12:00

Wyłączenie planowane – Region Grudziądz - Miasto i Gmina Grudziądz

Miasto Wąbrzeźno

Stacja: Piekarnia Wąbrzeźno obwód 300

27.04.2018 08:00-12:00

Wyłączenie planowane – Region Grudziądz - Miasto Wąbrzeźno

Gmina Lisewo

Stacja: Pniewite 6

27.04.2018 09:00-13:00

Wyłączenie planowane – Region Grudziądz - Gmina Lisewo

Gmina Radzyń Chełmiński

Stacja: Mazanki 2

27.04.2018 09:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Grudziądz - Gmina Radzyń Chełmiński

Gmina Dobre, Gmina Osięciny

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BYCZYNA KOLONIA 1, 2, 3, BODZANOWO 1, 2, 3, 4, 5, 8, BYCZYNA 2 Hydrofornia, LUDWIKOWO .

23.04.2018 08:00-11:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Dobre, Gmina Osięciny

Gmina Izbica Kujawska

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WYSTRZELICE 1 .

23.04.2018 08:00-16:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Izbica Kujawska

Gmina Osięciny

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LEKARZEWICE 3, SAMSZYCE 4, NAGÓRKI 2 .

23.04.2018 08:00-11:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Osięciny

Gmina Raciążek

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PODOLE 8 .

23.04.2018 08:00-16:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Raciążek

Gmina Raciążek, Miasto i Gmina Ciechocinek

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RACIĄŻEK WOLA, RACIĄŻEK PAŚNIKI 2, PODOLE 7, 9, GS, SIARZEWO 4, 5 .

23.04.2018 08:00-10:00
23.04.2018 14:00-16:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Raciążek, Miasto i Gmina Ciechocinek

Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski, Gmina Piotrków Kujawski, Miasto i Gmina Ciechocinek

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SŁOŃSK GÓRNY .

23.04.2018 08:00-10:00
23.04.2018 14:00-16:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski, Gmina Piotrków Kujawski, Miasto i Gmina Ciechocinek

Miasto i Gmina Ciechocinek

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK BEMA 2, 3, 4, CIECHOCINEK ROLNA, CIECHOCINEK LIPNOWSKA, CIECHOCINEK 700 LECIA .

23.04.2018 08:00-10:00
23.04.2018 14:00-16:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Miasto i Gmina Ciechocinek

Gmina Piotrków Kujawski

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CZARNOTKA obwód 100 .

23.04.2018 11:00-14:30

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Piotrków Kujawski

Gmina Boniewo, Gmina Izbica Kujawska

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBOMIN 3 WIEŚ .

24.04.2018 08:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Boniewo, Gmina Izbica Kujawska

Gmina Dobre

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BYCZYNA 1, 4, 5, KŁONOWO 1, 3, KŁONOWO PARCELE .

24.04.2018 08:00-11:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Dobre

Gmina Piotrków Kujawski

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej GRADOWO 3 .

24.04.2018 08:00-16:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Piotrków Kujawski

Miasto i Gmina Radziejów

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PŁOWCE 5 .

24.04.2018 08:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Miasto i Gmina Radziejów

Miasto i Gmina Radziejów

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TARNÓWKA, BISKUPICE 6, 7, BISKUPICE Farma Wiatrowa .

24.04.2018 08:00-11:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Miasto i Gmina Radziejów

Miasto i Gmina Radziejów, Gmina Izbica Kujawska

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej IZBICA E TORUŃSKA obwód 300 ulica Toruńska .

24.04.2018 08:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Miasto i Gmina Radziejów, Gmina Izbica Kujawska

Gmina Waganiec

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BRUDNOWO 1 obwód 300 .

24.04.2018 10:30-14:30

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Waganiec

Gmina Boniewo, Gmina Chodecz

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŁĄCZEWNA 2 obwód 100 .

25.04.2018 08:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Boniewo, Gmina Chodecz

Gmina Bytoń

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BYTOŃSKIE HELENDRY .

25.04.2018 08:00-18:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Bytoń

Gmina Lubraniec

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KŁOBIA 9 .

25.04.2018 08:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Lubraniec

Gmina Zakrzewo

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WOLA BACHORNA 2 .

25.04.2018 08:00-16:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Zakrzewo

Gmina Bądkowo

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BADKOWO 7, 8, BĄDKOWO POM, GOSPODA, Posterunek Energetyczny, TOPORZYSZCZEWO 1, ŻABIENIEC 1, 3 .

25.04.2018 09:30-11:30

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Bądkowo

Gmina Topólka

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej MIŁACHÓWEK 4 obwód 200 .

25.04.2018 10:30-14:30

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Topólka

Gmina Boniewo

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBOMIN 2 WIEŚ obwód 100 .

26.04.2018 08:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Boniewo

Gmina Dobre

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej DOBRE 2 .

26.04.2018 08:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Dobre

Gmina Osięciny

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OSŁONKI 4 .

26.04.2018 08:00-16:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Osięciny

Gmina Piotrków Kujawski

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PIOTRKÓW GS obwód 200 .

26.04.2018 08:30-12:30

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Piotrków Kujawski

Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski, Gmina Piotrków Kujawski, Miasto i Gmina Ciechocinek

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SŁOŃSK GÓRNY obwód 600 .

26.04.2018 10:30-15:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski, Gmina Piotrków Kujawski, Miasto i Gmina Ciechocinek

Gmina Bytoń, Gmina Dobre, Gmina Osięciny

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUDWIKOWO .

27.04.2018 08:00-16:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Bytoń, Gmina Dobre, Gmina Osięciny

Gmina Dobre

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BYCZYNA KOLONIA 1, 2, 3, BODZANOWO 1, 2, 3, 4, 5, 8, BYCZYNA 2 Hydrofornia .

27.04.2018 08:00-10:00
27.04.2018 12:00-16:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Dobre

Gmina Izbica Kujawska

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej JOASIN WYSTRZELICE .

27.04.2018 08:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Izbica Kujawska

Gmina Lubanie

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TADZIN 1 .

27.04.2018 08:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Lubanie

Gmina Lubraniec

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBRANIEC OKRZEI obwód 200 ulica Jasińskiego, Radziejowska .

27.04.2018 08:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Lubraniec

Gmina Lubraniec

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej REDECZ WIELKI PARCELE 3 .

27.04.2018 08:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Lubraniec

Miasto i Gmina Radziejów

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PŁOWCE 2 .

27.04.2018 08:00-16:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Miasto i Gmina Radziejów

Miasto i Gmina Radziejów

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TARNÓWKA, BISKUPICE 6, 7, BISKUPICE Farma Wiatrowa .

27.04.2018 08:00-16:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Miasto i Gmina Radziejów

Gmina Dobre

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BYCZYNA 1, 4, 5, KŁONOWO 1, 3, KŁONOWO PARCELE .

27.04.2018 12:00-16:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Dobre

Gmina Osięciny

odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NAGÓRKI 2 .

27.04.2018 12:00-16:00

Wyłączenie planowane – Region Radziejów - Gmina Osięciny

Gmina Chrostkowo

Stacje Chojno od 1 do 9, Nowa Wieś 8.

23.04.2018 08:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Rypin - Gmina Chrostkowo

Gmina Rogowo

Stacja Rogówko 3.

23.04.2018 08:00-11:00

Wyłączenie planowane – Region Rypin - Gmina Rogowo

Miasto i Gmina Lipno, Gmina Brzuze, Gmina Wielgie

Stacje Krzyżówki 2, Ostrowite od 1 do 7, Szczepanki 1, 3, Witkowo 5.

23.04.2018 08:00-10:00

Wyłączenie planowane – Region Rypin - Miasto i Gmina Lipno, Gmina Brzuze, Gmina Wielgie

Gmina Skępe

Stacja Skępe 34.

23.04.2018 08:30-13:30

Wyłączenie planowane – Region Rypin - Gmina Skępe

Gmina Wielgie

Stacja Czarne 7.

23.04.2018 11:00-14:00

Wyłączenie planowane – Region Rypin - Gmina Wielgie

Gmina Rogowo, Gmina Chrostkowo

Stacje Huta Chojno 1, 2, 5, 6, Żwirownia.

24.04.2018 08:00-16:00

Wyłączenie planowane – Region Rypin - Gmina Rogowo, Gmina Chrostkowo

Gmina Brzuze

Stacja Żałe 4.

24.04.2018 08:30-13:00

Wyłączenie planowane – Region Rypin - Gmina Brzuze

Gmina Kikół

Stacja Kikół 18 obwód 400 kierunek Plac Kościuszki.

25.04.2018 08:00-14:30

Wyłączenie planowane – Region Rypin - Gmina Kikół

Miasto i Gmina Rypin

Stacja Cetki 6.

25.04.2018 08:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Rypin - Miasto i Gmina Rypin

Gmina Kikół

Stacje Jarczechowo 1, 4.

25.04.2018 08:30-13:00

Wyłączenie planowane – Region Rypin - Gmina Kikół

Miasto i Gmina Lipno, Miasto i Gmina Rypin

Stacja Dębiany 6 obwód 300 kierunek Waliszewski.

25.04.2018 08:30-11:00

Wyłączenie planowane – Region Rypin - Miasto i Gmina Lipno, Miasto i Gmina Rypin

Miasto i Gmina Rypin

Stacja Borzymin 4.

26.04.2018 08:00-17:00

Wyłączenie planowane – Region Rypin - Miasto i Gmina Rypin

Miasto i Gmina Lipno

Stacja Tomaszewo 1.

26.04.2018 08:30-13:00

Wyłączenie planowane – Region Rypin - Miasto i Gmina Lipno

Miasto i Gmina Lipno, Gmina Wielgie

Stacja Suradowo.

26.04.2018 08:30-12:00

Wyłączenie planowane – Region Rypin - Miasto i Gmina Lipno, Gmina Wielgie

Miasto i Gmina Lipno

Stacja Białowieżyn 2.

26.04.2018 09:00-16:00

Wyłączenie planowane – Region Rypin - Miasto i Gmina Lipno

Gmina Wielgie

Stacja Bętlewo 4.

27.04.2018 08:30-11:30

Wyłączenie planowane – Region Rypin - Gmina Wielgie

Miasto i Gmina Lipno

Stacja Jankowo 3.

27.04.2018 08:30-13:00

Wyłączenie planowane – Region Rypin - Miasto i Gmina Lipno

Miasto i Gmina Lipno

Stacja Białowieżyn 1 obwód 100 kierunek wieś.

27.04.2018 09:00-16:00

Wyłączenie planowane – Region Rypin - Miasto i Gmina Lipno

Miasto i Gmina Lipno, Gmina Wielgie

Stacja Bętlewo 3.

27.04.2018 11:00-14:30

Wyłączenie planowane – Region Rypin - Miasto i Gmina Lipno, Gmina Wielgie

Gmina Lubicz

Stacja Brzezinko 2

23.04.2018 07:30-12:30

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Gmina Lubicz

Gmina Łysomice, Gmina Łubianka

Stacja Ostaszewo 2 kierunek Boisko Orlik

23.04.2018 07:30-12:00

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Gmina Łysomice, Gmina Łubianka

Gmina Kowalewo Pomorskie

Stacja Józefat 1

23.04.2018 08:00-10:00

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Gmina Kowalewo Pomorskie

Miasto i Gmina Toruń

Stacja Panieńska 2 Toruń ul. Wojska Polskiego 11-19

23.04.2018 08:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Miasto i Gmina Toruń

Gmina Lubicz

Stacja Gronowo 3

23.04.2018 08:30-14:30

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Gmina Lubicz

Gmina Zła Wieś Wielka

Stacja Stanisławka

23.04.2018 09:00-12:00

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Gmina Zła Wieś Wielka

Gmina Łysomice

Stacja Kamionki Duże 4 obwód kierunek Zlewnia

23.04.2018 10:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Gmina Łysomice

Miasto i Gmina Toruń, Gmina Lubicz

Stacja Lubicz 18 ul. Niteckiego, Trzaskalskiego

24.04.2018 07:30-11:00

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Miasto i Gmina Toruń, Gmina Lubicz

Gmina Obrowo

Stacja Dobrzejewice 2

24.04.2018 08:00-12:00

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Gmina Obrowo

Gmina Zła Wieś Wielka

Stacja Górsk 2 ul. Nadwiślańska od Markiewicza

24.04.2018 08:00-12:00

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Gmina Zła Wieś Wielka

Miasto i Gmina Toruń

Stacja Lisi Ogon Toruń ul. Ugory 119-133

24.04.2018 08:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Miasto i Gmina Toruń

Miasto i Gmina Toruń

Stacja Panieńska 2 Toruń ul. Wojska Polskiego 25-29

24.04.2018 08:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Miasto i Gmina Toruń

Miasto i Gmina Chełmża, Gmina Zła Wieś Wielka

Stacja Rozgarty 6 obwód kierunek Przysiek ul. Baśniowa , Kreta, Toruńska

24.04.2018 08:30-14:30

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Miasto i Gmina Chełmża, Gmina Zła Wieś Wielka

Gmina Zła Wieś Wielka

Stacja Górsk 4 ul. Bronisława Markiewicza

24.04.2018 10:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Gmina Zła Wieś Wielka

Miasto i Gmina Toruń

Stacja Kołłątaja 2 Toruń ul. Podgórna 18 i 22

25.04.2018 08:00-14:00

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Miasto i Gmina Toruń

Gmina Kowalewo Pomorskie

Stacja Józefat 3

25.04.2018 08:30-16:30

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Gmina Kowalewo Pomorskie

Gmina Obrowo

Stacja Osiek 18

25.04.2018 09:00-13:00

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Gmina Obrowo

Miasto i Gmina Toruń

Stacja Strzałowa Toruń ul. Strzałowa

25.04.2018 09:30-13:30

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Miasto i Gmina Toruń

Miasto i Gmina Chełmża, Miasto i Gmina Toruń

Stacja Wiadukt Toruń ul. Kościuszki , Chrobrego 59

26.04.2018 07:30-12:00

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Miasto i Gmina Chełmża, Miasto i Gmina Toruń

Miasto i Gmina Toruń, Gmina Lubicz

Stacja Lubicz 18 ul. Trzaskowskiego, Rzemieślnicza

26.04.2018 07:30-11:30

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Miasto i Gmina Toruń, Gmina Lubicz

Miasto i Gmina Toruń

Stacja Panieńska 2 Toruń ul. Wojska Polskiego 39-31

26.04.2018 08:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Miasto i Gmina Toruń

Gmina Zła Wieś Wielka

Stacja Gutowo 6 obwód kierunek Szkoła

26.04.2018 08:30-14:30

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Gmina Zła Wieś Wielka

Gmina Obrowo, Gmina Ciechocin, Gmina Lubicz

Stacja Szembekowo 4

26.04.2018 09:00-12:00

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Gmina Obrowo, Gmina Ciechocin, Gmina Lubicz

Miasto i Gmina Toruń

Stacja Lelewela 1 Toruń ul. Grudziądzka 101-113, Wybickiego, Żelazna

27.04.2018 01:00-03:00

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Miasto i Gmina Toruń

Gmina Obrowo

Stacja Kawęczyn 2

27.04.2018 07:30-15:00

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Gmina Obrowo

Miasto i Gmina Toruń

Stacja Fort 15 Toruń ul. Podgórna , Okólna do Starej Drogi

27.04.2018 08:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Miasto i Gmina Toruń

Miasto i Gmina Chełmża

Stacja Kuczwały 8

27.04.2018 08:30-15:30

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Miasto i Gmina Chełmża

Miasto i Gmina Chełmża

Stacja Chełmża Turystyczna ul. Słoneczna

27.04.2018 09:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Miasto i Gmina Chełmża

Miasto i Gmina Toruń

Stacja Tworzywa ul. Broniewskiego 57-59, Mickiewicza od Reja do Szosy Bydgoskiej, Asnyka 14a-16 c, Szosa Bydgoska 5, 40, stacja BP , Parkig przy Broniewskiego

27.04.2018 10:00-15:00

Wyłączenie planowane – Region Toruń - Miasto i Gmina Toruń

Miasto i Gmina Włocławek

Kruszynek, Ludwinowo

23.04.2018 08:30-11:30

Wyłączenie planowane – Region Włocławek - Miasto i Gmina Włocławek

Miasto i Gmina Włocławek

stacja Kruszynek 2

23.04.2018 11:00-14:00

Wyłączenie planowane – Region Włocławek - Miasto i Gmina Włocławek

Gmina Brześć Kujawski

Brześć Kujawski ulice Rybaki, Głowackiego, Rumaki

24.04.2018 08:00-12:00

Wyłączenie planowane – Region Włocławek - Gmina Brześć Kujawski

Miasto i Gmina Włocławek

Kruszyn ulice Kazimierza Wielkiego, Kaniewska

25.04.2018 08:30-11:30

Wyłączenie planowane – Region Włocławek - Miasto i Gmina Włocławek

Gmina Chodecz

Mstowo dz. 179/55

25.04.2018 09:30-12:30

Wyłączenie planowane – Region Włocławek - Gmina Chodecz

Miasto i Gmina Włocławek

Skoki Duże dz. 49/2 i dz. 49/4

26.04.2018 09:30-12:30

Wyłączenie planowane – Region Włocławek - Miasto i Gmina Włocławek

Miasto i Gmina Włocławek

Włocławek ul. Spokojna dz. 95b, 98b, 98c

27.04.2018 09:30-12:30

Wyłączenie planowane – Region Włocławek - Miasto i Gmina Włocławek

zobacz na mapie bieżące i planowane prace


ENEA - wyłączenia planowane (Kujawsko-Pomorskie)
• Strzelno, 2018-04-26, 26 kwi 07:30 - 26 kwi 12:00
• Strzelno, 2018-04-26, 26 kwi 07:30 - 26 kwi 12:00
• Strzelno, 2018-04-26, 26 kwi 11:00 - 26 kwi 19:00
• Trzemeszno, 2018-04-25, 25 kwi 08:00 - 25 kwi 13:30
• Jeziora Wielkie, 2018-04-27, 27 kwi 07:30 - 27 kwi 19:30
• Szubin, 2018-04-26, 26 kwi 09:00 - 26 kwi 18:00
• Osielsko, 2018-04-26, 26 kwi 06:00 - 26 kwi 08:00, 26 kwi 16:00 - 26 kwi 18:00
• Osielsko, 2018-04-26, 26 kwi 06:00 - 26 kwi 18:00
• Osielsko, 2018-04-25, 25 kwi 08:00 - 25 kwi 14:00
• Inowrocław, 2018-04-26, 26 kwi 08:00 - 26 kwi 16:30
• Kruszwica, 2018-04-27, 27 kwi 09:00 - 27 kwi 14:00
• Janowiec Wielkopolski, 2018-04-27, 27 kwi 08:30 - 27 kwi 13:30
• Łabiszyn, 2018-04-25, 25 kwi 09:00 - 25 kwi 13:00
• Białe Błota, 2018-04-24, 24 kwi 09:00 - 24 kwi 16:00
• Gąsawa, 2018-04-25, 25 kwi 09:00 - 25 kwi 13:00
• Łabiszyn, 2018-04-27, 27 kwi 09:00 - 27 kwi 13:00
• Inowrocław, 2018-04-26, 26 kwi 08:30 - 26 kwi 10:30
• Pakość, 2018-04-26, 26 kwi 09:00 - 26 kwi 14:00
• Inowrocław, 2018-04-25, 25 kwi 07:30 - 25 kwi 17:00
• Inowrocław, 2018-04-25, 25 kwi 07:30 - 25 kwi 17:00
• Inowrocław, 2018-04-25, 25 kwi 07:30 - 25 kwi 17:00
• Strzelno, 2018-04-26, 26 kwi 08:00 - 26 kwi 19:00
• Janowiec Wielkopolski, 2018-04-24, 24 kwi 13:00 - 24 kwi 18:00
• Janowiec Wielkopolski, 2018-04-24, 24 kwi 08:30 - 24 kwi 13:00
• Osielsko, 2018-04-24, 24 kwi 08:00 - 24 kwi 13:00
• WYŁĄCZENIE ODWOŁANE! Gostycyn, 2018-04-27, 27 kwi 09:00 - 27 kwi 14:30
• Trzemeszno, 2018-04-23, 23 kwi 08:00 - 23 kwi 13:30
• Cekcyn, 2018-04-27, 27 kwi 08:00 - 27 kwi 14:30
• Czersk, 2018-04-27, 27 kwi 09:00 - 27 kwi 14:30
• Brusy, 2018-04-27, 27 kwi 08:00 - 27 kwi 13:00
• Brusy, 2018-04-27, 27 kwi 12:30 - 27 kwi 18:00
• Tuchola, 2018-04-26, 26 kwi 09:00 - 26 kwi 14:30
• Czersk, 2018-04-26, 26 kwi 09:00 - 26 kwi 14:30
• Lubiewo, 2018-04-26, 26 kwi 08:00 - 26 kwi 14:00
• Lubiewo, 2018-04-26, 26 kwi 12:30 - 26 kwi 18:00
• Lubiewo, 2018-04-26, 26 kwi 08:00 - 26 kwi 12:30
• Świecie, 2018-04-26, 26 kwi 09:00 - 26 kwi 15:30
• Świekatowo, 2018-04-26, 26 kwi 07:30 - 26 kwi 14:00
• Dragacz, 2018-04-28, 28 kwi 08:30 - 28 kwi 14:30
• Świecie, 2018-04-27, 27 kwi 08:30 - 27 kwi 15:30
• Dobrcz, 2018-04-27, 27 kwi 12:00 - 27 kwi 18:30
• Dobrcz, 2018-04-27, 27 kwi 07:30 - 27 kwi 13:30
• Szubin, 2018-04-25, 25 kwi 08:00 - 25 kwi 15:00
• Nakło nad Notecią, 2018-04-24, 24 kwi 07:30 - 24 kwi 08:30, 24 kwi 14:30 - 24 kwi 15:30
• Czersk, 2018-04-25, 25 kwi 09:00 - 25 kwi 14:30
• Tuchola, 2018-04-25, 25 kwi 09:00 - 25 kwi 14:30
• Chojnice, 2018-04-25, 25 kwi 12:30 - 25 kwi 18:00
• Chojnice, 2018-04-25, 25 kwi 08:00 - 25 kwi 13:00
• Łabiszyn, 2018-04-27, 27 kwi 08:00 - 27 kwi 14:00
• Łabiszyn, 2018-04-27, 27 kwi 12:00 - 27 kwi 19:00
• Inowrocław, 2018-04-24, 24 kwi 09:00 - 24 kwi 13:00
• Pakość, 2018-04-27, 27 kwi 09:00 - 27 kwi 14:00
• Kruszwica, 2018-04-26, 26 kwi 09:00 - 26 kwi 14:00
• Kruszwica, 2018-04-27, 27 kwi 12:00 - 27 kwi 19:00
• Kruszwica, 2018-04-27, 27 kwi 08:00 - 27 kwi 14:00
• Żnin, 2018-04-23, 23 kwi 09:00 - 23 kwi 12:00
• Świecie, 2018-04-25, 25 kwi 12:00 - 25 kwi 18:30
• Świecie, 2018-04-25, 25 kwi 07:30 - 25 kwi 13:30
• Pruszcz, 2018-04-24, 24 kwi 12:00 - 24 kwi 18:30
• Świecie, 2018-04-24, 24 kwi 07:30 - 24 kwi 13:30
Pogoda dla miejscowości


Ostrzeżenia

prognoza konwekcyjna:

ostrzeżenia meteorologiczne:

teraz | dziś | jutro

ostrzeżenia burzowe ESTOFEX 24h:

ostrzeżenia meteorologiczne 24h:

prognoza zagrożeń | 24 | 48 | 72h
ostrzeżenia hydrologiczne

zanieczyszczenie powietrza:


Twoje urządzenie
IP: 54.156.37.174
Ekran: x
ViewPort: Requires JavaScript x Requires JavaScript
@@:@@:@@

Zegar atomowy ©

Statystyki

stat4u